Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

pasiulymas geras .be to nezinau ar man vienam taip atrodo bet pastebejau kad meteo.lt visada nusiraso prognozes nuo gis meteo.

Paskutiniu metu labiau atspeja norvegai musuose ora nei savi.aisku irgi suprantu kad spejant galima tik 50 nuosimciu apsirikti.todel vieniems sekasi geriau kitiems prasciau.

As kazkaip daznai pagalvoju, ar nebus musu valdininkai pragere tos sistemos ,kuri oru prognozes nustato.Taip kaip ta polocijos sistema ,kuri negalejo nustatyt ,tos mergickos buvimo vietos,kur gyva sudegino bagazinej ,issigimeliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

40kg fiziniu bus apie 18 veiklia , sakiciau pustoniui kaip ir ok. Persasi mintis kodel nepavarius del tonos..., deja realybe kitokia. Per savo givenimeli tokiu eksperimentu esu prisidares , netgi sugebedavau per lapus suserti apie 300kg karbamido fiziniu nuo pat pavasario iki brandos. Kad kazkas kitaip tikrai neivyko, daug didesnis derlius ir kokybe iseidavo kur budavo tresiama pagrinde per saknis ir patresimai per lapus, bet ne karbamidu ir sv. vandeneliais. Purskimas karbamidu , pastoviai augalas strese , pabandyk kas vakara isitrint veida snapsu neragaujant ...

Ir po 20 kg ant varpos, reiškia du kartus po 20 kg. Vaškinėj ir pieninėj brandoj. Čia kokybei.

Supraskit ponai ką perskaitot. Uk algi. Jei jau tiek per gyvenimėli visko pridaręs turėtum žinoti, kad karbamidas, ankstyvesniuose augalo augimo tarpsniuose( iki vėliavinio) esant nepalankioms augimo sąlygoms, dažniausiai esant sausrai, padeda augalui maitintis, nes šaknys nepaima maisto medžiagų, nors ten jų yra belenkiek. Tad jei esi tiek visko daręs ir nesupranti, tai paaiškinu, kad karbamidas jokiu būdu negali būti pagrindinis augalo mitybos budas, o tik pagalbinė priemonė esant yprastiems mitybos proceso sutrikimams. Kalbant apie nudeginimus... viskas priklauso nuo tirpalo procentinės koncentracijos, o ne nuo karbamido kiekio kaip visiem atrodo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galima uzsiimti ir saviguoda bet naudos is to  nulis (purskimas karbamidu) ...  

Sveiki, diskusija isisiubavo , manau , kad  visiskai 0  tai netikiu , nes pernai taip pat buvo sausros kaip ir dabar ( bent pas mus  suvalkijos )  purskiau karbamida 2 kartus ne po daug 15 kg fizinio  i ha.  ir kvieciai  Skagen ejo i 1 nedaug  truko labai iki Extra. o Magnifikas  pilnai i 1 kl. O kas bere salietra sake naudos jokios nebuvo. Nebuvo mano  manymu del sausros , neabejoju jei  butu lietucio siek tiek  tikrai berciau salietra, o visai palikt be azoto siuo metu nesinori,  todel GALVOJU nedideli kieki 2 kartus.  Pirmadieni  meteo rodo  siek tiek lietucio , palauksiu  ir  spresiu ka naudot.

 

Pagarbiai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu Algiui,neprisersi ju per pakausi,tam yra skirtos saknys.Kuo maziau purskimu tuo sveikiau augalui,aisku neskaitant butiniausiu,bet kai pradedam varyt is neturejimo ka veikti arba prisiklause visokiu tu kurie parduoda produktus ir is to darosi pinigus tada jau nebegerai.

Spėju, kad 6 t derlingumo neperlipi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir po 20 kg ant varpos, reiškia du kartus po 20 kg. Vaškinėj ir pieninėj brandoj. Čia kokybei.

