Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

Chebra sejo su vederiais ir panasiai tai kazkaip jau GEROKAI virs 2 savaiciu o kaip nematyt gyvybes taip nematyt speju bus uzmyne.... nes vienas laukas setas pries lietu o kitas laukas 4 dienos po lietaus tai rezultatas akivaizdus... Pas mane paty reiks cikocelio pabarstyt nes kuo salciau ziuriu tuo geriau auga :eusa-think::eusa-clap: kaimynai stebisi kas per veisle :icon-mrgreen:

O nepagalvoji,kad gal ta "chebra" sėklą į 5 cm sukišo? Pas mane patį,sėti 09-26 dar ne visi iš 4-5 cm gylio išlindę,bet šiokios tokios žalumos jau matosi.

zeme isdirbta puikiai apseta apie 5cm durpej siekia virs 5cm gyliu aisku seta rugsejo pirmoj pusej apie 13d. kaimynas salia sejo su horsch 3 dienom aksciau bet nera ka lyginti mano lauko ir jo matyt pas mane kazkokia tai geresne veisle nei ada nes auga mase akyse :icon-eek: Dar galiu dadeti kur seta su vederiu ten matomai matosi kad yra stipriai uzminta nes seta kiek suprantu i per dregna dirva....

Siemet sedamas ziemini rapsa su vaderstadu prisicirkinau zeme buvo dregnoka nes prasidejo pastovus lietus ir ka kur ant molio susimyne rapsas matyt uzduso ir LABAI RETAS paliko o kur lengva zeme viskas tvarkoj.... daugiau rapso su vaderstadu nebesesiu :eusa-snooty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zeme isdirbta puikiai apseta apie 5cm durpej siekia virs 5cm gyliu aisku seta rugsejo pirmoj pusej apie 13d. kaimynas salia sejo su horsch 3 dienom aksciau bet nera ka lyginti mano lauko ir jo matyt pas mane kazkokia tai geresne veisle nei ada nes auga mase akyse :icon-eek: Dar galiu dadeti kur seta su vederiu ten matomai matosi kad yra stipriai uzminta nes seta kiek suprantu i per dregna dirva....

Kad vederis ir panašūs brandai su drėgme nedraugauja,tai faktas.Bet aš kalbu apie 5 cm ne plytiniame,bet molyje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O nepagalvoji,kad gal ta "chebra" sėklą į 5 cm sukišo? Pas mane patį,sėti 09-26 dar ne visi iš 4-5 cm gylio išlindę,bet šiokios tokios žalumos jau matosi.

aha i 5cm sukisus sunkiau islindo, bet islindo...

ar nebus taip kad tie i 5cm sukisti ir teisgyvens kai visi aplink gazdina -40c ziemai :eusa-shifty: mes irgi i 4-5cm sukisom....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar nebus taip kad tie i 5cm sukisti ir teisgyvens kai visi aplink gazdina -40c ziemai :eusa-shifty: mes irgi i 4-5cm sukisom....

Nereikia nė -40c. Užteko ir praeitos žiemos ypatumų.

Praeita rudeni nejo sudirbti tai su noragine ant molio iki 2cm pavyko sekla ikisti ir vietom net tiesiog barste vis tiek ada isgyveno aisku apie 25% praretejo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane tai nekas,ir norma gera issejau ir trasu negailejau,ir sejau 09/14 ir s... gavosi,tas lietus kad uzplake tai kaip uzbetonuota,labai reti ir pavarge sudygo,nzn kaip bus toliau.kur sejau po tu lietu tai lyg ir viskas normaliai :icon-question:

Pas mus atvirkscias variantas kas sejo po lietu tai tragiskas variantas... as pries lietus pasejau ir dar su tankinimo volais pasivazinejau :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tingiu aš čia aiškint, bet kai situacijos nežinai tai geriau patylėtum, protingiau atrodytum, dabar bandai pasirodyt tas kas nesi ir tiek. Ten yra nedirbama žemė, tiksliau auga gėlės, ir iki balandžio mėnesio turi būti kuo mažiau augmenijos, žinau kad su reglonu daugiamečių šaknys liks gyvos, bet man svarbu kad nebūtų antžeinės dalies!

Uki, nesupyk, bet.... svaigsti tu nerealiai :lol::lol:

bet kokiu atveju, vienmetes po ziemos bus nudvese. tad kam purkst?

sory baxuras, bet.... bulviu rudeni nesodini? nesodini.... toliau mastyrink.

ir nepasakok tokiu bajeriu, tikrai protingiau atrodysi.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Chebra sejo su vederiais ir panasiai tai kazkaip jau GEROKAI virs 2 savaiciu o kaip nematyt gyvybes taip nematyt speju bus uzmyne.... nes vienas laukas setas pries lietu o kitas laukas 4 dienos po lietaus tai rezultatas akivaizdus... Pas mane paty reiks cikocelio pabarstyt nes kuo salciau ziuriu tuo geriau auga :eusa-think::eusa-clap: kaimynai stebisi kas per veisle :icon-mrgreen:

O nepagalvoji,kad gal ta "chebra" sėklą į 5 cm sukišo? Pas mane patį,sėti 09-26 dar ne visi iš 4-5 cm gylio išlindę,bet šiokios tokios žalumos jau matosi.

