Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

tai kiek galima duoti kg karbamido purskiant su chemija 200 lt vandens, kad butu efektyvu ir nenudeginti ziemkenciu.

nejaugi niekas nepasidalys patirtimi, ar visi forumieciai purskia :D

agroniminius klausimus sunku spręsti forume, nematant pasėlio, nors kartais ir pats bandau ką nors išpešt :) apdeginimas priklauso nuo tirpalo temp.,saulės intensyvumo, lapijos kiekio, tirpalo padengimo ant lapo ir t.t. tirpdamas karbamidas šaldo tirpalą, tad geriau tirpalą pasiruošt dieną prieš. pasibandykit po vieną purkštuvo važiavimą vis didint karbamido normą po 10kg/ha, iki kokia 50kg. po poros dienų matysis rezultatas, kurį panaudosit kitais metais :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kiek galima duoti kg karbamido purskiant su chemija 200 lt vandens, kad butu efektyvu ir nenudeginti ziemkenciu.

nejaugi niekas nepasidalys patirtimi, ar visi forumieciai purskia :D

agroniminius klausimus sunku spręsti forume, nematant pasėlio, nors kartais ir pats bandau ką nors išpešt :) apdeginimas priklauso nuo tirpalo temp.,saulės intensyvumo, lapijos kiekio, tirpalo padengimo ant lapo ir t.t. tirpdamas karbamidas šaldo tirpalą, tad geriau tirpalą pasiruošt dieną prieš. pasibandykit po vieną purkštuvo važiavimą vis didint karbamido normą po 10kg/ha, iki kokia 50kg. po poros dienų matysis rezultatas, kurį panaudosit kitais metais :)

paprasciau yra taip- koncentracija veiklios neturi virsyti 5%, o i ha neduoti daugiau kaip 15kg/ha na zinoma jei virs 25 karscio irgi nereiketu zaist su ugnimi :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano planai yra ant 200ltr vandens 25kg karbamido purksti vakarojant kaip mano lapijos nenudegins... kvieciai atrodo tokios bukles kaip ir pas visus perziemoje gerai tamsiai zali. o gal deti tik po 15kg o kita 10 kg ispurskti salykliniam mieziam su herbicidais? beja sekatoriu galima su karbamidu maisyti ar ne?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano planai yra ant 200ltr vandens 25kg karbamido purksti vakarojant kaip mano lapijos nenudegins... kvieciai atrodo tokios bukles kaip ir pas visus perziemoje gerai tamsiai zali. o gal deti tik po 15kg o kita 10 kg ispurskti salykliniam mieziam su herbicidais? beja sekatoriu galima su karbamidu maisyti ar ne?

200ltr su 25kg karb. gali nenudegint o gali ir nudegint :) , o sekatoriaus su karbamidu tai tikrai nemaisyciau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano planai yra ant 200ltr vandens 25kg karbamido purksti vakarojant kaip mano lapijos nenudegins... kvieciai atrodo tokios bukles kaip ir pas visus perziemoje gerai tamsiai zali. o gal deti tik po 15kg o kita 10 kg ispurskti salykliniam mieziam su herbicidais? beja sekatoriu galima su karbamidu maisyti ar ne?

200ltr su 25kg karb. gali nenudegint o gali ir nudegint :) , o sekatoriaus su karbamidu tai tikrai nemaisyciau.

Jo pasikonsultavau tai nerekomenduojama sekatoriu su karbamidu.... tai beliko paskutinis klausimas kaip kvieciai reguos i 200ltr vandens ir 25kg karbamido misinuka :eusa-think::eusa-think::eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

paprasciau yra taip- koncentracija veiklios neturi virsyti 5%, o i ha neduoti daugiau kaip 15kg/ha na zinoma jei virs 25 karscio irgi nereiketu zaist su ugnimi

kodėl 5%? dėl to, jog purškiama kartu pesticidai?

5% tam kad nedegintu, o 15kg nes daugiau nėra tikslo cia moksliuku skaiciai, bet praktikoje isbandyti paties asmeniskai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...