Jump to content

Kada bus atnaujintas valstybines zemes pirkimas??


dariusk

Recommended Posts

Gal kas zinote kada tiklsiai bus atnaujintas sustabdytas valstybines zemes pirkimas? :icon-rolleyes: esu parases prasyma siais metais isigyti valstybines zemes kelis ha bet zemetravkoje paaiskino kad tas procesas stabdomas :( nes vyriausybe neskyre lesu vietoje kelesdesimt ten numatytu milijonu zemes reformai teismete vos kelis milijonus ir tuomet visas procesas stovi :( gal kas irgi tuom domejotes gyvai o ne is kalbu lygio?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siemet krize, pinigu neduoda. :(

Kitais metais visai naikina apskritis ir zemetvarkos tarnybas, ir vel nebus kam tvarkyt :icon-evil:

O kol sukurs naujas institucijas praeis dar pora metu, taip kad pirkimas gal prasides tik tada kai gales uzsienieciai pirkt :eusa-doh:

Cia is kalbu ministerijoje su viceministrais ir zemetvarkos vadu p. Bagdonu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zemes pirkimas nera sustabdytas nera tik pinigu apmoketi uz matininku darba, jei pats apmokesi dokumentu parengimo ir matavimo islaidas gali zeme pirkti

kazkuris klystame-atsakei protingai, as pats buvau zemetvarkoje, savibaldybeje kalbejaus su zemestvarkos ir melioracijos skiriumi ir man jie patikino kad pats zmogus savo lesomis neturi tesies pagal galiojancius LR istatimus, nes man dar is paaiskinino paprastai: sako tai jei prasymus pirkti parase 50 zmoniu ir kazkuris is tu ju ta prasme pavizdziui as susimokeciau uz savo pinigus pati valstybines zemes konkursa butu nesaliska, nes tuomet as laisvai galeciau susigribti visas zemes o kiti liktu bais ir taip butu man ten aiskino kazkoks istatymas pazeistas ir vienu zodziu man to neleido dayti :( tai vat nezinau kuris cia klystame..ar tau gal paciam teko tiesiogaiai su tuom susidurti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

valstybiniai zemei pirkti pats moku uz geodezinius matavimus,is Kauno matininkai sumatavo ir dali pinigu sumokejau,dabar reikia kad besiribojantys kaimynai pasirasytu kad pretenziju neturi,taciau nieks nesiraso :icon-evil: pareiskima zemei pirkti padaves anksciau negu jie ir dar kaip jaunas ukininkas,gal zinote kaip viskas turetu vykti ??

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

valstybiniai zemei pirkti pats moku uz geodezinius matavimus,is Kauno matininkai sumatavo ir dali pinigu sumokejau,dabar reikia kad besiribojantys kaimynai pasirasytu kad pretenziju neturi,taciau nieks nesiraso :icon-evil: pareiskima zemei pirkti padaves anksciau negu jie ir dar kaip jaunas ukininkas,gal zinote kaip viskas turetu vykti ??

kazkur suo pakasta-bet nesmirdi :icon-redface: kazkuris klystame, nes man patvirtino siandein dar karta ta patik ko teiravaus-savo lesomis uztvirtinti valstybines zemes konkurso negalima, tik galima savo pinigais atlikti geodeziniius matavimus- :eusa-liar: reiks dar detaliau dometis, kazkas mane mulkina :eusa-snooty::eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siom dieom priimineja nauja istatyma kad norint pirkt valstybine zeme reikes savo lesom susimoket ir uz projektavimo darbus. Bet cia maza paguoda, nes seniuniju zemetvarkininkus atleisdineja jau dabar. Beje kaip rasiau nera finansavimo ir naikins nuo kitu metu visai tarnybas, taip kad nebus kam atlikti to popierinio darbo. Net jei ir privatu matininka nusamdysi padarys jis byla, o kam patvirtint nebus, ir isakymo niekas naparuos, bei sprendimo neparasys. Taip kad maziausiai 2 metus del valstybines zemes pirkimo galime buti ramus. :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as nelabai suprantu kame cia problema (paaiskinkit jei ko nesuprantu): mano manymu labai gerai kad atidedamas tas zemes pirkimas. dabar mes mokejom 18 lt/ha nuomos mkesti zada pakelti iki 60 lt jei man ja dabar reiktu pirkti tai man jin per metus kainuotu (pas mus vertina apie 5000 lt/ha) 5000*5 proc( metines palukanos)=250 lt tai negi neturit kur panaudoti savo lesu efektyviau. Del manes tai tegu ta reforma visa gyvenima stringa jei as gaunu ha zemes uz 60 lt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as nelabai suprantu kame cia problema (paaiskinkit jei ko nesuprantu): mano manymu labai gerai kad atidedamas tas zemes pirkimas. dabar mes mokejom 18 lt/ha nuomos mkesti zada pakelti iki 60 lt jei man ja dabar reiktu pirkti tai man jin per metus kainuotu (pas mus vertina apie 5000 lt/ha) 5000*5 proc( metines palukanos)=250 lt tai negi neturit kur panaudoti savo lesu efektyviau. Del manes tai tegu ta reforma visa gyvenima stringa jei as gaunu ha zemes uz 60 lt.

