Jump to content

PUSKACIUS


Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...

skirmas- kur pradingai, telefonas išjungtas? prisiskambint neina?

Skambink šituo 8-627-20963 . Aš iš jo norėjau priekinius svorius pirkt, tai sakė aleksote susitinkam, bus svoriai. Nuvažiavau, skmabinu - kvietė, o paskui išjungtas telefonas. Kaip durnelis, suvažinėjau tiek kelio be reikalo. Paskui radau kitus jo skelbimus, buvo duotas šitas nr. prisikambint pavyko, bet svorius kažkam kitam dakalęs.... Nu nerimtai kažkaip viskas pasirodė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

viskas buvo va taip del tu svoriu kreipesi zmoniu daug, kaip susitarem kad atvaziuos paziures ar tiks tada perka. susitarem susitikti 9 val. kitiems pasakiau jai jis nepaima tada 10val galite pirkti jus. taiva nuvaziuoju i turgu skambina jau laukiam as ir klausiu ar cia tas zmogus kur susitarem susitikti 9val ir esat is to miesto pasake taip tas jis paziurejo tiko ir nupirko. ejau i turgu apsipirkti ir is kisenio buvo istrauktas mano tel kazkoks pyderas ykiso ranka i kiseniu ir pavoge mano tel ir dokumentus su visa pinigine... tai ka jus man tokiu atveju siulet daryti? uzsikabyt plakata jog mtz svorius parduodu ir stoveti ten iki tol kol kas prieis? :icon-evil: ne as pazystu to zmogaus kam tie svoriai buvo zadeti ne ka. buvo pasakyta is kurio miesto atvaziuoja tokia val ir viskas. ir dar bl... per tuos jobanus svorius netekau dokumentu pinigu... taipkad galit smerkt ar ka bet pasakau kaip yra. man ne 16m jog galeciau tokius dalykus daryti :icon-confused:

as istikruju nuosirdziai atsiprasau kad taip atsitiko. cia mano zioplio klaida.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

viskas buvo va taip del tu svoriu kreipesi zmoniu daug, kaip susitarem kad atvaziuos paziures ar tiks tada perka. susitarem susitikti 9 val. kitiems pasakiau jai jis nepaima tada 10val galite pirkti jus. taiva nuvaziuoju i turgu skambina jau laukiam as ir klausiu ar cia tas zmogus kur susitarem susitikti 9val ir esat is to miesto pasake taip tas jis paziurejo tiko ir nupirko. ejau i turgu apsipirkti ir is kisenio buvo istrauktas mano tel kazkoks pyderas ykiso ranka i kiseniu ir pavoge mano tel ir dokumentus su visa pinigine... tai ka jus man tokiu atveju siulet daryti? uzsikabyt plakata jog mtz svorius parduodu ir stoveti ten iki tol kol kas prieis? :icon-evil: ne as pazystu to zmogaus kam tie svoriai buvo zadeti ne ka. buvo pasakyta is kurio miesto atvaziuoja tokia val ir viskas. ir dar bl... per tuos jobanus svorius netekau dokumentu pinigu... taipkad galit smerkt ar ka bet pasakau kaip yra. man ne 16m jog galeciau tokius dalykus daryti :icon-confused:

as istikruju nuosirdziai atsiprasau kad taip atsitiko. cia mano zioplio klaida.

Niekas nepyksta, nepyk ir tu. Tiesiog gaila svorių - labai reikėjo (reikia). ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
stumoklis virsuje , degimas siauriausioje vietoje , mes truputi i didejimo puse pati magneta pasukdavom , velindavom . aciu dievui baigesi ta kurone :D

:D:D as taip tiksliai nesugebeciau atreguliuot :D

Tai kad ne taip reguliuojasi Reikia taip :

1. Pastatai stūmoklį į patį aukščiausią tašką.

2. Sukdamas puskačiaus alkūninį prieš jo sukimosi kryptį (sukimosi kryptis ta kryptis, kur sukasi užkurtas) nuleidi stūmoklį 6 mm. (reikia turėti strypelį su sužymėtais mm ir per išsuktą žvakės skylę nesunkiai matai.)

3. Verti magnetą taip, kad būtų pati kontaktų atsijungimo pradžia.

Prisuki magnetą. Viskas. Kad nustatytų kontaktų nutraukimo momentą žmonės naudoja batareikę su lempute.

Taip tinka naujiem magnetam ir puskačiaims. Pas mane viskas klibėjo, tai po to kai taip nustačiau užkurti nepavykdavo, tai dar gerokai ankstinau degimą (reikia versti magnetą prieš alkūninio sukimosi kryptį). Paankstinus 1-2 traukimai su ilgesne (kokius 2 su trupučiu karto apsisuka aplink smagratį ir dar galas užsimojimui lieka) virvele ir eina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Kibirkštį duoda tuo momentu, kai nutrūksta kontaktas. Aš mačiau dvejopus magnetus: viena -kai kontaktas per vieną pilną apsisukimą nutrūksta tik vieną kartą,

antras- kontaktas nutrūksta du kartu. Abu puikiai veikė, nors atvejo , kai nutrūksta du kartus nesupratau. O kai meta ugnį per karbiuratorių, tai degimas labai labai ne vietoi, o visa kita tvarkoj. Pas mane kai mesdavo per karbiuratorių, tai žiauriai vėlyvas buvo, magnetą reikėjo versti kaip reikalas, vos eigos užteko. Dar vienas dalykas jei degimą nustatysi per daug ankstyvą, gali truktelti atgal, tai virvutė, arba pagaliukas turi būti ne per stipriausi kad sulužtų ar trūktų tokiu atveju, kitaip skaudės. Statant magnetą reikia pastatyti stūmoklį viršutiniame taške ir magneto ašį pasukti taip, kad būtų tas kontaktų nutraukimo momentas maždaug. Po to, kai magnetas pastatytas ir polengviai priveržtas rekia reguliuoti tiksliau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet man dabar kai turiu isvis isemes magneta neuoda kibirksties kai suki su ranka o turetu duoti kas galetu buti ir taip anksciau kai duodavo tj tik retkarciais uzplaukdava jam ka daryt nejaugi naujo reikes
nakciai dek ant peciaus -isdziovink,o ryte laida prie liezuvio ir suktelk,pries tai pavales kontaktus
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu atsirada jau ta kibirkstis pravaliau kontaktus ir ne taip buva sureguliuoti didesni tarpeli reikeja padaryt. bet va kai idedi i puskaciu neduoda kibirksties o taip isemus sukant su ranka duoda

Nu tai blin, gal kurnors laidas trumpina arba dar vis veikia uzvedimo blokavimas jei begiu rankena netinkamoje padetyje?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...