Jump to content

PUSKACIUS


Recommended Posts

Kas gali buti, kad puskacius sunkiai sukasi? ranka uz velenelio sukant, neatidarius kraniuko, vos imanoma pasukt. Atidarius lengviau, bet vistiek gana sunkiai.

Istorija tokia, kad uzdejom senai perrinkta puskaciu, pirkome is zmogaus. Naujas stumoklis, ziedas ir t.t. Kai uzdejau tą diena kokius 4 kartus uzkuriau puikiai, su starteriuku. Ant rytojaus starteris nebepasuka isvis to puskaciaus, atidarius kraniuka, vos vos letai prasuka.

Starteris tikrai geras, isbandziau ant kaimyno puskaciaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tas didelis sriegis tinka nuo senos viksrinio (arba t150) traktoriaus zarnos. Paimi sena zarna, ispjauni stuceri, tada ji poartumpini, stucerio viduj padarai sriegi kad tiktu kraneli isukt, traktoriu daliu parduotuvej tu kraneliu yra, ir pakui viska susuki i bakeli: hidraulo zarnos gala su vidiniu sriegiu i bakeli, ir paskui i ji kraniuka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Taip, taip, zaidziau zaidziau. Magneta isivaliau, zvake pasikeiciau i kita. Lyg ir normaliai pradejo eit. Bet man kazkaip atrodo kibirkstis silpnoka- zejau intere youtube tai laida laikant netoli magneto- tokis melynas zaibukas grazus eina o pas mane tai toks skystokas, liesas zaibukas ir toks nelabai melynas :icon-rolleyes: .
Tokios idomybes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, taip, zaidziau zaidziau. Magneta isivaliau, zvake pasikeiciau i kita. Lyg ir normaliai pradejo eit. Bet man kazkaip atrodo kibirkstis silpnoka- zejau intere youtube tai laida laikant netoli magneto- tokis melynas zaibukas grazus eina o pas mane tai toks skystokas, liesas zaibukas ir toks nelabai melynas :icon-rolleyes: .

Tokios idomybes.

uzdek nuemes magnetą ant peciaus ,arba fenu padziovink -kibirkštis turi but didele 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, taip, zaidziau zaidziau. Magneta isivaliau, zvake pasikeiciau i kita. Lyg ir normaliai pradejo eit. Bet man kazkaip atrodo kibirkstis silpnoka- zejau intere youtube tai laida laikant netoli magneto- tokis melynas zaibukas grazus eina o pas mane tai toks skystokas, liesas zaibukas ir toks nelabai melynas :icon-rolleyes: .

Tokios idomybes.

Kaip užvedi puskačių, virvele ar starteriu? Man buvo toks šposas, kad uždėjau neto sukimo starteri, ir suko puskačių ne į tą pusę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As su starteriuku uzvedineju, bet jis jau antri metai stovi. Tai viskas gerai su juom. Pas mane tiesiog tokia situacija kas met: su tuo traktoru tik ariu ir kultivuoju. Tai ir gaunas taip, kad dirba jis tik pavasari ir rudeni. Stovi laukia, todel nieko keisto kad po stovejimo kelis menesius, pradeda magnetas nedirbt, dar kazkas kazkur atidreksta, parudyje, pradinksta kontaktas ar dar kas.. O siemet dar tokia durna vasara, tiklsiau tikras spalio menesis tai nieko stebetino. 

Seip vis pagalvoju, kad reiktu babina isimest, o magnetas tada atliktu tik kibirksties paskirstymo vaidmeni. Babina neatidreks, ir nereikes vis rupintis kad mangneta nest ant peciaus dziovint.. Nors man dar sekes, degima kaimynas pastate pries kokius 8 ar 10 metu, tai taip ir stovi. Vienokiu ar kitokiu budu uzkurdavau visa si laika. As pats ir nebemoku degimo nustatinet, tiksliau prisibijau atoveiksmio :angelic-flying:  kai ne taip pastatyciau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki norejau paklausti ar pades puskaciaus kapitalinis remontas?Jei keisciau cilindra,stumokli,ziedus?Na tiksliau pakeistu zmogus kuris tvarklo puskacius.Dar jis man pakeistu ir viska apacioje prasketus puskaciu.Liktu tiki visas korpusas apatinis ir alkuninis.Nes dabar kai uzkaista labai padirbus su traktoriu antifreezas uzgesinus varikli puskacius nebessiveda.Vakar kokia vos ne valanda jei nedaugiau prasiknisau pakol as ji uzvedziau.Tai mazu pagelbes toks remontas jam jeigu visa sutvarkyciau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...