Jump to content

Ką pasėsi


Mindaugas..

Recommended Posts

Kaip jums toks vaizdelis.Šašlykai,kepsniai,košės visokios,na,kaip visada parodose.O kuo užsigerti?Šiemet teks tik gaiviaisias,vieno avigalvio iš seimo dėka.
Sakėm su kolegomis kad geras biznis išeitų, pardavinėt alų, tik kaip užmaskuoti, kaip kokią girą ar kažką panašaus :D

O tai gaisrinė kam :icon-wink::D , o blogiausiu atveju ir alus gesinimui tinka :D :Dnegi tau profesines subtilybes pasakoti :icon-wink::icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 142
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Kaip jums toks vaizdelis.Šašlykai,kepsniai,košės visokios,na,kaip visada parodose.O kuo užsigerti?Šiemet teks tik gaiviaisias,vieno avigalvio iš seimo dėka.
Sakėm su kolegomis kad geras biznis išeitų, pardavinėt alų, tik kaip užmaskuoti, kaip kokią girą ar kažką panašaus :D

O tai gaisrinė kam :icon-wink::D , o blogiausiu atveju ir alus gesinimui tinka :D :Dnegi tau profesines subtilybes pasakoti :icon-wink::icon-confused:

Tai, kad aš su gaisrine nesusijęs niekaip, gal maišai su Bulvinyku :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

[.Sakėm su kolegomis kad geras biznis išeitų, pardavinėt alų, tik kaip užmaskuoti, kaip kokią girą ar kažką panašaus :D

O tai gaisrinė kam :icon-wink::D , o blogiausiu atveju ir alus gesinimui tinka :D :Dnegi tau profesines subtilybes pasakoti :icon-wink::icon-confused:Tai, kad aš su gaisrine nesusijęs niekaip, gal maišai su Bulvinyku :)

NU JO... Blyn, tikrai sumaišiau, kad abu iš bulviu giminės :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as tikrai neisizeidiau, vienas dalykas; antras-busiu prie kupolo;trecia-busiu labai patenkinta, kad nors keli aplankys mane :D as jau islekiu nuo siandienos, tai iki pasimatymo ryt, poryt ir sestadieni. :)

Niu va buvau nuejas o tamstos nera :(

reiskia, kazkas atejo anksciau :icon-wink:

:lol::lol::lol:

Buvau nuejes ir radau, tiesa kowboy buvo pirmesnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ką, :icon-confused: Deimantėlis nužiūrėtas :D. Deja prasibarauti pro kubiliaus apsauginius ir tą su žalia uniforma be šansų. Taipogi turi asmeninį apsauginį, jautį. :P .Arūnis nesubloges, vadinas algą dar gauna.Liaudies tiek kad lauk nors pusdienį eilėj, o kai gavo medalį už kombainą tai iš vis vos išlipo kol visų galimybių neišrodė :D . Shaulinis irgi gyvas su savo rotoriais . Parodos metu žada dideles nuolaidas. Kažkodėl tai raimio neužsekiau.Fendtas nužiūrinėja kas naujo ceise .Renka info kontrapuolimui :lol: .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ką, :icon-confused: Deimantėlis nužiūrėtas :D. Deja prasibarauti pro kubiliaus apsauginius ir tą su žalia uniforma be šansų. Taipogi turi asmeninį apsauginį, jautį. :P .Arūnis nesubloges, vadinas algą dar gauna.Liaudies tiek kad lauk nors pusdienį eilėj, o kai gavo medalį už kombainą tai iš vis vos išlipo kol visų galimybių neišrodė :D . Shaulinis irgi gyvas su savo rotoriais . Parodos metu žada dideles nuolaidas. Kažkodėl tai raimio neužsekiau.Fendtas nužiūrinėja kas naujo ceise .Renka info kontrapuolimui :lol: .

nu va uzeisiu, susipazinsim, pasisnekesim o kai taip tai ir prabinzinai pro saly :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ką, :icon-confused: Deimantėlis nužiūrėtas :D. Deja prasibarauti pro kubiliaus apsauginius ir tą su žalia uniforma be šansų. Taipogi turi asmeninį apsauginį, jautį. :P .Arūnis nesubloges, vadinas algą dar gauna.Liaudies tiek kad lauk nors pusdienį eilėj, o kai gavo medalį už kombainą tai iš vis vos išlipo kol visų galimybių neišrodė :D . Shaulinis irgi gyvas su savo rotoriais . Parodos metu žada dideles nuolaidas. Kažkodėl tai raimio neužsekiau.Fendtas nužiūrinėja kas naujo ceise .Renka info kontrapuolimui :lol: .

nu va uzeisiu, susipazinsim, pasisnekesim o kai taip tai ir prabinzinai pro saly :D

galvojau ir uzeit pasisveikint, tik kad iki taves dasibraut alkunem reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as tikrai neisizeidiau, vienas dalykas; antras-busiu prie kupolo;trecia-busiu labai patenkinta, kad nors keli aplankys mane :D as jau islekiu nuo siandienos, tai iki pasimatymo ryt, poryt ir sestadieni. :)

Kadangi tik pamatyti ir šnektelti tespėjau, tai galvoju ir ryt ir poryt "parodą" lankysiu, gal bus kada ne tik pažiurėti galima (nejaugi visas dienas apsauginį turės :lol: ) beto liko ir net nepakalbintu vadybininkų, ir dar, akciją-atrakciją su partenriais iš italijos sutarėme mestelti, tad teks pasikankinti spustyje........

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ką, :icon-confused: Deimantėlis nužiūrėtas :D. Deja prasibarauti pro kubiliaus apsauginius ir tą su žalia uniforma be šansų. Taipogi turi asmeninį apsauginį, jautį. :P .Arūnis nesubloges, vadinas algą dar gauna.Liaudies tiek kad lauk nors pusdienį eilėj, o kai gavo medalį už kombainą tai iš vis vos išlipo kol visų galimybių neišrodė :D . Shaulinis irgi gyvas su savo rotoriais . Parodos metu žada dideles nuolaidas. Kažkodėl tai raimio neužsekiau.Fendtas nužiūrinėja kas naujo ceise .Renka info kontrapuolimui :lol: .

tai gal tuo momentu i sona buvau kur nuejes :):)

o kontrpuolimo nereikia :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Smagi dienele ir oras nuostabus tik laiko man neuzteko viska istirinet. Buvau su savo jaunimu tai jie lekia tik pavirsutiniskai ziuredami o man reikia viska smulkiai ir konkreciai kas, kiek po kiek. Buvau sutikes nemazai forumieciu tai shaulini, aruni ,bulvininka, gatawa (sakesi dar negatavas :icon-wink::) ) vinca , betygala , maciau is tolo deimanteli , ausriu bet atleiskit nesuspejau pasisveikinti . Nepamatai kaip koks pazistamas prieina ir uzkalbina. Taigi sestadieni reiks savo moteriske atvezti tad tikiuosi uzteks laiko viska pabaigti apziureti ir seminara apie rotorinius kombainus vedama profesoriaus isklausyti :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...