Jump to content

Ar verta pirkt Case


Recommended Posts

bandysim keletui modeliu sudeti tuos pacius navarotus ir kas kokia kaina galutine pasiulis,ateinancia savaite bandysiu aplekti trejeta firmu,kazkodel nelabai girdeti apie Lamborgini modeli ??? ar kazkur prameciau forume ??? ar net neverta laiko gaisti info renkant tam modeliui.Renkantis traktoriu manau amort., tiltas, sedyne , o kabina amortizuojanti, pvz joniui 6 serijos ,ar butina?? bus darbinis arklys :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 58
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

bandysim keletui modeliu sudeti tuos pacius navarotus ir kas kokia kaina galutine pasiulis,ateinancia savaite bandysiu aplekti trejeta firmu,kazkodel nelabai girdeti apie Lamborgini modeli ??? ar kazkur prameciau forume ??? ar net neverta laiko gaisti info renkant tam modeliui.Renkantis traktoriu manau amort., tiltas, sedyne , o kabina amortizuojanti, pvz joniui 6 serijos ,ar butina?? bus darbinis arklys :D

na bet jau senesni lamborginiai turėjo tuos pumpadurinius siurblius kuro tai didesnio š... nesurasi antro manau. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane abiejuose MF yra kompai tai labai geras dalykas, gali matyti kiek ryja ir pagal tai susirasti ekonomiskiausia padeti.

dar geriau, kai už tave tai padaro kompas, o geriausiai jis tai daro su belaipsne transmisija, todėl tokie traktoriai (vidutinėj svorio kategorijoj) kaip taisyklė ir yra ekonomiškiausi. Antri pagal ekonomiškumą su automatinėm transmisijom, nes irgi yra kur kompui pasireikšti. Nes normaliai dirbant tai yra kas veikt ir be ekonomaizerio stebėjimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ir pridiskutavot cia ziauriai apie tas kuro sanaudas :D , o i man rupima klausima nei vieno atsakymo :D:D . Tai dar karta noriu paklaust ar neapsirikau kad Joni 6630 standart, iskeiciau i Case maxxum 140 su multikontroleriu :icon-question::icon-question::icon-question: Kai dojaus vadybininkui pasakiau kad nebepirksiu Jonio, o pirksiu keisa, tai jis vos ne durnium mane palaike kiek supratau :lol: Nors kai gavau pavazinet, keisas man labiau patiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...