Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

prieš 1 minutę , Witalikas pranešimas:

Kokios nuomones apie dirvinius herbicidus, kvieciuose? Nes manau yra naudojanciu jau ne viena sezona. 

 

Purskiu jau ne pirmi metai su legaci ,bet purskiu ant sudygusiu ,galima ir po sejos .bet pas mane yra augaliniu liekanu kaina apie  8eu ha ,pavasari nereikia skubet su purskimais vienais metais gerai pavyko is rudens nutaikyt tai pavasari net neperpurskiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, dvidas pranešimas:

Purskiu jau ne pirmi metai su legaci ,bet purskiu ant sudygusiu ,galima ir po sejos .bet pas mane yra augaliniu liekanu kaina apie  8eu ha ,pavasari nereikia skubet su purskimais vienais metais gerai pavyko is rudens nutaikyt tai pavasari net neperpurskiau

Bet legacy 500 smilguoles neima, nebent pas tave jos nėra, aš legacy pro purskiu ant 2 lapelių, viską sutvarko aišku ir kaina atitinkamą, šįmet pavasarį nieko nebereikėjo purkst. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, dvidas pranešimas:

Purskiu jau ne pirmi metai su legaci ,bet purskiu ant sudygusiu ,galima ir po sejos .bet pas mane yra augaliniu liekanu kaina apie  8eu ha ,pavasari nereikia skubet su purskimais vienais metais gerai pavyko is rudens nutaikyt tai pavasari net neperpurskiau

Tai as visad purskiu is rudens. Vien rapso pabiras panaikint. 

Bet idomu del smilguoles man labiau. Galvoju nupusciau dabar o pavasari, tik nuo dviskilsiu su reguliatorium kartu ir fsio. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , Remse pranešimas:

Kas naudojat supaprastinta dirvos dirbima, atsargiai su Legacy pro, Legacy ar Komplet, geriau nenaudoti, jei planuojama seti rapsa kitamet.. Siemet yra pavydziu, kai pernai rudeni naudoti herbicidai, siemet dusina paseta rapsa.

Supaprastintas tai čia skaitosi skutimas noraginiu, ar dar labiau supaprastintas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, BR pranešimas:

Bet legacy 500 smilguoles neima, nebent pas tave jos nėra, aš legacy pro purskiu ant 2 lapelių, viską sutvarko aišku ir kaina atitinkamą, šįmet pavasarį nieko nebereikėjo purkst. 

Visuos laukuos tikrai  nera, pavasari pasiziuri kuriuos reikia tuos ir puti  .Reiks gal pamegint kitais metais su pro,O kokia kaina  jo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 22 valandas, ramas 1 pranešimas:

Kolkas tai klaikiai atrodo kvieciu laukai ,gal pasitaisys reikalai po sio ale lietaus ,rugsejo 5 seta ,moliai nesudyge .atrodo viskas padaryta ,kad taupyt dregme  ir vistiek saizen..

Nebuvo jau ka taupyti . Pas mane sudigimo kokybe priklauso nuo zemes bukles. Nors ir krituliu gavo ta pati dirbimas taspat o atrodo skirtingai . Viena mirusi lauka esu pabandes paseti penkeus varjantais ir visi nieko gero . O normalus aptvarkyti laukai atrodu super 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 55 minutes , vrimvydas pranešimas:

Nebuvo jau ka taupyti . Pas mane sudigimo kokybe priklauso nuo zemes bukles. Nors ir krituliu gavo ta pati dirbimas taspat o atrodo skirtingai . Viena mirusi lauka esu pabandes paseti penkeus varjantais ir visi nieko gero . O normalus aptvarkyti laukai atrodu super 

Koks tas mires laukas ir koks normalus? Skiriasi zemes?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 19 minutes , jonc pranešimas:

Koks tas mires laukas ir koks normalus? Skiriasi zemes?

pries kelis metus sudirbau ji perslapia   , slapokas buvo , tai dabar jis vis dar kietas , siaudai puvesiu dvokia , sausas , grumstuotas , visas margas ziurint is drono derlius buvo -1 t . Bet pobiski gereja 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...