Jump to content

Grūdų kainos pasaulyje, Ateities sandoriai, MATIF, LIFFE


Vall2

Recommended Posts

Kadangi aš ne iš tų kurie labai graužiasi dėl blogų kontraktų, kas parduota tas parduota, tai jau geriau, kad tas burbulas dar kiek pakentėtų nesprogęs. :)

Mano supratimu tie kas pigiai pardavė manau jau gali mokėti ir netesybas ir visvien dar vienas kitas litas liks lišnas parduodant šiandienos kainomis.Taip kad dar nereikia nusiminti tiems kas pigiai pardavė savo derliu.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Idomiai jus cia apie netesybas... kuriu velniu tada rasytis sutartis ir nesilaikyti ju , kam deti savo parasa ir jo negerbti , tai dar karta parodo kokie esat nepatikimi verslo partneriai . Anaiptol as ne uz supirkejus , as uz duota zodi patvirtinta parasu.

Paprasciausiai chebra uzvalde yra besalygiskas godumas ir tiek.... Jei fiksuojat kainas vadinas kaina yra priimtina ir pilnai tenkina, tai ko cia dabar dejuot, teisingai Algis sako negerbiat savo paraso ir tuo labiau minusa sau dedat kaip verslo partneriai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kainu burbulas sprogs :icon-question:

Kadangi aš ne iš tų kurie labai graužiasi dėl blogų kontraktų, kas parduota tas parduota, tai jau geriau, kad tas burbulas dar kiek pakentėtų nesprogęs. :)

:pray:meldziuosi, kad tik nesprogtu, nepafiksuota dali parduociau sekmingai, ta dali kas jau sutarta velns nemate, bet po sios dienos prekybos................ :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kainu burbulas sprogs :icon-question:

Kadangi aš ne iš tų kurie labai graužiasi dėl blogų kontraktų, kas parduota tas parduota, tai jau geriau, kad tas burbulas dar kiek pakentėtų nesprogęs. :)

:pray:meldziuosi, kad tik nesprogtu, nepafiksuota dali parduociau sekmingai, ta dali kas jau sutarta velns nemate, bet po sios dienos prekybos................ :eusa-think:

APIE +7 EUR RYT

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...