Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

Prieš 12 valandų, Bilobil pranešimas:

Ar pavojingas kviečiams, šiemet daug ju atsiaria? Čia grambuolys?

E1A18FE7-ACE6-48B7-B957-7A87901F90DB.jpeg

Gai*ziai pupu pavasari paselius stupriai praretino tik lukstas pupos likes buvo....  kas keli matei jie ritasi bet lyg pavasari turetu buti? Kvieciuose per tiek metu praretejimu nebuvo tai ir zemes nekasineju kaip siemet pupose teko paieskoti 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-09-02 at 22:05, ignas.d pranešimas:

Ryt bandysim balitus set, po kokia 150 kg. Sita veisle ilgiau dygsta ir maziau krumijasi tai turetu but puse velnio

 

Balitus po 150 kg sėti stipriai per mažai. Aš Balitus sėjau rugsėjo 6 d. po 240 c2.  Balitus labai prastai krūmijasi,  o šiemet dar ir tragiškai dygsta..  Sėjau Ada ir Balitus vienam lauke. Tai Ada jau sudygus i balitusas vos vos lenda..  

Va šiandien daryta foto...

IMG_20180916_193416.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, spriksas pranešimas:

Sėja baigta. Vienam lauke pasisėjau 7 veisles. Taip pat tame paciame lauke etanos nuo 3 mln iki 5,5:) 

Šaunu. Reikia eksperimentuoti ir žiūrėti kas kiekvienam pagal jo žemes ir technologiją tinka. Jei visiems patiktų vienodai, tai visi susimuštumėm dėl vienos moteriškos. :icon-lol: Aš šiemet eksperimentavau su veislėm, o dėl kitų metų žadu irgi daryti sėjos normos eksperimentą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, Parausvinis pranešimas:

Balitus po 150 kg sėti stipriai per mažai. Aš Balitus sėjau rugsėjo 6 d. po 240 c2.  Balitus labai prastai krūmijasi,  o šiemet dar ir tragiškai dygsta..  Sėjau Ada ir Balitus vienam lauke. Tai Ada jau sudygus i balitusas vos vos lenda..  

Va šiandien daryta foto...

IMG_20180916_193416.jpg

Siai dienai kuo puikiausios eilutes pas mane, jeigu dirvos pritrestos pilnai tu stiebu buna gana, nematau prasmes siaudus o ne grudus augint. O kad balitus ilgai dygsta tai yra veisles genetika, tam kad augalas turetu tam tikras savybes mes pinigus mokam selekcininkams. Nu negalima sejant skirtingas veisles tiketis to pacio kolega ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...