Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

37 minutes ago, uk.algis said:

Norit papranasausiu ateiti ? Saltesniu oru nenusimato (10-15 laipsniu salcio ne beda) , pavasaris prasides kova tad menesio gale jau reiketu mastyti apie seja , balandis ir geguze bus vesesni nei vidutine daugiamete . Vasaros pradzia lietinga ir vesi  , antra vasaros puse jau siltesne , rugsejis siltas. Daugiau nezinau...:icon-wink:

O rugpjūtis lietingas bus? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

57 minutes ago, uk.algis said:

Norit papranasausiu ateiti ? Saltesniu oru nenusimato (10-15 laipsniu salcio ne beda) , pavasaris prasides kova tad menesio gale jau reiketu mastyti apie seja , balandis ir geguze bus vesesni nei vidutine daugiamete . Vasaros pradzia lietinga ir vesi  , antra vasaros puse jau siltesne , rugsejis siltas. Daugiau nezinau...:icon-wink:

Algi,turbūt su Galvonaite konsultavaisi?:laughing-rollingyellow:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As be jokiu pasaku pamenu vasario 15d. 1986m. kalchozas laukus akejo , kakada tas pats kalchozas kovo viduri miezius pasejo ir derlius buvo superinis , asmeniskai as pats vas. kvietukus esu pasejes vienais metais kovo 16 , kitais kovo 28 d. ir derlius visada buvo geresnis nei balandzio pabaiga. Taip , kad visko buta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, uk.algis said:

As be jokiu pasaku pamenu vasario 15d. 1986m. kalchozas laukus akejo , kakada tas pats kalchozas kovo viduri mieius pasejo ir derlius buvo superinis , asmeniskai as pats vas. kvietukus esu pasejes vienais metais kovo 16 , kitais kovo 28 d. ir derlius visada buvo geresnis nei balandzio pabaiga. Taip , kad visko buta.

Panašiai tais metais kolūkyje traktoriai jau buvo pajudėję į laukus, kai papūtė šiaurys su šlapdriba- tai traktorių variklių "puskačiai" po nakties nuo šalčio susproginėjo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

6 valandas ago , drapox said:

Man rodos net pačiam asmeniškai į PM esu rašęs, kad žemaitija tampa palankiausiu regionu žieminių auginimui. Derlius aišku kaip buvo taip ir bus mažesnis nei vidurio LT, bet rizikų žymiai mažiau turit dėl švelnaus pajūrio klimato. Jūra yra geras orų stabilizatorius. Kai pas mus šalta pas jus dėl jūros šilčiau, kai pas mus karšta ir sausros, pas jus dėl jūros vėsiau ir drėgniau. Be to šiemet stebėjau radarus kas dien per sausrą. Tai kai pas mus mažiausiai pusantro mėnesio nelijo, tai regione nuo Klaipėdos iki Laukuvos lijo kas antra diena. Nežinau kiek to lietaus, bet radaras rodė.

Klaipeda ir Laukuva... cia kilometru atzvilgiu atrodo nemazai, bet klimatas taaaaaaip skiriasi kad net paciam nuostaba kelia. jeigu mes Klaipėdoje(man iki juros kranto apie 15km) sniego neturim prakstiskai neikiek kas zadeta, tai jau uz Endrijavo apie 40km nuo juros, hebra turi tiek sniego kad stumdyti tenka. Tad aš skaitau maziausia rizika butu ten, bet yra kaip yra. Tenka prisitaikyti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Nieko nepakeisim, guodzia tik kad rusijos pusej prognoze nerodo -20, kadangi vejas is rytu laikysis tik pora dienu, nemanau, kad kam nors labai pakenks. Manau spustels iki kokiu - 16 nedaugiau.

Taigi visi laikom kumscius ir tikimes jog viskas bus ok

 

 

 

Up, ka tik vejas pasikeite, ritys  stos iki penktadienio, slegis kintantis vis dar, tai reiskia, kad kolkas nenusistoves pastovus saltis, nakti vejas silpnas, palanku debesims. O isesmes tai tik dar karta irodo, kad tai tik prognoze, - 20 tikrai nematau simptomu kad stotu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On ‎2017‎-‎02‎-‎05 at 16:44, Raimisv said:

Vadinasi kad virsus ir apacia Lietuvos turi dar sektiek sniego o vidurys nei gramo.

Na šiandien pravažiavau Kupiškio, Biržų raj dalis, Panevėžio, Kėdainių, Kauno, Kaišiadorių, tai situacija visur labai panaši, vaizdas šiaip jau apie Kėdainius balčiausias, gal dar koks 1 cm yra sniego, taip kad ne vidury LT blogiausia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...