Jump to content

Ką pasėsi


Mindaugas..

Recommended Posts

Ką tik į salyklo paveiktą galvą šovė mintis - kitais metais forumo dalyviai, kurie vaikšto po parodą, galėtų prisikabint mažą kortelę su niku. Ir iš kart bus aišku su kuo turi reikalų. Nebebūtų tokių konfūzų kaip man... :icon-redface:
Gal pradžiai pakaktų lipdukų zemesukis.com, ar tu nori kad mes kaip kokie akredituoti žurnalistai vaikščiotume su tokiais pakabukais ant kaklo su visa informacija? :D
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 142
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

chebra kaip jums Vinco kudikis westerno fabrikationo stende ?

as tai dar dabar negaliu atsigauti

respect Vincui

Matėm. Čiupinėjom. Kalbinom Vincą. Ratus paspardėm. Dirbs. Klausimas - kada bandom? :)

Taip jau susiklostė, kad šiemetinėje parodoje neteko apsilankyti :( tai gal kas tą Vinco kūrinį nufotkinot ? kažkaip silpnai šiemet su tom foto iš parodos. Tikiuosi kas nors dar mestels vaizdelių :)

kai tik Vincas atves, pakviesiu paziuret kaip dirba

del tu lipduku su nick'u, sorry, as jo nesikabinsiu ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kowboy, tai gal tave ir per teliką rodė su tuo pieno pilstymo aparatu? :icon-wink:

Oi nemanau, kiek pastebėjau, tai niekas TV kameros ir prožektorių iš arti nebuvo prikyšes...

PAsirodo į trečią dieną ir kiti pasekė tuo pavyzdžiu ir pradėjo pilstyti piena o ne tik vandenį, nes irmają dieną, direktorius paprašė, kad leisčiau ant aparato užkabinti užrašą, su mano pavarde, - tad pasakiau, kad jokios pavardės nekabintu, kol pilsto tik vandenį, ir penktadienį atvežiau pieno.... Bet aparatas stovėjo paviljone Wolf'o stende....

Jo, kas del pieno kookybės, tai juk nevešiu net suvalkas nebūdamas gero pieno, o napagailėjau, tik tokio, kuris skirtas sunaikinimui, -somatinis ir inhibitorinis..... :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kowboy' date=' tai gal tave ir per teliką rodė su tuo pieno pilstymo aparatu? :icon-wink:[/quote']

Oi nemanau, kiek pastebėjau, tai niekas TV kameros ir prožektorių iš arti nebuvo prikyšes...

Per teliką ne parodą rodė. Buvo kažkoks reportažas apie ūkininką, kuris mieste prekiauja pienu. Mėlynam busike įrengta visa pilstymo įranga, šaldytuvas ir t.t. Man patiko toks rac. pasiūlymas. Pas mus mieste reiktų tokio. Paklausa manau būtų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kowboy' date=' tai gal tave ir per teliką rodė su tuo pieno pilstymo aparatu? :icon-wink:[/quote']

Oi nemanau, kiek pastebėjau, tai niekas TV kameros ir prožektorių iš arti nebuvo prikyšes...

Per teliką ne parodą rodė. Buvo kažkoks reportažas apie ūkininką, kuris mieste prekiauja pienu. Mėlynam busike įrengta visa pilstymo įranga, šaldytuvas ir t.t. Man patiko toks rac. pasiūlymas. Pas mus mieste reiktų tokio. Paklausa manau būtų.

Ten vadinasi Martinonį rodė, jis veža prie turgelio į aikštelę..... Parduoda rodos po 1,5 Lt/l ir visiems patinka, kad labai kulturingai pilsto, -be jokių perpylimų ir užputojimų.... bet be pieno, jis dar ir varškę, grietinę ir sviestą pardavinėja....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kur gi tau nepatiks :D Anksčiau pas mus prie namų bidonais atveždavo, tai eilė susidarydavo. O čia vis vien kažkaip higieniškiau atrodo. Ir ūkininkui geriau, nereik po kelis centus pieninei atiduoti. O ir moterukės namie darbo turi sūrius spausdamos :lol:

Nu jo, tik nesitiki, kad tos moterukės labai džiaugtusi kai joms užkraunama surių spaudimas.... o ir pačiam stovėti pardavinėjant, kai ant nosies darbymetis, tai kažkaip nežinau....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai nori pasakyt, kad 40 ct už litrą pieno geriau? Dabar reikia verstis per galvą, kad kas nors išeitų.

Tame ir bėda, kad man perbrangiai moka už pieną 60cnt/l ,mokėtu 40, -tai kal ant pečių nutempčiau porą bidonų iki artinaiusio daugebūčio, kad ant duonos užtektu......

p.s. Turiu prašymą, kad atsilieptu ūkininkai, -parodoje isigyje pieno pardavimo automatus....

Tiesa ta, kad ir aš vieną isigyjau......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia nezinau ar i tema bet parodoje tarp DP ir Dojaus pievelej kur stovejo lektuvelis - cia nufilmavau kaip jis pakilo sestadieni po parodos. Iki audines ko gero koks metras ar du buvo. Dulkes tik pakele palei pat... :)

http://www.youtube.com/watch?v=u1KAo7nPNNI

Normaliai cia viskas "asas"+ gagarinas - biski tai dar nekliude (biski nescia dar ne nescia..)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...