Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

Kaip minėjau pas mus laukai su nuolydžiais, tai tokie potvyniai būna tik šalia griovio, nes griovių žemės ten išlygintos ir gaunasi kad patvenkia šiek tiek. Tai tokiose vietose nebūna daug to kasimo. Galima ar su kaušu kokiu ar ir su kastuvu. O jei kur vidury lauko, tai ko gero tik gręžimas išeitis. Geriausias sprendimas manau traktorinis grąžtas ant šiek tiek pašalusios žemės, kad labai neišniokot laukų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Ten kur į naujus laukus susėjau kvietrugius ( rugsėjo 6-10d), tai kaip dėjo garstukas :eusa-doh: Kadangi bus savo reikmėm, tai nupurškėm tik opiausius "šaltinius".

Kaltinu purškėją, nes vėliau paaiškėjo, kad naudojo dvigubai mažesnę glifosatų normą, na ir aišku ankstyvą sėją, jei ir šis ruduo ir žiema bus tokios kaip praėję, išvados aiškios.

Dar kolegos, patarkit, kaimynas užgrybavo ir buvo susėtas ž.rapsas, aš jį perkultivavau ir pasėjau kvietrugius, tai dabar rapsas jau kaip kopūstai sudygęs, ką naudot pavasarį, kad nereiktų rapso kulti? Nes dabar tai nesitrenksiu dėl to gabalėlio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ten kur į naujus laukus susėjau kvietrugius ( rugsėjo 6-10d), tai kaip dėjo garstukas :eusa-doh: Kadangi bus savo reikmėm, tai nupurškėm tik opiausius "šaltinius".

Kaltinu purškėją, nes vėliau paaiškėjo, kad naudojo dvigubai mažesnę glifosatų normą, na ir aišku ankstyvą sėją, jei ir šis ruduo ir žiema bus tokios kaip praėję, išvados aiškios.

Dar kolegos, patarkit, kaimynas užgrybavo ir buvo susėtas ž.rapsas, aš jį perkultivavau ir pasėjau kvietrugius, tai dabar rapsas jau kaip kopūstai sudygęs, ką naudot pavasarį, kad nereiktų rapso kulti? Nes dabar tai nesitrenksiu dėl to gabalėlio.

mcpa, mustang,amino d. - veikia per kelias valandas

grodyl,lintur, arrat ir pan - veikia per kelias dienas priklausomai nuo temperaturos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mikrikai-geriau ziemoja ,derliaus priedas.O ka daro paseliui piktzoles,pats zinai.

ar tik save nuramini ar yra realus rezultatas?

bandziau ir as bet kazkokio esminio skirtumo nepastebejau. gera veisle, priesselis, sejos laikas, sejos ir seklos kokybe stai kertiniai dalykai....

Esu ir nenupurskes is rudens ,bet pavyzdziui kas liecia piktzoles , kai nupurksti rudeni, tai ryskiai matosi paseliu svarumo skirtumas.Mano laukuose truksta mangano ir dar kai kuriu butiniausiu mikroelementu ,tai stenguosi atiduot ne tik pavasari, bet ir is rudens.Skaitau kad cia taip pat kertinis dalykas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mikrikai-geriau ziemoja ,derliaus priedas.O ka daro paseliui piktzoles,pats zinai.

ar tik save nuramini ar yra realus rezultatas?

bandziau ir as bet kazkokio esminio skirtumo nepastebejau. gera veisle, priesselis, sejos laikas, sejos ir seklos kokybe stai kertiniai dalykai....

Esu ir nenupurskes is rudens ,bet pavyzdziui kas liecia piktzoles , kai nupurksti rudeni, tai ryskiai matosi paseliu svarumo skirtumas.Mano laukuose truksta mangano ir dar kai kuriu butiniausiu mikroelementu ,tai stenguosi atiduot ne tik pavasari, bet ir is rudens.Skaitau kad cia taip pat kertinis dalykas.

gali buti arba blogiau nebus arba geriau nei nieko :) tik kazin kiek tos pridetines vertes sukuria tas purskimas... piktzoles vasarines -5 ir jos nusala o mikro elementu per lapus manau per mazas kiekis, kad patenkintum ta trukuma....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra paskaicuota kad rudeninis purskimas duoda 600kg derliaus prieda(pikdzoles),aisku kai kuli ne 3-4tonas.O mikrikus purskiu istirbdes miltelinius ,tuos kuriu truksta ir kiek truksta o ne skistymelius.Todel manau,kad nauda kazkokia yra.Ko nepaima per lapus, ima is dirvos.Na cia mano toks isitikinimas,gal kitiems kitaip atrodo,padiskutuokim.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pasižvalgius po laukus kila noras kai kuriuos nupurkšti nuo žoliu.Visada paskutiniais metais purkšdavau šiemet kažkaip suskydau.Kitas dvi savaites dar lygtais šiltas praneša galvoju puse pasėliu nupurkšti.Nors purkštuvas jau ir nuplautas ir pastatytas. :eusa-think:

Apie mikrus tikrai ju naudoti rudeni nepatariu.Esu tikrai bandes ta nauda tikrai tik menama,o kai kuriais atvejais ir žalinga ypač jei naudojama su aminorugštimis.Labai jau pasverti reikia visus už ir prieš.

Manau kad svarbiausia rudeni yra kad vienodai sudiges pasėlis butu ir augalas ne perdidelis ir ne per daug išsikrumijes butu.Tada jis žiemoja puikiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...