Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

Nenoriu būti blogu pranašu, bet ar ne bus taip, kad laimės tie kam žiemkenčiai išdvėsė? Atsėjo vasariniais kaina vo tai kainavo, bet vis užaugs. Kad nebūtu taip, kad sukiši pinigus "gaivinimui" o derlius vistiek mizernas liks :eusa-think: . Jei paneigsit tas mano abejones, tai mane labai paguosit ir nuraminsit ;) jei vis dėl to yra tiesos tuose mano pamastymuose, tai gal dar neper vėlu :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenoriu būti blogu pranašu, bet ar ne bus taip, kad laimės tie kam žiemkenčiai išdvėsė? Atsėjo vasariniais kaina vo tai kainavo, bet vis užaugs. Kad nebūtu taip, kad sukiši pinigus "gaivinimui" o derlius vistiek mizernas liks :eusa-think: . Jei paneigsit tas mano abejones, tai mane labai paguosit ir nuraminsit ;) jei vis dėl to yra tiesos tuose mano pamastymuose, tai gal dar neper vėlu :eusa-think:

Pritariu kolega pilnai. Matant kaip atrodo dauguma žieminių kviečių pasėlių, jau aišku kad iš jų nieko gero neišpeši, arba jei ir gausi tai su nerealiai didelėm investicijom. Greičiausiai atsėjimas bus tinkamesnis sprendimas, esant tokiai situacijai.

Dėl vasaros, tai yra toks liaudiškas spėjimas: jei pirmi sulapoja beržai-vasara sausa, jei pirmi alksniai-vasara drėgna. Beržai jau žaliuoja, o alksniai dar ne. Jei galima tikėti liaudies išmintim, tai vasarinėm kultūrom irgi ne pyragai, nes turėtų būti sausa. Tik aš nelabai tikiu tokiom spėlionėm, nes manau vyksta viskas pagal esamas sąlygas, o ne pagal būsimas kažkada sąlygas. :icon-rolleyes: Jei gamtoj visi augalai ir gyvūnai būtų tokie visažiniai, tai nereiktų pvz gandrams ir kt paukščiams mėtyti savo jauniklių iš lizdo, juk galima tą nuspėjant tiesiog padėti mažiau kiaušinių ir išperėti mažiau jauniklių, jei jau gerai žinai kad sąlygos neleis jų išmaitinti... :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenoriu būti blogu pranašu, bet ar ne bus taip, kad laimės tie kam žiemkenčiai išdvėsė? Atsėjo vasariniais kaina vo tai kainavo, bet vis užaugs. Kad nebūtu taip, kad sukiši pinigus "gaivinimui" o derlius vistiek mizernas liks :eusa-think: . Jei paneigsit tas mano abejones, tai mane labai paguosit ir nuraminsit ;) jei vis dėl to yra tiesos tuose mano pamastymuose, tai gal dar neper vėlu :eusa-think:

Pritariu kolega pilnai. Matant kaip atrodo dauguma žieminių kviečių pasėlių, jau aišku kad iš jų nieko gero neišpeši, arba jei ir gausi tai su nerealiai didelėm investicijom. Greičiausiai atsėjimas bus tinkamesnis sprendimas, esant tokiai situacijai.

Dėl vasaros, tai yra toks liaudiškas spėjimas: jei pirmi sulapoja beržai-vasara sausa, jei pirmi alksniai-vasara drėgna. Beržai jau žaliuoja, o alksniai dar ne. Jei galima tikėti liaudies išmintim, tai vasarinėm kultūrom irgi ne pyragai, nes turėtų būti sausa. Tik aš nelabai tikiu tokiom spėlionėm, nes manau vyksta viskas pagal esamas sąlygas, o ne pagal būsimas kažkada sąlygas. :icon-rolleyes: Jei gamtoj visi augalai ir gyvūnai būtų tokie visažiniai, tai nereiktų pvz gandrams ir kt paukščiams mėtyti savo jauniklių iš lizdo, juk galima tą nuspėjant tiesiog padėti mažiau kiaušinių ir išperėti mažiau jauniklių, jei jau gerai žinai kad sąlygos neleis jų išmaitinti... :icon-rolleyes:

