Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

Prieš 9 valandas, Brukshnys pranešimas:

Penktadieni nuo ryto vejas buvo mazesnis tai viena purkstuva ant z. Kvietrugiu tango flexu,npk+micro, aminais, magnio sulfato, mangano ir cinko. Ligos jau pradejo apatinius lapus pult kai paselis tankus

Kokios ligos? Gal ten pernykščių lapai džiūsta, kurie savo darbą jau atliko. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , AG Paulius pranešimas:

Aš turiu galvoje  apie fungicidinį purškimą. Geriu pagalvokite ką veiksite kai atšils orai, kokie sekantys darbai. 

manau, kad kiekvienas ukininkas apie tai ir galvoja. Pernykste mano patirtis su fungicidu (paskutinis purskimas lendant varpai) esant sausrai nekoks. Manau veltui ismeciau pinigus ir dar derliu pasimazinau (akivaizdziai matesi kir pasidubliavo purkstuvas). Siemet kol nebus krituliu - lauksiu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, AG Paulius pranešimas:

Neskubėkite su tais purškimais, ps. nuo gegužės pirmos rodo temperatūrą 20+ jei niekas nepasikeis bus staigus temperatūrų šuolis. 

Pas mane, gegužės pirmai, žada naktį 5, dieną 10 laipsnių šilumos, o tau tai dvigubai daugiau, o man dvigubai mažiau :obscene-buttmoon:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, AG Paulius pranešimas:

Neskubėkite su tais purškimais, ps. nuo gegužės pirmos rodo temperatūrą 20+ jei niekas nepasikeis bus staigus temperatūrų šuolis. 

Nu zinok, gal visai geras pasiulymas, as irgi galvoju rytoj nebent randapo kur papurkst:), antradieni 1 pasiusiu i miezius zieminius fugicida 0,7 o gal tik puse normos plius biski mikriuku, nes 1 karta jau gavo .... paziuret lauke reikes del fungicido normu. kokius 2 purkstuvus i rapsa, 2 purskimas bus jau siemet vabalai+boras+mikriukai mazesnius laukus kur laikas eina o ha nelabai pradesim. I kviecius ar ka siusti verta ar dar ne nazinau, nes 1 karta jau vaziavo biski trumpintojais ir mikriukai. Dar fungicidai ir zoles pakampese like  ar pakartojimai zoliu kur rudeniniai gerai nuseveike...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...