Jump to content

Dėl pasėlių deklaravimo


mėgėjas

Recommended Posts

  • Atsakymai 161
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Ta prasme galima deklaruot ir tuos plotus kad ir neprasai ismokos? pvz man nma raso, kad suskaidytas ukis, papildomai turiu isinuomot 20 ha, automatiskai ji turi atsispindet nuomos ar panaudos sutartyse ir tuo paciu uzdeklaruota. Bet pvz as isinuomojau uz 50km 5 ha sklypa ir jy galiu deklaruot, ir neprasyt ismoku? nes as jy isleksciuosiu ir nieko nesesiu. As deklaruosiu bet neprasysiu ismoku uz sy sklypa, tai as teisiskai skaitausi kaip uzdeklaraves pudyma, bet neprasau ismoku ir ar turi teise kabinetis nma tikrintojai prie sito sklypo?

Ar galima y ta programa lyst dabar ne viena karta ir papildinet ar taip paziuret kaip ten kas braizosi, nes dar nezinau tiksliu matmenu sklypu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 1 metų...
  • po 2 savaičių...

Aš vakar iki vėlos nakties prasėdėjau prie elektroninės deklaravimo sistemos. Nors kompiuteriuose ir su jais susijusiuose dalykuose esu toli gražu ne žalias, bet durnesnės sistemos dar neteko matyti ir su ja dirbti. Svarbiausia, kad neduoda visų funkcijų, kurios nurodytos pagalboje, greitis tragiškas, lūžta pastoviai. Tikslumas irgi ne fantastiškas. Kaimynas jau pirma manęs uždeklaravęs, jo lauko baisinis kylys mano lauke. Kaip tokiais atvejais ? Ir neradau paraiškos niekur toje sistemoje. Ar ten reikia pirma įbraižyti laukus, o tik paskui duos pildyti paraišką ? Nė velnio nepagaunu ten esmės...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš vakar iki vėlos nakties prasėdėjau prie elektroninės deklaravimo sistemos. Nors kompiuteriuose ir su jais susijusiuose dalykuose esu toli gražu ne žalias, bet durnesnės sistemos dar neteko matyti ir su ja dirbti. Svarbiausia, kad neduoda visų funkcijų, kurios nurodytos pagalboje, greitis tragiškas, lūžta pastoviai. Tikslumas irgi ne fantastiškas. Kaimynas jau pirma manęs uždeklaravęs, jo lauko baisinis kylys mano lauke. Kaip tokiais atvejais ? Ir neradau paraiškos niekur toje sistemoje. Ar ten reikia pirma įbraižyti laukus, o tik paskui duos pildyti paraišką ? Nė velnio nepagaunu ten esmės...

Sveikas,

matyt tu įėjai į seną deklaraciją. Praeitų metų deklaracijoje gali tik peržiūrėti laukus, daugiau nieko. Susikurk naują deklaraciją pagal 2011 šabloną ir visi įrankiai atsiras. Paspausk "Pridėti naują paraišką", tad turėtų viskas pajudėti į priekį. Jei kita bėda, tai tad nežinau. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...