Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

Ka daugiau uzdirpsim jei gamata duos tai daugiau išleisim mokeščiam nes didės 3 kartus , nuo 20000eur pelno. Taip, kad sunkiu darbu uždirpti, plius prisiuostai visokiu beicu, ir chemijos turesi atsekti mazdaug 5,5000 eur nuo 20000. Kažkoks absurdas. Ir dar jei bendras šeimos turtas viršys 220000eur dar 2% procentai nuo sumos. Man atrodo vyrai neužsileiskim

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

22 minutes ago, ukis123 pranešimas:

Ka daugiau uzdirpsim jei gamata duos tai daugiau išleisim mokeščiam nes didės 3 kartus , nuo 20000eur pelno. Taip, kad sunkiu darbu uždirpti, plius prisiuostai visokiu beicu, ir chemijos turesi atsekti mazdaug 5,5000 eur nuo 20000. Kažkoks absurdas. Ir dar jei bendras šeimos turtas viršys 220000eur dar 2% procentai nuo sumos. Man atrodo vyrai neužsileiskim

kur ta info rasti, ar patvirtino ją
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

17 minutes ago, Daruxs pranešimas:

Apie viska pagalvota.. jeigu apkraus mokesciai ir smaugt prades ukininkus tai prisiminsim sita valdzia kaip keiksmazodi..ir uz situ istatymu  labai matosi zemgrobiu ausys..

Tikrai taip. Kuo blogiau gyvens ūkininkai, tuo daugiau žemių nupirks tie berniukai, kur atstovauja pinigų plovykloms, kurių pinigai eina visiškai ne iš žemės ūkio.

P.S. Ne į temą, bet pagal diskusiją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, ukis123 pranešimas:

Ka daugiau uzdirpsim jei gamata duos tai daugiau išleisim mokeščiam nes didės 3 kartus , nuo 20000eur pelno. Taip, kad sunkiu darbu uždirpti, plius prisiuostai visokiu beicu, ir chemijos turesi atsekti mazdaug 5,5000 eur nuo 20000. Kažkoks absurdas. Ir dar jei bendras šeimos turtas viršys 220000eur dar 2% procentai nuo sumos. Man atrodo vyrai neužsileiskim

O tu ką 20 000 pelno kasmet pasidarai? Na tai reiškiasi dar turi ko mokytis... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, ukis123 pranešimas:

Ka daugiau uzdirpsim jei gamata duos tai daugiau išleisim mokeščiam nes didės 3 kartus , nuo 20000eur pelno. Taip, kad sunkiu darbu uždirpti, plius prisiuostai visokiu beicu, ir chemijos turesi atsekti mazdaug 5,5000 eur nuo 20000. Kažkoks absurdas. Ir dar jei bendras šeimos turtas viršys 220000eur dar 2% procentai nuo sumos. Man atrodo vyrai neužsileiskim

Palauk neskubėk pirma traukinio o tai sutryps.Pagyvensim pamatysim.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...