Jump to content

PUSKACIUS


Recommended Posts

  • po 2 savaičių...

Na va pagaliaus įsidėjau starteruką :)

 

starteris

 
Buvo kuro siublys ir purkštukai imti remontui, tai gerai nuorinus, per du kūrimus su 100 akumu užkūriau, bet jei nenusiimtų kompresija tai tikrai nebūčiau užkūręs.
Minutę kokią padirbo, nes vanduo neužpiltas, tai paskui jau kompresijos nereikėjo nuiminėti, taip užsikūrė.
 
Pirksiu dėsiu 145Ah akumuliatorių.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiemą nenaudojamas. Gerai kai tamsta turit už ką geresnį traktorių nusipirkti, o kol dar pas mane tik pradžia ir man jis nieko nekainavo, tai man užtenka.

Geras Tavo traktoriuks , neisigalvok  :icon-wink: dar ir kainoj , jei gerai prižiūrėsi tai tikrai kad pakils  :eusa-think:. O akūmuliatoriams taip pat biski reik priežiūros , tai 4-6 metus turėt laikyt drasiai . Ir pradėt nuo tokių traktoriu , sakyčiau pats tas , sėkmės .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Geras Tavo traktoriuks , neisigalvok  :icon-wink: dar ir kainoj , jei gerai prižiūrėsi tai tikrai kad pakils  :eusa-think:. O akūmuliatoriams taip pat biski reik priežiūros , tai 4-6 metus turėt laikyt drasiai . Ir pradėt nuo tokių traktoriu , sakyčiau pats tas , sėkmės .

 

O aš ir nesakiau, kad blogas :D Pas mane akumuliatoriai žiemai stovi pliusinėje temperatūroje ir prieš padedant žiemai pakraunami. Apsigyvenau uošvijoj, tai ką radau tuom ir dirbu pakolkas, po truputį susitvarkydamas, ar atsinaujindamas :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš ir nesakiau, kad blogas :D Pas mane akumuliatoriai žiemai stovi pliusinėje temperatūroje ir prieš padedant žiemai pakraunami. Apsigyvenau uošvijoj, tai ką radau tuom ir dirbu pakolkas, po truputį susitvarkydamas, ar atsinaujindamas :P

Jei žiema iš vis jo(akūmuliatoriaus) nenaudoji , tai nereik jo šiltai laikyt , o dar geriau iš vis ant kokio nebrangaus ir gero mikroprocesorinio "padžiaut" . Pavasarį vėl būtų kaip naujas , taip manyčiau .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiemą nenaudojamas. Gerai kai tamsta turit už ką geresnį traktorių nusipirkti, o kol dar pas mane tik pradžia ir man jis nieko nekainavo, tai man užtenka.

jo labai" geresnis" sorokelis Maskvos olimpiados metų :icon-mrgreen: ,aš tik turejau minty,kad velniam kišt pinigus į šiuos chlamus-pradžioj ir aš kišau starteriu-2 ,akumuliatoriu -3 pripirkau,o dabar užsidejau puskačių ,ir bet kokiu oru ir beveik mirusiu akumu užsivedu,o pats jei tik vasarą naudosi ką su tuo akumu darysi žiemą 2-3 metai prabegs ir vel naujo akumo reiks

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

manau lauke traktorius ziema stovi, tai nuimk babina, padek ant peciaus, kad gerai isdziutu.. bet siaip dar buna kad karburatorius nelb kura paduoda, tai reikia ji taisyti, bet siaip turgui ir naujas nebrangiai kainuoja arba stenkis visada kad traktoriaus priekis butu auxciau nei galas.. tada geriau kazkaip nubega i cilindra.. na o dar gudrybe viena ipilti "zalipkos".. :D

Mesk šalin tą puskačių, dėk ant jo viršaus papildomą korpusą ir starteri ir nebereikės tampyti.

http://traktoriu-detales-uab.mozello.lt/naujienos/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Realiai kai suskaičiuoji tokį variantą tai brangiai gaunasi. Aš kai to perėjimo nepirkau, o vietoj sankabėlių stačiau, tai ir vietos susitaupė ir pinigų. Liko tik akumuliatorių nusipirkti, pakokas kai kompresija nusiima pas mane, tai ir su 100AH užkuriu šaltą, o šiltą tai tik bendeksą įmušti reikia :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Realiai kai suskaičiuoji tokį variantą tai brangiai gaunasi. Aš kai to perėjimo nepirkau, o vietoj sankabėlių stačiau, tai ir vietos susitaupė ir pinigų. Liko tik akumuliatorių nusipirkti, pakokas kai kompresija nusiima pas mane, tai ir su 100AH užkuriu šaltą, o šiltą tai tik bendeksą įmušti reikia :)

Kaip tu padarei jei oerejimo nepirkai,gal gali foto imest.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...