good post :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenoriu būti blogu pranašu, bet ar ne bus taip, kad laimės tie kam žiemkenčiai išdvėsė? Atsėjo vasariniais kaina vo tai kainavo, bet vis užaugs. Kad nebūtu taip, kad sukiši pinigus "gaivinimui" o derlius vistiek mizernas liks :eusa-think: . Jei paneigsit tas mano abejones, tai mane labai paguosit ir nuraminsit ;) jei vis dėl to yra tiesos tuose mano pamastymuose, tai gal dar neper vėlu :eusa-think:

Pritariu kolega pilnai. Matant kaip atrodo dauguma žieminių kviečių pasėlių, jau aišku kad iš jų nieko gero neišpeši, arba jei ir gausi tai su nerealiai didelėm investicijom. Greičiausiai atsėjimas bus tinkamesnis sprendimas, esant tokiai situacijai.

Dėl vasaros, tai yra toks liaudiškas spėjimas: jei pirmi sulapoja beržai-vasara sausa, jei pirmi alksniai-vasara drėgna. Beržai jau žaliuoja, o alksniai dar ne. Jei galima tikėti liaudies išmintim, tai vasarinėm kultūrom irgi ne pyragai, nes turėtų būti sausa. Tik aš nelabai tikiu tokiom spėlionėm, nes manau vyksta viskas pagal esamas sąlygas, o ne pagal būsimas kažkada sąlygas. :icon-rolleyes: Jei gamtoj visi augalai ir gyvūnai būtų tokie visažiniai, tai nereiktų pvz gandrams ir kt paukščiams mėtyti savo jauniklių iš lizdo, juk galima tą nuspėjant tiesiog padėti mažiau kiaušinių ir išperėti mažiau jauniklių, jei jau gerai žinai kad sąlygos neleis jų išmaitinti... :icon-rolleyes:

pagyvensim - pamatysim.... as pernai rudeni sakiau, kad bus salta ziema - juokesi zmones.... o kas gavos???????

jei pasikartos 2006m scenarijus, tai laimes tie, kurie vasariniu nesejo.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip draugelis sako svarbu technologijos nepazeist :eusa-clap: as pasejau salyklinius miezius i dregna dirva ir jau lenda lauk o kiti persidziovino dirva ir seja graudu ziureti... tiesa zieminiu neteko atseti bet kur kalniukas ir visa ziema buvo pliki kalnai tai ada veisle praretejo... Gal vertetu pagalvoti apie karlikavaja danskaja veisle ar sirvinta 1 nes orai pastaruoju metu neprognozuojami :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip draugelis sako svarbu technologijos nepazeist :eusa-clap: as pasejau salyklinius miezius i dregna dirva ir jau lenda lauk o kiti persidziovino dirva ir seja graudu ziureti... tiesa zieminiu neteko atseti bet kur kalniukas ir visa ziema buvo pliki kalnai tai ada veisle praretejo... Gal vertetu pagalvoti apie karlikavaja danskaja veisle ar sirvinta 1 nes orai pastaruoju metu neprognozuojami :eusa-think:

Siandien pas mus palijo lietus,turetu atsigauti zieminiai javai, isisavins trasas :eusa-dance: o kas del vasarojaus, tai jau kvieciukai tuojau suzaliuos, taip pat ir mieziai. Dalis v. rapso paguldyta i dregna dirva, kita dalis dar maisuose. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Absurdas: http://www.rapsai.lt/lt.php//?nid=585&P ... 4476e00799

Kaip šlykščiai firmos bando išsisukti nuo atsakomybės išplatinusios bala žin kokiais būdais rajonuotas (šiaip būdai aiškūs) šiltų kraštų žiemkenčių veisles. Veislės įrašytos kaip iššalimo priežastis tik kažkur į pabaigą. Nors aišku visiem, kad 99,9% iššalimo priežastis buvo veislė. Gėda :icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Absurdas: http://www.rapsai.lt/lt.php//?nid=585&P ... 4476e00799

