Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

prieš 21 minutes , Juodas pranešimas:

Padaryta buvo klaida kas dviejų trumpinimu nedarė, pasėliai gera derliu brandina o jau dabar kai kur gula... arba nepurkšti fungicidais, ligos gražiai lipa į viršų. 

O jei pavasarį pasėliai į žemę lindo nuo sausros, kaip daryt tada 2 rimtus trumpinimus? Ne pas visus lijo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , Garix pranešimas:

O jei pavasarį pasėliai į žemę lindo nuo sausros, kaip daryt tada 2 rimtus trumpinimus? Ne pas visus lijo.

Tai jo, lengva čia po fakto kalbėti ir išvadas daryti,. aš pats naudojau tik 0.15 moduso ir tai jau veliausioj įmanomoj stadijoj, kviečiai mažučiai buvo ir tai per save perlipau ji panaudoti, bet po to gavo lietaus keletą kartų ir stipriai išstypo. Man atrodo šiek tiek per daug optimizmo pas kai kuriuos. Duok Dieve, kad aš klysčiau :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Zvanas pranešimas:

Tai gal foto pasidalink ;)

Pirma foto mano kitos dvi siaip susidaryt vaizda koks kiekis vandens pyle ir dar vejukas. 32mm per nepilna valanda. Antras reguliavimas buvo bet sausra tuo metu buvo tai minimalia medax maxo norma naudojau poto uzlijo ir pasistiebe dar. Kitam kartui reiks nepabijot sausros ir det beveik maksimalia atsizvelgus i paseliu tanki. 

IMG_20190627_081237.jpg

IMG_20190627_083230.jpg

IMG_20190627_080052.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 26 minutes , Minduksx pranešimas:

Jrubarko rahone pagule per praeita skvalu vaju, nors tebuvo lietus su smarkesniu veju, tikslios datos nepamenu, siom dienom tik keli lasai nukrito. Gelsta ir pas mus kazkaip greit, pries 3 dienas dar zali grazus buvo o po karscio visai pakeite spalva, visgi sausra

kas įdomiausia, tai kai žiūri, kai kur net kokia pelkute tebėra, o žieminiai džiūsta. Tikriausiai čia pasekmė, kad būna daug lietaus staigiai, kur nelygus reljefas, vanduo greit randa kelią žemyn. Be to, nuotraukose dar tas žalumas kitoks, bet realybėje visai kitaip atrodo. jau net žirniai pradėjo keisti spalvą kur lengvesnė žemė

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , axe pranešimas:

Patenkintas Dinaro veisle? Kiek metu ja augini?

Šiemet pirmi . Šiaip penkiat metu neauginau ju, dabar vel auginu . Draugas augino visad, labai gražiai atrode ir biro . Paslapciom taip zvilgteldavau karts nuo karto. Labai patiko man jie . Ir biro pernai net virs 8.2t/ha . O vaizdas siemet daug grazesnis . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...