Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

Pasakykit man mielieji ką jūs galvojate pirkdami žemę už tokius pinigus? Ar viskas statoma ant spekuliacinės kortos, kad kaina ateityje kils ar bent jau nekris. Nes ekonomiškai kažin ar galima pagrįsti pirkimus virš 3000 €, kai išmokos 100€ ha pelnas ~ 100-300€ (priklausomai nuo balo) tarkim vidurkis 200€. tai 10 metų reiks atidirbinėti už kiekvieną ha.

 

 

Dabar susidaro įspudis, kad smėlynai ir visi durpynai tiek verti...

 

Pas mus prieš naujus vidutinių žemių kainos buvo 1200 € ha, po naujų gal kas duos ir 1500€

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Seneliai, užgyvena didelį turtą, o vaikai ar anūkai viską iki paskutinio cento prapi.... Dėja, lengvai gautas turtas ilgai neužsibūna - lenvai ir realizuojamas... Paprasčiausias pavyzdys, pasimiršta tėvai ar seneliai kaime, tai miesčionys vaikai iš miesto tikrai tos žemės nenuomoja, o viską parduoda ir prisiperka BMW kelių metų senumo. O šiaip jei ne durni palikuonys bus ir patys užsidirbs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Seneliai, užgyvena didelį turtą, o vaikai ar anūkai viską iki paskutinio cento prapi.... Dėja, lengvai gautas turtas ilgai neužsibūna - lenvai ir realizuojamas... Paprasčiausias pavyzdys, pasimiršta tėvai ar seneliai kaime, tai miesčionys vaikai iš miesto tikrai tos žemės nenuomoja, o viską parduoda ir prisiperka BMW kelių metų senumo. O šiaip jei ne durni palikuonys bus ir patys užsidirbs.

teisingos pačio mintys, nes lengvai paklotas gyvenimas ne i nauda, turi pats užsidirbti kad suprastum gyvenimo verte

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mažiausiai norėčiau, kad mano vaikai murgdytųsi žemės ūkyje, ūkis ne dėl to laikomas, norės- bus. Ir mažiausiai norėčiau, kad dėl tos žemės ar kito turto, tie patys vaikai ar anūkai susipyktų- suskiltų. Nes jei dalinsis, kitaip nebus, neišvengiama ir čia ne išprusime reikalas, o gobšume.

Mano krašte 1700e/ha sakyčiau mano naudai, t.y. labai protingi pinigai, nes dar žiūrėk kokia bala telkšo... 2000-2500e/ha- abiem pusėm naudinga, bet reik krapštyt galvą, na o kas į viršų, tai jau pardavėjo naudai, o pirkėjui jau neužtenka vien galvos krapštyt...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek prasyti uz 3 ha Daugu sen. Balas 34

 

Tai visdelto,kuriam rajone ta jusu zeme? :)

Nes pries pora valandu buvau susitikes su zmogum.Tai sake pardave pries kelias dienas Alytaus rajone Daugu seniunijoj....nuo Rimenu kazkur link Meskuciu kaip suprantu,tai paeme po 3000lt/ha. Skaitau tikrai nebrangiai zmogus pardave. Bet 2300eur./ha (kaip kazkas siule) tuose krastuose tai irgi kosmosas. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...