Jump to content

Skystos trasos KAS-32, ir t.t.


vladoukis

Recommended Posts

prieš valandą, manttys pranešimas:

Pernai taip ir dariau, bet kol parsiveži, tada priekaba aišku apsilaisto kasu, kas ner jai i sveikata. Prisitraukimas irgi biški žaidimas gaunas. Bet kainos prasme tai pigiau tikriausiai neįmanoma

Aš tai netraukiu,  pasikeliu su frontaliniu ibc prie purkstuvo ir per šlanga suleidžiu tiesiai, 8 min užtrunka vienas konteineris

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 39 minutes , manttys pranešimas:

negali jie vežti 25 kubu dėl svorio, atveža apie 25t.

O paprasta (ne storasiene) backa neprakiurtu per porą metų? Tos plastikinės labai brangios

Atveza iki 24 tonu tai kazkur virs 18 kubu, paprasta ta backa gal apie 10 metu pilam i ja  po purskimo pripilam vandens pilna

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 27 minutes , Witalikas pranešimas:

As tai 10konteineriu i priekaba ir i AK. 50t juokas susivezdi, plius i laukus priveza tevukas ir fsio. Kol ispurskiu paskutini purkstuva. Skaityt vel speja sulakstyti. Pora dienu patresta. 

tai tuos 40 konteienriu ir sandėliuoji pas save? Man 30 km iki punkto, tai baisia nepatogu ir einamuoju metu ne variantas. nebent juos susisvežti iš anksčiau ir susištabeliuot, bet tos talpos irgi kainuoja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, manttys pranešimas:

tai tuos 40 konteienriu ir sandėliuoji pas save? Man 30 km iki punkto, tai baisia nepatogu ir einamuoju metu ne variantas. nebent juos susisvežti iš anksčiau ir susištabeliuot, bet tos talpos irgi kainuoja

Ne, vezu ir tresiu is karto. Man matai 6km tik iki punkto. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , manttys pranešimas:

yra naudojančių vasarojui 9-9-9? Žadu plėšti daugiametę pievą ir galvoju, kaip čia padaryti javams prieinamų medžiagų, nu biriom npk tai pirmais metais nieko nebus...

Gali užmesti biriom, kad foną palaikyti, neturėtų būti numelzta kai dirbamas laukas. Be to iš vasariniu daugiau nei 5t abejoju ar imsi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , JCB pranešimas:

Neapsikrauk, daryk kaip ir iki šiol, vistiek 4-5t bus, taip ar taip. Nebent ta daugiametė pieva, tavo pusę ūkio užima.

teip, tai naujas plotas, daugiau nei pusė gaunas, todėl reikia kažkaip padoriai startuoti..  pieva daug metų mačiusi tik karvių kakutį ir nieko daugiau

 

kai tokis ūkinykas nupirko mūsų dirbtą žemę ir durpyne radau kviečiuose po 8-9 segmentus (vasarojuje), užklausiau ką ten do velnią užpylė. Tai dalį tręšia biriom su sėja, dalį 9-9-9 sudygus

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...