Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

Skagen urho. urho geriau ... vietom skagena teks atset

kas cia per veislė? gal gali placiau ka apie ja?

Placiau Vytas nieko labai ir nepasakysiu visgi tik siemet berods ja paleido pardavinet... buvo vasara agrovizijoj ta veisle deja nemaciau kaip atrode... varpos idomios tokios suspaustos ir atrodo, kad butu trumpos. Siaip urho uz skagen vystesi greiciau rudeni

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaišiadorių ir Elektrėnų rajonuose atrodo gerai Alma DS, Julius šiek tiek prasčiau. Bet blogai su kvietrugiais Remico. Baisiai buvo išsikrūmiję rudenį, jau lapkričio pradžioje buvo vietomis geltonuoti pradėję dėl azoto trūkumo, tai dabar dėmėm beliko. Du kupstus parnešiau namo, bet gumbeliai minkšti ir nurudę iki šaknų galų. Bus šakės greičiausiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas cia gali neatsigauti , jei taip pas mane atroditu galvociau , kad ziemos net nebuvo...

Mane net juokas paeme skaitant toki posta. Tikrai, jai pas amnes taip irgi atrodytu, eiciau pro laukus su šypsena. o dabar bandau sarkazmiška šypsena betn javams parodyti kad džiaugiuosi ir noriu kad atsigautu. :D

Kvietrugiai smiirga puvimu. stiebelis nezalias nuo grudo minsktas, manau amen, arba cia koki stebukla Tetis man sugalvojo iš aukštai budamas :icon-rolleyes::eusa-doh::)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sendien apziurejus kviecius dar neaisku kiek atsprogs ,kiek zuve-tai su tresimu dar iki kovo pabaigos ner ka galvot...

Aišku man dabar mažiausiai rūpi tręšimai ir kiti rūpesčiai kaip išsaugoti pasėlius, nes kai garantuotas amen kviečiams, tai amen. Bet manau, kad pats laikas apsispręsti tiems kurių situacija neaiški. 2006m patirtis parodė, kad neblogai atsigavo ir pusėtiną derlių davė tik tie kviečiai kurie anksti gavo azoto. Kur su tręšimu buvo laukta po vegetacijos pradžios, nieko gero nesigavo. Pasėliai buvo ganėtinai reti ir derlius kur tai per 2 t/ha. Manau bent jau dalį pasėlių reiktų eksperimento tvarka patręšti kuo anksčiau. Tų nušalimų tai ne kas metai pasitaiko ir patirties aišku trūksta. Bet žiūrint į orus kokie jie stabilūs ir einantys pamažu šiltyn ir kritulių kažkiek nusimato. Tai labai tikėtina, kad jau kitos savaitės į pabaigą gali prasidėti vegetacija. Jei turėčiau ką tręšti, tikrai duočiau startinę minimalią dozę N, kai tik eina įvažiuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sendien apziurejus kviecius dar neaisku kiek atsprogs ,kiek zuve-tai su tresimu dar iki kovo pabaigos ner ka galvot...

Aišku man dabar mažiausiai rūpi tręšimai ir kiti rūpesčiai kaip išsaugoti pasėlius, nes kai garantuotas amen kviečiams, tai amen. Bet manau, kad pats laikas apsispręsti tiems kurių situacija neaiški. 2006m patirtis parodė, kad neblogai atsigavo ir pusėtiną derlių davė tik tie kviečiai kurie anksti gavo azoto. Kur su tręšimu buvo laukta po vegetacijos pradžios, nieko gero nesigavo. Pasėliai buvo ganėtinai reti ir derlius kur tai per 2 t/ha. Manau bent jau dalį pasėlių reiktų eksperimento tvarka patręšti kuo anksčiau. Tų nušalimų tai ne kas metai pasitaiko ir patirties aišku trūksta. Bet žiūrint į orus kokie jie stabilūs ir einantys pamažu šiltyn ir kritulių kažkiek nusimato. Tai labai tikėtina, kad jau kitos savaitės į pabaigą gali prasidėti vegetacija. Jei turėčiau ką tręšti, tikrai duočiau startinę minimalią dozę N, kai tik eina įvažiuoti.

kazkas panasaus i kvietrugiu ir rugiu vegetacija lyg kaip ir prasidejo. Taciau leidziamos pagrindines saknys, o ne sakniaplaukiai, metyt velyvos sejos pasekmes. Nors randu tik pavienius augalus, bet smilguole uztikrintai vegetuot pradeda. ryt bus foto

