Jump to content
vladoukis

Skystos trasos KAS-32, ir t.t.

Recommended Posts

On 2019-03-30 at 13:56, darius11998833 pranešimas:

gal kas jau laistet KAS

Laisciau, 7 skyliu  antgaliai ir 1,5mm.  dozatoriai  greitis 10,5   3 barai slegis = 200 ltr/ha 

jei kam idomui apie norma

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 19 minutes , Witalikas pranešimas:

Blyn tas vejas cia maiso reikaliukus. Ir nerodo dar poros dienu ramumos :/

Ar bandei laistyti per vėją? Laistėm sekmadienį ir viskas ten ok

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 4 valandas, Witalikas pranešimas:

Laistau rapsa.

Bet kviecius noriu purksti, o purkimui vejas jau maiso

Siandien purskiau nuleidi kartis palei pat zeme ir inzektoriniai purkstukai ir gerai yra nebent laukai kalvoti

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 17 minutes , zetor1 pranešimas:

Siandien purskiau nuleidi kartis palei pat zeme ir inzektoriniai purkstukai ir gerai yra nebent laukai kalvoti

Pas mane lygumos. Inzektoriniai ir pas mane 04

Bet per toki veja manau tolygumo nebus. Plius purkstuvas ir traktorius bus i velnius panasus

O is savo praktikos, labai jauciasi skirtumas kur purksta kur laistyta?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Esam seniai laiste tai kai pasiziuri poto tai tie ruozai ir buna kur srove bego bet ten gal ant didesniu buvo kaip dabar gal dar nieko nesimatytu...dabar jau purskiam kiekvienais metais aisku tas vehas nemalonus bet ka padarysi kad tas oras nepastovus tai vejas tai salnos.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 14 minutes , zetor1 pranešimas:

Esam seniai laiste tai kai pasiziuri poto tai tie ruozai ir buna kur srove bego bet ten gal ant didesniu buvo kaip dabar gal dar nieko nesimatytu...dabar jau purskiam kiekvienais metais aisku tas vehas nemalonus bet ka padarysi kad tas oras nepastovus tai vejas tai salnos.

Pernai sito nepastebejau. Buvo visi tolygus ir gera spalva i gave. Kai laisciau. 

Aisku nepasakysi ar buvo ant derliaus skirtumas, nes viska vienodai darai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 4 minutes , manttys pranešimas:

Kokius nebrangius sprendimus turite KAS trąšų sandėliavimui ir gabenimui?

Pigiausia turbūt IBC konteineriai, tik kad nepatogu labai su jais, bet man kiekiai nedideli, tai žaidžiuosi kol kas su jais

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 2 minutes , Bauer pranešimas:

Pigiausia turbūt IBC konteineriai, tik kad nepatogu labai su jais, bet man kiekiai nedideli, tai žaidžiuosi kol kas su jais

Pernai taip ir dariau, bet kol parsiveži, tada priekaba aišku apsilaisto kasu, kas ner jai i sveikata. Prisitraukimas irgi biški žaidimas gaunas. Bet kainos prasme tai pigiau tikriausiai neįmanoma

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš valandą, manttys pranešimas:

Pernai taip ir dariau, bet kol parsiveži, tada priekaba aišku apsilaisto kasu, kas ner jai i sveikata. Prisitraukimas irgi biški žaidimas gaunas. Bet kainos prasme tai pigiau tikriausiai neįmanoma

Aš tai netraukiu,  pasikeliu su frontaliniu ibc prie purkstuvo ir per šlanga suleidžiu tiesiai, 8 min užtrunka vienas konteineris

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš valandą, manttys pranešimas:

Kokius nebrangius sprendimus turite KAS trąšų sandėliavimui ir gabenimui?

ziurint koki kieki perki,as visa masina perku tai supilu i 25kubu backa metaline,o paskui i savo backa ir i laukus

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 6 minutes , u.k aurimas pranešimas:

tai uzsakius visa masina atveza 25 kubus ar 25 t ?

negali jie vežti 25 kubu dėl svorio, atveža apie 25t.

O paprasta (ne storasiene) backa neprakiurtu per porą metų? Tos plastikinės labai brangios

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 39 minutes , u.k aurimas pranešimas:

tai uzsakius visa masina atveza 25 kubus ar 25 t ?

As tai 10konteineriu i priekaba ir i AK. 50t juokas susivezdi, plius i laukus priveza tevukas ir fsio. Kol ispurskiu paskutini purkstuva. Skaityt vel speja sulakstyti. Pora dienu patresta. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 39 minutes , manttys pranešimas:

negali jie vežti 25 kubu dėl svorio, atveža apie 25t.

O paprasta (ne storasiene) backa neprakiurtu per porą metų? Tos plastikinės labai brangios

Atveza iki 24 tonu tai kazkur virs 18 kubu, paprasta ta backa gal apie 10 metu pilam i ja  po purskimo pripilam vandens pilna

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 27 minutes , Witalikas pranešimas:

As tai 10konteineriu i priekaba ir i AK. 50t juokas susivezdi, plius i laukus priveza tevukas ir fsio. Kol ispurskiu paskutini purkstuva. Skaityt vel speja sulakstyti. Pora dienu patresta. 

tai tuos 40 konteienriu ir sandėliuoji pas save? Man 30 km iki punkto, tai baisia nepatogu ir einamuoju metu ne variantas. nebent juos susisvežti iš anksčiau ir susištabeliuot, bet tos talpos irgi kainuoja

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 3 valandas, manttys pranešimas:

tai tuos 40 konteienriu ir sandėliuoji pas save? Man 30 km iki punkto, tai baisia nepatogu ir einamuoju metu ne variantas. nebent juos susisvežti iš anksčiau ir susištabeliuot, bet tos talpos irgi kainuoja

Ne, vezu ir tresiu is karto. Man matai 6km tik iki punkto. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...