Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

483 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      240


Recommended Posts

Lengvoje dirvoje giliau paseja, bet sudygsta praktiskai vienodai ar molis ar durpe. Ir per sprindi giliau tikrai nepaseja

Nu čia sprindis dėl vaizdingumo jei ką, nereikia visko suprast labai jau tiesiogiai. :icon-mrgreen:

Pas mus tokių laukų kur vienam gale molis o kitam durpė dauguma skaityk tai reguliuojiesi gylį pagal lauko vidurį, o tenka žaisti su dirbimu. Per durpę dirbimą pakeli, kur molis suleidi giliau. Kažkiek išsisprendžia ta problema. Aišku kažkiek padėtų platesni prispaudimo ratukai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne už vederį, bet sąžiningai kalbant čia visų sėjalkų minusas, juk ratai ir prispaudimo ratukai visom giliau lenda lengvoj žemėj.

Bet bent jau man kuo toliau tuo labiau pradeda patikti spirit'o sėjimo sistema arba horch sėjamosios bet ne rapid'o.Aišku gal visa tai dėl to kad tokios sęjamosios neturiu.Bet kad rapid'o daug trukumu matosi ji eksploatajant tai tikra tiesa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vieninteli, kaip minusa pamineciau - tai, kad sejimo diskai be kopijavimo, bet cia velgi, arimas ir kultivavimas tai issprendzia... daugiau viskas tenkina, nors dar galima sakyt pratinuos prie sejamos, ale patinka ji man, kad ja kur.

Tokio sudigymo dar neesu turejes, net baisiausiam molyje... tiesa, pasikuto ir ant derliaus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Grįžtam prie temos.

Pas mane kviečiai sėti prieš pusę mėnesio vis dar nesudygę, o prie tokių orų ir šansų sudygimui skaityk nėra. Sausiau kaip vasarą, nes prūdo vandens lygis pasiekė žemiausią lygį per metus, šulinys rodo tą patį. Jau reiks eiti sekmadienį į bažnyčią, pasimelsti už lietų. :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Grįžtam prie temos.

Pas mane kviečiai sėti prieš pusę mėnesio vis dar nesudygę, o prie tokių orų ir šansų sudygimui skaityk nėra. Sausiau kaip vasarą, nes prūdo vandens lygis pasiekė žemiausią lygį per metus, šulinys rodo tą patį. Jau reiks eiti sekmadienį į bažnyčią, pasimelsti už lietų. :icon-mrgreen:

Pasimelst tikrai reikėtų, nes netgi įterptos trašos per 10 dienų neištirpo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...