Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

Gediminai, galėčiau pasiginčyti dėl to karbamidinio trešimo ant varpos. :) Kaimynas tą darė, po 40 kg supurškė, ir fonas pas jo 180-190 kg veiklia, veislė Famulus ir vistiek antra. O aš patrypčiojau vietoje, padaviau tik kartą 20 kg, ir pas manęs Famulus pirma - antra klasė su tuo pačiu fonu. Aišku, tonų yra, bet kokybės ne.

 

Kas dėl Ados, pas manęs Rigi, tai klasė stabili antra, tik tonažas geras.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiemet nuo pat vegetacijos pradžios orai buvo vėsus , todėl augimo ir vystymosi fazės labai užsitęsė , o rugpjūčio  karščiai labai pagreitino brendimo fazę , todėl vėlyvesnės veislės nespėjo sukaupti baltymu ir kokybės rodikliai pablogėjo .ADA  pas mus nuo antros iki ekstra klasės . Purškimai net pablogino kokybę , dėl brendimo sutapimo su karščiais .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip ada byrejo? pas mane pavasari taip varganai atrode bet dabar 5,6t atidave ;) skagenas per tona daugiau drasiai bus bet kad dar yra minkstesniu grudu tai susilaikiau dar keliom dienom ;)

ada virs 7 tik dregme 10.9  :icon-twisted:  o skagenas tarp 7-8.5 kolkas. vat i vakaro pabaiga uzpuoliau maza laukeli skageno kur pernai zirnei buvo ten tik 90aru tera, puse nukulus atidreke siaudai smulkintuva kist pradejo tai palikau kitam kartui  :icon-wink:  nepikta ir gryst kai is puse tokio laukelio jau 2 bunkerius isleidau (claas 98 mano kombainiukas)   :eusa-clap:  :eusa-dance: vizualiai tokie dar keli laukeliai yra, jei ir ten taip byres tai teks laistyt vidury javapjutes  :icon-mrgreen:  beje viskas i 2 klase eina  :icon-wink:  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gediminai, galėčiau pasiginčyti dėl to karbamidinio trešimo ant varpos. :) Kaimynas tą darė, po 40 kg supurškė, ir fonas pas jo 180-190 kg veiklia, veislė Famulus ir vistiek antra. O aš patrypčiojau vietoje, padaviau tik kartą 20 kg, ir pas manęs Famulus pirma - antra klasė su tuo pačiu fonu. Aišku, tonų yra, bet kokybės ne.

 

Kas dėl Ados, pas manęs Rigi, tai klasė stabili antra, tik tonažas geras.

labai didelis skirtumas yra kada karbamiidas atiduotas. pieninėj brandoj tonos, vaškinėj kokybė.Ir tai faktas.kaip ir rapse ant ankštaru šiemet tai šimta proc. pasiteisino.Be to šiemet daug kam klases netinka dėl  glitimo.Nors yra teigiančiu kad šiemet glitima infratekas kažkur  vidutiniškai pusantro proc rodo mažiau nei padarius tyrima rankiniu budu.kodėl taip yra - geras klausimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...