Kaip šlykščiai firmos bando išsisukti nuo atsakomybės išplatinusios bala žin kokiais būdais rajonuotas (šiaip būdai aiškūs) šiltų kraštų žiemkenčių veisles. Veislės įrašytos kaip iššalimo priežastis tik kažkur į pabaigą. Nors aišku visiem, kad 99,9% iššalimo priežastis buvo veislė. Gėda :icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim:

Puikiai žinote mano nuomonę apie tuos "ale" mokslininkus,bet šykart manyčiau,kad veislės reikšmė peržiemojimui buvo kokie 75-85%.

4-tą ir 2-tą punktus iškelčiau į viršų,poto veislė.O visa kita rašliava tame straipsnyje,visiškai neesminė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kviečiai sėti po bulvių 2009 10 10 nes kol nusikase...

sėjimo gylis buvo parinkas apie 2 cm, nes mastymas kad Lietuvoje jau ziemu rimtu buti negali

2 cm nes vėlyvas ruduo, tai neisdzius, o kuo arciau dirvos virsaus tuo daugiau greiciau išdygs ir ir gal kiek pasikrūmys. . . rezultatas tikrai virš 6-7 tonų turėtų būti pagal šiandienos vaizdą aišku kiti kviečių laukai irgi nieko kur sėta taip kaip reikia:) (ARON)

žieminiai rapsai pasėti iki 08 15 viskas kas priklauso padaryta sudygo kiek per retai, sonia kaimyno kviečiai irgi pavyzdinis ūkis. Mano pusė lauko jo irgi apie pusė lauko 100 proc viskas iššalę, kur liko tai visai normalus rapsas. o kitas pupom persėtas

Pernai nuosave rapso sėkla toki molynai kalnai užsėta (tipo nesudig kam dėti brangią sėklą) netoli keturiu ta nuosava taps tpats ir kitos linijinės ar hibridinės nieko geresnio.

O šiemet kraštas lauko linijine nuosava kraštas kemiros hibridu žiaurus skirtumas hibrido išretėjimas keli proc linijinės išretėjimasapie 60 proc. va čia ir pasirodo kas yra kas,

kituose laukuose ta nuosava sėkla puikiai žaliuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei būtų kažkokia vienintelė pati tikriausia ir tiesiausia tiesa, tai visi ja vadovaudamiesi pagal ją gyventų. O kadangi pačios pačiausios tiesos nėra, todėl vienas sėja tą kitas tą vienas rizikuoja daug kita mazai vienas tikisi kad kainos kils kitas kad kris. O po laiko Dėstyti iš piršto laužtus punktus tai absurdas. Koki sausi iseis straipsnis kaip protingieji "kazkoki" vadybininkai sugebėjo parduoti pusę grūdų rudeni brangiai. Jei protingi tai reikėjo visus rudenį parduoti brangiai. O kitą met neabėjotinai irgi ta patį sausi rašys kaip protingai pasilegė kad pusę grūdų susipylė į sandėlius ir žiemą juo brangiai pardavė...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Absurdas: http://www.rapsai.lt/lt.php//?nid=585&P ... 4476e00799

Kaip šlykščiai firmos bando išsisukti nuo atsakomybės išplatinusios bala žin kokiais būdais rajonuotas (šiaip būdai aiškūs) šiltų kraštų žiemkenčių veisles. Veislės įrašytos kaip iššalimo priežastis tik kažkur į pabaigą. Nors aišku visiem, kad 99,9% iššalimo priežastis buvo veislė. Gėda :icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim:

Puikiai žinote mano nuomonę apie tuos "ale" mokslininkus,bet šykart manyčiau,kad veislės reikšmė peržiemojimui buvo kokie 75-85%.

4-tą ir 2-tą punktus iškelčiau į viršų,poto veislė.O visa kita rašliava tame straipsnyje,visiškai neesminė.

na, dar galiu pasakyt, kad kaikur, visu 100proc suveike sejos laikas. neveltui sakoma "Neskubek, ir busi pirmas".....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...