Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

Prieš 2 valandas, Duncia pranešimas:

Manau efektas tik tada kai ligos isplinta. Jei jos neperlipa zalingumo ribu, tai koks tada tikslas fungicido? Pasidalinkit jei kazko nezinau apie fungicidus, patirtis maza. Uzpernai atrodo, derlingi metai kai buvo, z mieziams bandziau - du fungicidiniai purskimai kitam lauke visiskai nieko, derlius lygiai tas pats 5,5 t. Su kvieciais nepastebejau irgi kur purksta ant veliavos kur nieko. Gal kitaip derlingose zemese nezinau. Pas mus derliai gerais metais vidurkis kvieciu  6 - 7 t. 

Šiemet net neturėk iliuzijų, kad ligos neplis. Bent ant vėliavos tikrai prasipuršk, kad ir pigiausiais fungicidais už kokį 20 eur/ha. Pavojingiausia liga septoriozė, pasirodo po 14-21 dienos nuo užsikrėtimo, o tada būna pozna. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , belarus52 pranešimas:

Susitvarkys protendo 0.4 ir tazer 0.5?

Asmeniškai dariau vienai veisliai toki pat miksa veikliuju medžiagu, tik pas mane gavosi daugiau protiokonazolo ir mažiau azoksistrobino. Atitikmuo tavo produktams butu 0,8 Protendo ir 0,3 Tazer. Pas mane tuo metu kviečiai sveiki atrodė, kolkas patenkintas esu. 

 

20220606_133013.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2022-06-05 at 16:05, Remse pranešimas:

Ascra xpro 0.9l, elatus era 0.8l, siltra xpro 0.7l. Pasirinkimo sociai, tik labai nesusigundyk revytrex ar revystar xl, nes jie silpni prieš kviečių dryžligę.

Jei prie šitų dar pridėjus etafono 0,4 ir kalio sulfato? Naudingas kalis tokiu metu ant vėliavos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , ceck pranešimas:

Be komentarų, pirma foto po variano antra po revytrex p.s. nieko daugiau nemaišyta, po variano tas pats kas pernai po ascros, reik daryt išvadas :eusa-think:

20220608_114308.jpg

20220608_115212.jpg

Nudegino variano? Tai gal dar kažką buvai pridėjęs prie to tirpalo? Kiek dienų čia jau praėję nuo purškimo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 26 minutes , ceck pranešimas:

Be komentarų, pirma foto po variano antra po revytrex p.s. nieko daugiau nemaišyta, po variano tas pats kas pernai po ascros, reik daryt išvadas :eusa-think:

20220608_114308.jpg

20220608_115212.jpg

Hm aš ir purškiau variano, reiks ir man pastebėt. Žieminiuose miežiuose naudojau variano tai ten apdeginimų nepastebėjau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...