Supraskit ponai ką perskaitot. Uk algi. Jei jau tiek per gyvenimėli visko pridaręs turėtum žinoti, kad karbamidas, ankstyvesniuose augalo augimo tarpsniuose( iki vėliavinio) esant nepalankioms augimo sąlygoms, dažniausiai esant sausrai, padeda augalui maitintis, nes šaknys nepaima maisto medžiagų, nors ten jų yra belenkiek. Tad jei esi tiek visko daręs ir nesupranti, tai paaiškinu, kad karbamidas jokiu būdu negali būti pagrindinis augalo mitybos budas, o tik pagalbinė priemonė esant yprastiems mitybos proceso sutrikimams. Kalbant apie nudeginimus... viskas priklauso nuo tirpalo procentinės koncentracijos, o ne nuo karbamido kiekio kaip visiem atrodo.

 Vaikine nuleisk gaza , juk pats ir patvirtini , kad karbamidas yra tik priemone, o aiskint man nereikia apie koncentracijas . Jei ne biuretas karbamide gal ir kitaip jo panaudojimas butu. As nieko pries tamstos technologijas , daryk kaip tau atrodo tinkama , man nei silta nei salta. Yra kur kas geresniu ir maziau rizikos reikalaujanciu priemoniu , bet tai kitos diskusijos i kurias as veltis neturiu jokio noro ... :eusa-hand:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vaikine nuleisk gaza , juk pats ir patvirtini , kad karbamidas yra tik priemone, o aiskint man nereikia apie koncentracijas . Jei ne biuretas karbamide gal ir kitaip jo panaudojimas butu. As nieko pries tamstos technologijas , daryk kaip tau atrodo tinkama , man nei silta nei salta. Yra kur kas geresniu ir maziau rizikos reikalaujanciu priemoniu , bet tai kitos diskusijos i kurias as veltis neturiu jokio noro ... :eusa-hand:

Nuleisiu, kai baiksi kliedėt ir klaidint žmones apie karbamidą kaip saviguodos priemonę. Visos priemonės efektyvios, jei tinkamai ir laiku jas naudoji. Mane aplamai velia žmonės, kurie lipdo viską ant vieno kurpaliaus, dažniausiai ant savo stagnatiško požiūrio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, diskusija isisiubavo , manau , kad  visiskai 0  tai netikiu , nes pernai taip pat buvo sausros kaip ir dabar ( bent pas mus  suvalkijos )  purskiau karbamida 2 kartus ne po daug 15 kg fizinio  i ha.  ir kvieciai  Skagen ejo i 1 nedaug  truko labai iki Extra. o Magnifikas  pilnai i 1 kl. O kas bere salietra sake naudos jokios nebuvo. Nebuvo mano  manymu del sausros , neabejoju jei  butu lietucio siek tiek  tikrai berciau salietra, o visai palikt be azoto siuo metu nesinori,  todel GALVOJU nedideli kieki 2 kartus.  Pirmadieni  meteo rodo  siek tiek lietucio , palauksiu  ir  spresiu ka naudot.

 

Pagarbiai

Pas mane vilkaviskis sausa kaip is velnio buvo. tresta tik salietra jokio karbamido negavo skagenas taip pat. derlius rekordinis neaisku del ko. visurkis virs 9t, ir viskas isvazevo i exstra. buvo tik vasariniu viena priekaba 1kl. seip ir tie visi exstriniai buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kada geriau karbamida pusti kai tirpi i is kart i purkstuva, tada stipriai atsaldo vandeni, ar velai vakare bet augalas dar vis ikaites nuo dienos ar ryte augalas jau atsales bet dar didele rasa yra, purskiau ir taip ir taip po 15 kg ha

vakare pradedi,saulei patekejus baigi,taip manau saugiausia del apdeginimo.Ne viena nakti esam su mergom praleide be miego o cia del derliaus pasiaukot ,jokiu bedu nematau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...