Jump to content

Kverneland 5 korpusu verciamas plugas


ROMASS

Recommended Posts

Istiko tokia beda, pradejo nebeverst plugo, (truputi apsiviercia ir atgal eina)taigi manau kad jau ateina galas paskistitojui (kur stovi ant plugo) Turiu toki klausima gal zinot kas gal remontoja tokius daiktus, o gal kartais turit kas nors parduot, i dotnuva skambinau naujas kainoja apie 2000 lt , Gal ka nor yra susidures su sitokia beda, Ačiū už atsakimus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko neiseina, reguliavau ir taip ir taip puse dienos dirba puikiai poto kai susila tepalas pradeda nebeverst,Taigi reike pirkt kita votzuva dabar noreciau paklaust jusu ar pirkt origanalu kuris kainoja apie 2000 lt ar scantechnikoj kuris kainoja 350 lt tik yra vienas bet. Tas voztuvas turi du iejimus ir du isejimus, o pas mane pluge stovi keturi iejimai ir penki isejimaj(du ant plugo vertimo o trys ant uzgriebio reguliavimo) taigi ar galima butu ka nors perdaryt, del to ugriebio reguliavimo kam reikalinga trecia zarna? Aciu uz atakymus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane su ecomatu buvo panasi problema . Tai butina pasitikrinti paduodamo srauto didi Sake kad buna net reikia deti saiba su skile kad sumazinti srauta Kitas varjantas tai neikigalo susisiaurina plugas arba kazkas trukdo iscentravimui(apsineses , pazeistas guolis ar asis)Na pas mane buvo juokingiausias varjantas : buvo nustatyta traktoriuje srauto padavimas tik 3 sekundes Per ta laika plugas nespedavo apsiversti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...
  • po 2 savaičių...
3 korpusu kvernelandas, 3kartos, vartomas, tik apvertus pluga jis vel staigiai ima verstis atgal nespejus nei rankeneles paskirstytojo atleist, traktorius belarus, ant plugo tai tik cilindras, kame beda?

Speju tepalui pasylus viskas susitvarko?

Pas mus toks pats plugas ir ta pati beda. Pas mus uzpiltas dyzelinis tepalas hydrauli, tai kol saltas buna verti ir atgal sugryzta, bet pakaitus tepalui bedos pasibaigia, tai priejau isvados, kad del tepalo cia taip vyksta. Kita sezona reiks hidrauliniu pakeisti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 korpusu kvernelandas, 3kartos, vartomas, tik apvertus pluga jis vel staigiai ima verstis atgal nespejus nei rankeneles paskirstytojo atleist, traktorius belarus, ant plugo tai tik cilindras, kame beda?

Speju tepalui pasylus viskas susitvarko?

Pas mus toks pats plugas ir ta pati beda. Pas mus uzpiltas dyzelinis tepalas hydrauli, tai kol saltas buna verti ir atgal sugryzta, bet pakaitus tepalui bedos pasibaigia, tai priejau isvados, kad del tepalo cia taip vyksta. Kita sezona reiks hidrauliniu pakeisti.

nu kad ne, ariau kokias 4val istisai nuo ryto, ir taip nei is sio nei is to pradejo kvailiot, paskiau koki pusvalanduka pakvailiavo ir vel gerai, taip tarpais uzeina, gal cilindras susidevejo, manzetai kurioj vietoj

verciant pluga iki puses apsivercia ir vel gryzta atgal ta turejai minti? Tada mano nuomone tas reguliatorius grybauja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Na pailsejau, dabar pradedu krapstyt visus galus.

Pas mane ant kverneland ES 80 yra panasios bedos kaip kad ir jus cia rasot.

Plugas yra su reguliuojamu uzgriebiu. Ir kai ispleti ji kiek imanoma, paari koki 250 m. ir jau ziurek jis bus susiskleides siek tiek, o per kokius 1000m jis beveik visai susiskleis. Siaip buvau prikabines prie visai naujo traktoriaus ir buvo tas pats, tai traktoriaus paskirstytojas cia ne priciom. Be to neseniai buvo uzejus ta beda kad nebenoredavo persiversti.

tai man kyla dvi mintys: pirma, kadangi tepalai niekur nebega tai gali buti srauto paskirstymo voztuvas, arba kazkur cilindre kiaurai praeina tas tepalas. Viens is dvieju, na bet tie cilindrai buvo perrinkti neperseniausiai.

Gal kas susidures? Kaip atpazinti, kad butent paskirstymo dezute sugedus ? Nes ji nepigi, nusipirkes ir isbandes atgal negrazinsi :) Todel noreciau zinoti 100 % pries pirkdamas ja nauja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pailsejau, dabar pradedu krapstyt visus galus.

Pas mane ant kverneland ES 80 yra panasios bedos kaip kad ir jus cia rasot.

Plugas yra su reguliuojamu uzgriebiu. Ir kai ispleti ji kiek imanoma, paari koki 250 m. ir jau ziurek jis bus susiskleides siek tiek, o per kokius 1000m jis beveik visai susiskleis. Siaip buvau prikabines prie visai naujo traktoriaus ir buvo tas pats, tai traktoriaus paskirstytojas cia ne priciom. Be to neseniai buvo uzejus ta beda kad nebenoredavo persiversti.

tai man kyla dvi mintys: pirma, kadangi tepalai niekur nebega tai gali buti srauto paskirstymo voztuvas, arba kazkur cilindre kiaurai praeina tas tepalas. Viens is dvieju, na bet tie cilindrai buvo perrinkti neperseniausiai.

Gal kas susidures? Kaip atpazinti, kad butent paskirstymo dezute sugedus ? Nes ji nepigi, nusipirkes ir isbandes atgal negrazinsi :) Todel noreciau zinoti 100 % pries pirkdamas ja nauja.

siaip prie cilindru buna hidrofiksavimas jei garantuotas kad cilindras geras gal ten bėda. Ten voztuvėlis stovi kol tepalų nepaduodi neatsirakint turėtu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...