Jump to content

T-40


Carbon

Recommended Posts

sveiki vyrai,klausimas toks,ar gali pavaru dezeje jungus 6 begi kaukti guolis? nuemiau dangti dezes,nekliba velenai nei truputi,dantraciai grazus,uzia ijungus 6 baisiai,5 ijungus tyliau,net nzn nuo ko pradeti ardyti :icon-rolleyes:

dešinej pusej prie rato, yra dangteliai ten .Surinkau dežę irgi nežmoniškai kauke,atleidau to veleno kur 5,6 pavara dangtelį ir padejau šaibas sumažejo kaukimas padejau didesnes dar sumažejo,bet primenu kad mano deže buvo perinkta buvo nauji guoliai.O jei nori ardyt tai aš tuo dangteliu užbaigiau rinkt dežę .Pirmiausia turek katalogą kad turetum nors bendrą supratimą kas kur,nes rusiškiem laikrodžiams meistru nebedaug telikę

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerokai seniau teko perrinkinėt tokiam aparatui dėže, nauji guoliai, dantračiai.. planetarkės remontas.. esme tame kad negalima visko tobulai suleisti ir surinkti su minimaliais laisvumais, reikia taip truputuka laisviau.. nes taip gali ir išvis surinkęs iš vietos nepajudėti:).. ir žviegimas žiaurus, o va surenki viska taip atrodytu su per dideliais šiek tiek laisvumais eina kaip laikrodukas:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia vairo cilindras  :icon-mrgreen:   pas mane tokiu detaliu nera uztat ir klausiau kas cia ...dabar supratau ,laikys ko nelaikys bet  vidu turit veidrodi padaryt antraip riebokslius nespesit keist ...

Vidus lygus, paruostas darbui. Beje orginalas buvo honinguotas, atrode kaip variklio cilindro vidus. Lytagroj kur galvojau pirkti nauja korpusa, irgi atrodo buvo honinguotas ir visas matinis. Zinau kad honigavimas del tepimo, bet ar hidro cilindrui to reikia?!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Frezavau,frezavau, ir atrodo gavos :)

Gražiai padaryta  :eusa-clap:, ir sekantį kart jau remontas bus pigiau , jei ka :) . O tai lytagre , tik vieną korpusą beturi , tą kur :< cilindras lytagroje beveik 90eu ir tas skiles isilgai.  > ?? Galvojau užsisakinėt kad parvežtų , dabar nebežinau kaip ir pasielgt  :eusa-think: ,...... o stumoklio kartais nepažiūrėjot , ar su visom vidaus dalim jie parduoda , kažin ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gražiai padaryta  :eusa-clap:, ir sekantį kart jau remontas bus pigiau , jei ka :) . O tai lytagre , tik vieną korpusą beturi , tą kur :< cilindras lytagroje beveik 90eu ir tas skiles isilgai.  > ?? Galvojau užsisakinėt kad parvežtų , dabar nebežinau kaip ir pasielgt  :eusa-think: ,...... o stumoklio kartais nepažiūrėjot , ar su visom vidaus dalim jie parduoda , kažin ?

Stumuoklio neklausiau, bet varztas su guoliais buvo Ramuciose, sunkvezimiu parduotuveje. Kainos neatsimenu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Sveiki, reikia pakeist išminamąjį guolį, žinau, kad reikia iškalt šakutės ašį, bet jai iškalt maišo darbinio rankena. Norėjau paklaust ar darbinio įjungimo rankena išsitraukia atsukus du ją laikančius varžtus ir ar dar yra koks fiksatorius dėžės viduje? Ar tiesiog turi išsitraukt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, reikia pakeist išminamąjį guolį, žinau, kad reikia iškalt šakutės ašį, bet jai iškalt maišo darbinio rankena. Norėjau paklaust ar darbinio įjungimo rankena išsitraukia atsukus du ją laikančius varžtus ir ar dar yra koks fiksatorius dėžės viduje? Ar tiesiog turi išsitraukt?

lengviausias budas -nupjauti rankena po grindelemis,salia tos vietos kur trukdo ,o paskui suvirinti-nors visa tai negraziai skamba ,bet kai kitos išeities nera -ir greit ir gerai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vairas pagaliau baigtas!!!

 

Nesupratau tavo darbo esmės: kam dėti dozatorių, jei palieki kažkokią kreivą vairo kolonėlę ?  Mano kaime žmogus yra pasidaręs, nuo bulgaro krautuvo dozatorius, o ratus cilindras sukioja. Ir jokių problemų. O ką tu čia sukonstravai, tai man nevisai aišku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesupratau tavo darbo esmės: kam dėti dozatorių, jei palieki kažkokią kreivą vairo kolonėlę ? Mano kaime žmogus yra pasidaręs, nuo bulgaro krautuvo dozatorius, o ratus cilindras sukioja. Ir jokių problemų. O ką tu čia sukonstravai, tai man nevisai aišku.

gerai cia viskas, tik cilindras koloneleje gavosi. bet kuriuo atveju vairas lengvas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gerai cia viskas, tik cilindras koloneleje gavosi. bet kuriuo atveju vairas lengvas.

Tai kad nevisai gerai, jeigu rašo , kad po kelią reikia gaudyt. Kaip tik reikia stengtis kuo daugiau laisvumo elementų pašalinti... Bent aš taip įsivaizduoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...