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš vakar buvau savo kvietrugių apžiūrėt, tai negaliu pasakyt, kad patys prasčiausi, bet vaizdas nuvylė, vietom, tokiais ruožais kur sėjalkos galai ėjo, tai truputį iškelti javai visai iššąlo, o ten kur galulaukės, sumetimai, lomos tai žali kaip priklauso, matyt užuovėjos gavo :) .Sėjau dvi naujai pirktas veisles SW

TALENTRO kaip ekologinį ir naują SEQUENZ kaip neekologinį, beicuota selesit trio ir tręštą "dėl vaizdo" 100 kg\ha npk. rudenį.Kuo labiausiai nusivyliau tai tuo, kad tų ūkininkų kaime, kurių sėta sena kvietrugių veislė gal nuo kokių kolūkių ar kažkas tokio, tai puikiausiai atrodo, žali kaip nežinau kas, atrodo, kad žiemos nematę, tai dabar reiks man turbūt kitiem metam mest tą brangią velnio sėklą ir nupirkt tos senos sėjai. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš vakar buvau savo kvietrugių apžiūrėt, tai negaliu pasakyt, kad patys prasčiausi, bet vaizdas nuvylė, vietom, tokiais ruožais kur sėjalkos galai ėjo, tai truputį iškelti javai visai iššąlo, o ten kur galulaukės, sumetimai, lomos tai žali kaip priklauso, matyt užuovėjos gavo :) .Sėjau dvi naujai pirktas veisles SW

TALENTRO kaip ekologinį ir naują SEQUENZ kaip neekologinį, beicuota selesit trio ir tręštą "dėl vaizdo" 100 kg\ha npk. rudenį.Kuo labiausiai nusivyliau tai tuo, kad tų ūkininkų kaime, kurių sėta sena kvietrugių veislė gal nuo kokių kolūkių ar kažkas tokio, tai puikiausiai atrodo, žali kaip nežinau kas, atrodo, kad žiemos nematę, tai dabar reiks man turbūt kitiem metam mest tą brangią velnio sėklą ir nupirkt tos senos sėjai. :)

Aš manau kad čia dėl trešimo. Pas mus kur gavo trašu prastai atrodo. O kaimyno tapati veislė negavo trašų tai atrodo žaliai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš vakar buvau savo kvietrugių apžiūrėt, tai negaliu pasakyt, kad patys prasčiausi, bet vaizdas nuvylė, vietom, tokiais ruožais kur sėjalkos galai ėjo, tai truputį iškelti javai visai iššąlo, o ten kur galulaukės, sumetimai, lomos tai žali kaip priklauso, matyt užuovėjos gavo :) .Sėjau dvi naujai pirktas veisles SW

TALENTRO kaip ekologinį ir naują SEQUENZ kaip neekologinį, beicuota selesit trio ir tręštą "dėl vaizdo" 100 kg\ha npk. rudenį.Kuo labiausiai nusivyliau tai tuo, kad tų ūkininkų kaime, kurių sėta sena kvietrugių veislė gal nuo kokių kolūkių ar kažkas tokio, tai puikiausiai atrodo, žali kaip nežinau kas, atrodo, kad žiemos nematę, tai dabar reiks man turbūt kitiem metam mest tą brangią velnio sėklą ir nupirkt tos senos sėjai. :)

Aš manau kad čia dėl trešimo. Pas mus kur gavo trašu prastai atrodo. O kaimyno tapati veislė negavo trašų tai atrodo žaliai...

O aš pasakysiu, kad gali būt nei dėl to nei dėl ano. Dar pastebėjau, kad geriau žaliuoja laukai tų, kurių pasėta su rusiškomis ar lengvesnėmis vakarietiškomis sėjamosiomis. Mažiau susimynę žemės matyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Atkreipkit demesi i sejos norma, kur retesnis paselis visada geriau ziemoja.

Konkurencija yra ir tarp kulturiniu augalu, tik mes ja ignoruojam, ypac sejos normas parinkdami.

Rapsa pirma diena kai galiu be makojimo tresti, po laukus pavazinejus sakau, jog vilties dar yra.

Tiesa duodu tik 100 kg salietros.

I kviecius neina ivaziuot mat rudeni nebuvo technologines isvazinetos su purkstuvu tai dabar teks laukti kol geriau pradzius arba pasals

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...