Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

Graziskiu, Pavistycio, Vistycio, Kalvarijos link Vistycio krastas. ir visas pasienis ten kalnai ir akmenai nera jau tokios geros zemes ir tam Vilkaviskio kraste. Na viskas kas nuo Vilkaviskio, Kybartu, link Sakiu, Jurbarko jau kita kalba.

Pastebejimas toks viskas aplink Vilkavisky smarkiai apsale, o pavazevus link kalnu lenkijos pusen tie patys graziskiai Vistytis Kalvarija javai daug geriau atrodo, nors sniego jie ir neturejo. Gal auksciau laipsniu kitu aukstesne temperatura buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar niekas neikele tokios foto kokio rudumo laukai aplink mane...bet bandymas gyvibingumui nustatyti teigiamas  :eusa-dance:  :eusa-dance:  :eusa-dance:  :eusa-dance: Kiek girdejau ir kitu ukiu bandymai yra teigiami....gal kiek retesni bus, bet tankiai susejes buvau del sausros tai nebaisu...

Aisku paskaicius foruma, kiek neramu buvo, bet po savaitgali paimto meginio, galiu trasas uzsakinet...bandymo rezultatai cia (veisliu ziemojimo balas virs 8.5) :

 

 

 

post-2375-0-15999900-1455037228_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar niekas neikele tokios foto kokio rudumo laukai aplink mane...bet bandymas gyvibingumui nustatyti teigiamas  :eusa-dance:  :eusa-dance:  :eusa-dance:  :eusa-dance: Kiek girdejau ir kitu ukiu bandymai yra teigiami....gal kiek retesni bus, bet tankiai susejes buvau del sausros tai nebaisu...

Aisku paskaicius foruma, kiek neramu buvo, bet po savaitgali paimto meginio, galiu trasas uzsakinet...bandymo rezultatai cia (veisliu ziemojimo balas virs 8.5) :

Purkšt jau reik fungicidus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Po žirnių mano visada pavasarį prasčiau atrodo,bet paskui aplenkia tuos kur geriau atrodo,nežinau kame priežastis,bet vizualiai po žirnių vaizdas pavasarį prastesnis būna. Aišku čia foto jau nebeatsigaus greičiausiai, tas pats uzpernai pas mus buvo laukem žalumos, bet taip ir neatsigavo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Juokingiausia tas kad paseti spalio 28 diena, vienas lapelis vos islindes zaliuoja be problemu, cia blyn ale "pasiruose ziemojimui" optimaliu laiku paseta, dvesia... :icon-mad

Jūsų manymu, kada tie spalio 28 dieną spės gerai išsikrūmyti?... pavasarį? Toks mąstymas toli nenuves. Po javapjūties pasilyginkite derlių tų, kur sėti rudsėjo viduryje ir tų kur sėti spalio 28 dieną. Pamatysite skirtumą.

 

Kai reikia pasisėti 20 ha žieminių kviečių, gal ir aš pradėčiau sėti tik rugsėjo 20 dieną, bet kai sėji 250-300 ha, tai pradedi rugsėjo 10 dieną. Aš už ankstyvą sėją bei kultūrų išdėstymą - tiek sėjos terminas parankus, tiek ir nuėmimas laikas išsidėlioja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano prasciausias laukas setas rugsejo 15d. po zirniu Ada. ir ta pacia diena  50 aru pasejau Famulus irgi baisiai atrodo kaip kose daba, viskas kas perauge tam zopa. Po dvieju savaiciu vel seta Famulus daud daug geriau...

o norna kokia sėta buvo ? Juk sakoma kuo anksciau seji tuo norma mažesnė..
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kvietrugiai čia kaimyno. SEQUENZ. Darau išvada kad netiko siemet ankstyva seja po rapsu, žirniu. Visu labai labai nugelte kur seta po ju. O kur pvz po miežiu ar seip i pieva tuo pačiu laiku, gražiai žaliuoja.

Musu irgi seta po zirniu sequenz, rugsejo vidury, siek tiek apgelte, na bet ne tiek. Sitiem jau viskas. Cia zirniai ne prie ko - tai yra pats geriausias priesselis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...