Pas mane irgi sėta panašiu laiku ir vaizdas taipogi nekoks. :icon-evil: Vos vos tik žaliuoja, nors skaityt netoli mėnesio jau. Nežinau net ką įtarti. Gal su skutimais žemė per daug susimynus, nes daugumoj jau 3 metai skutu ir tik su diskiniu, o tai reiškia, kad padas gali būti apie 12 cm +-, nu max 15cm. Vasariniams rapsams jau gryžtu prie arimo, panašu, kad ir kitiems reiks. :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane irgi sėta panašiu laiku ir vaizdas taipogi nekoks. :icon-evil: Vos vos tik žaliuoja, nors skaityt netoli mėnesio jau. Nežinau net ką įtarti. Gal su skutimais žemė per daug susimynus, nes daugumoj jau 3 metai skutu ir tik su diskiniu, o tai reiškia, kad padas gali būti apie 12 cm +-, nu max 15cm. Vasariniams rapsams jau gryžtu prie arimo, panašu, kad ir kitiems reiks. :icon-rolleyes:

Norint sekmingai naudoti bearimine zemdirbyste manau reikia tureti tam skirtas priemones, idealiausia manau pirmam skutimui naudoti reiketu diskini skutika kad sumaisyti siaudus su dirva ir sudaiginti pabiroms o antram skutimui praeiti su noraginiu skutiku 15-20 cm gyliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nekaltinkit dirbimo budu o pacia motinele gamta, nera juk silumos kai paros vid. temperatura tera tik 5laipsniai auksciau 0. Kvietis dygsta prie 2 laipsniu (sakneles juk isleistos o va pats daigas dar nelenda) o augalas pradeda vegetuoti tik 5 ir daugiau laipsnio. Isvada: kas sejo iki 20 pastuos zalumos sociai kas veliau teks dar laukti , svarbu kad islistu o krumisis jau pavasari , derlius aisku bus mazesnis kazkokia dalimi. Turiu ir as setu po 20 ir net po 25 ir netgi paskutiniai spalio 5d. , kad tik sudygtu :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mūsuose yra rapsų pasėtų rugsėjo berods antrą savaitę, nelabai supratau kam reikėjo tą daryt. Sudygę gal koks trečdalis.

Mano rugsėjo 5 pasėti kvietrugiai faktiškai eilutes uždengė, bet jie kol kas tik į plotį auga o ne į aukštį. Vienam lauke gavosi eksperimentas - sėjos laiko skirtumas 3 sav, bus įdomu pažiūrėt kaip skirsis žiemojimas ir derlius. O šiaip tai manyčiau šalta, todėl vėliau sėti ir sunkiai dygsta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

galiu nuramint bearimininkus kad tikrai ne del skutimo sunkiai dygsta, visus laukus pasejau rugsejo 26-28d tai visi beveik sudyge, tik kur sejau pirma diena labiau zaliuoja, sejau tuo paciu gyliu kaip ir viska bet va skirtumas tai yra gerokas, nezinau kame cia reikalas, kol kas po viena lapeli islinde, bet pirmuosiuose jau po antra islys manau

Per mazai buvo smulkios zemes. Gal kiek dregmes buvo permazai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Chebra sejo su vederiais ir panasiai tai kazkaip jau GEROKAI virs 2 savaiciu o kaip nematyt gyvybes taip nematyt speju bus uzmyne.... nes vienas laukas setas pries lietu o kitas laukas 4 dienos po lietaus tai rezultatas akivaizdus... Pas mane paty reiks cikocelio pabarstyt nes kuo salciau ziuriu tuo geriau auga :eusa-think::eusa-clap: kaimynai stebisi kas per veisle :icon-mrgreen:

O nepagalvoji,kad gal ta "chebra" sėklą į 5 cm sukišo? Pas mane patį,sėti 09-26 dar ne visi iš 4-5 cm gylio išlindę,bet šiokios tokios žalumos jau matosi.

Pas mane irgi sėta panašiu laiku ir vaizdas taipogi nekoks. :icon-evil: Vos vos tik žaliuoja, nors skaityt netoli mėnesio jau. Nežinau net ką įtarti. Gal su skutimais žemė per daug susimynus, nes daugumoj jau 3 metai skutu ir tik su diskiniu, o tai reiškia, kad padas gali būti apie 12 cm +-, nu max 15cm. Vasariniams rapsams jau gryžtu prie arimo, panašu, kad ir kitiems reiks. :icon-rolleyes:

zemes dirbimas cia ne prie ko. as sejau panasiu laiku i arimus ir vaizdas toks pats - vos sudyge

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Biednas valstietis na mano seti ir nuo rugsejo 10-13d berods tai kvieciai sakyciau atrodo ispudingai.... net vienas ukininkas klause kokia veisle paseta vienam lauke nes zaluma ispudinga net paciam baisu :eusa-clap::eusa-clap::eusa-clap: siemet islose tas kas sejo rugsejo pirmoj pusej sakyciau :eusa-whistle: plius veliau seti i dregnesne dirva suminta sunkiom sejamosiom ir aisku vidutine paros temperatura menkoka :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

net vienas ukininkas klause kokia veisle paseta vienam lauke nes zaluma ispudinga net paciam baisu :eusa-clap::eusa-clap::eusa-clap: siemet islose tas kas sejo rugsejo pirmoj pusej sakyciau

Pavasarį pamatysim,kas išlošė,o kas pralošė.

Vylukas, islose tas kas seja ziemai atsparias veisles :eusa-clap::eusa-clap::eusa-clap::eusa-clap:

Taip taip,negi dabar ginčysiuosi su tavim. :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viliui : patarle ; nekask duobes kitam, nes pats ikrisi ;) . Manau bus viskas gerai del tu sudigimu , ateinancia savaite nusimato be -0 orai o diena net +8-9 taip , kad tikekimes didesnes zalumos. Galiu tik pacituoti pagal vora "net jei tave suede , vistiek du isejimai..." ;) ...atsesim kvietukais juk... :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...