kai mirsi juk vaikam neuzrasysi nuomojamos zemes-cia suo pakasta:savo yra savo, o ne nuomojama :icon-rolleyes::icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as nelabai suprantu kame cia problema (paaiskinkit jei ko nesuprantu): mano manymu labai gerai kad atidedamas tas zemes pirkimas. dabar mes mokejom 18 lt/ha nuomos mkesti zada pakelti iki 60 lt jei man ja dabar reiktu pirkti tai man jin per metus kainuotu (pas mus vertina apie 5000 lt/ha) 5000*5 proc( metines palukanos)=250 lt tai negi neturit kur panaudoti savo lesu efektyviau. Del manes tai tegu ta reforma visa gyvenima stringa jei as gaunu ha zemes uz 60 lt.

kai mirsi juk vaikam neuzrasysi nuomojamos zemes-cia suo pakasta:savo yra savo, o ne nuomojama :icon-rolleyes::icon-mrgreen:

ne visi gi savo vaiku jau turi :D :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Turiu panasia problema, uz savo lesas samdziau matininkus, suformavo jie man sklypa, parenge visus planus, atliko matavimus, nunesiau i zemetvarka, ten parasiau sutikima-isipareigojima apmoketi uz naujai suformuoto valstybes sklypo iregistravima. lieka tik sudeti parasus valdininkams ir pas notara pasirasyti, ir pareiskia man kad viskas stabdoma, nes nera pinigu, o kad as sutinku viska apmoketi, tai jie neturi nustatytos tvarkos ar taip gali elgtis ir viskas, sako lauk kol kas paaiskes. Beje i mano isperkama zeme niekas be manes nepretenduoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zemes pirkimas nera sustabdytas nera tik pinigu apmoketi uz matininku darba, jei pats apmokesi dokumentu parengimo ir matavimo islaidas gali zeme pirkti

kazkuris klystame-atsakei protingai, as pats buvau zemetvarkoje, savibaldybeje kalbejaus su zemestvarkos ir melioracijos skiriumi ir man jie patikino kad pats zmogus savo lesomis neturi tesies pagal galiojancius LR istatimus, nes man dar is paaiskinino paprastai: sako tai jei prasymus pirkti parase 50 zmoniu ir kazkuris is tu ju ta prasme pavizdziui as susimokeciau uz savo pinigus pati valstybines zemes konkursa butu nesaliska, nes tuomet as laisvai galeciau susigribti visas zemes o kiti liktu bais ir taip butu man ten aiskino kazkoks istatymas pazeistas ir vienu zodziu man to neleido dayti :( tai vat nezinau kuris cia klystame..ar tau gal paciam teko tiesiogaiai su tuom susidurti?

reikia skirti du pirkimus ,tai kai pagal pirmuma tau priklauso( zeme kuria nuomoji is valstybes ir dirbi nemaziau kaip N metu) ir zeme laisva kuria parduoda per aukcijona

l

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

-Pas jus nelaimingų atsitikimų buvo :icon-question:

-Ne :icon-exclaim:

-Pretenduos :eusa-dance:

Labai greit gali atsirast kas nors ant gatavo.

O kad viskas sustabdyta kokiems 2 metams tai jau aš ankščiau sakiau.

na drisciau papriestaraut, situacija tokia, kad zu paskirties zeme mano nuosavybe, pastatai esantys namu valdos zemeje taip pat mano, o namu valda valstybes :) aplink visa namu valda mano zeme, tai kazin ar kas nores tokia namu valda pirkti, ir kazin ar parduos kada pastatai mano

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sutinku, gal niekas ir nenores.

Bet jei zeme yra valstybine tai ji negali buti ivardinta, kaip namu valda, nes namu valda buna tik gavus nuosavybe.

Pagal istatymus apie pastatus atmatuoja 1 m ir palieka tau, o visa kita gali parduot ir kitam ir nieko cia nepadarysi. Jei tik kas nores gerai uzsidirbti ir pakerstauti, paima ir nuperka zeme prie tavo pastatu, o paskui uzsisaukia kaina ir praso issipirkti.

O yra buve ir tokiu situaciju, kad atiduoda visa zeme ir po pastatais, ir neturi net jokio priejimo ir viskas teiseta, cia Lietuva svogeriu krastas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...