Jump to content

PUSKACIUS


Recommended Posts

na matai mes senesni ir durnesni

Tai nesuprantu vieni sakot gerai ir stihl tepalas benzine o kiti sakot kad tik dyzelinis? Bet kae stihl tepalas tepa degdamas man atrodo.Nes ant puskaciaus duslioko matosi tepalas.Pirsta pridejus buna tepaluotas.Tai ka man atskirai atskiest sakot koki 5L bakuti su dyzeliniu tepalu puskaciaus kurimui? Net nezinau kokia norma pylt I benzina to dyzelinio tepalo.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai nesuprantu vieni sakot gerai ir stihl tepalas benzine o kiti sakot kad tik dyzelinis? Bet kae stihl tepalas tepa degdamas man atrodo.Nes ant puskaciaus duslioko matosi tepalas.Pirsta pridejus buna tepaluotas.Tai ka man atskirai atskiest sakot koki 5L bakuti su dyzeliniu tepalu puskaciaus kurimui? Net nezinau kokia norma pylt I benzina to dyzelinio tepalo.

atmink kad benzinas ne 72,76 o 95

post-3566-0-24614300-1428942646_thumb.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolchoze nebuvo atskirai tepalo pūskačiaus benzinui , tai pylėm kas papuolė - toks įsitikinimas ir išlikęs ..... Tepalo padaugydavom  kompresijei pakelt , kai grasu buvo ardyt ir nors žiedus pasikeist ....

Garažas ir taip kanistrom užverstas .... Pagal visas instrukcijas reikėtų atskirų mišinių puskačiui , pjūklui , trimeriui ..... Nežinau , kiek jūs sunaudojat pūskačiui , bet jeigu 5 litrus susimaišyčiau , tai ko gero metam užtektų , paskutinis jau gali būt nusigaravęs ir nebedegt..... Ir taip , pūskačiaus bakeliui geros sąlygos turinio garinimui . Yra tekę pakeist benziną bakelyje , kad užkurt eitų , nes lieka kažkoks neaiškus naftos produktas , kuris grupės tepimui ir betinka . Kas savaitę po šlakelį dapylinėju pjūklo benzino , ir tai dūmina ir išmetimas šlapias .....

Beveik norėčiau , kad pūskačius užsilenktų , tai gal ant starterinio varianto tada pereičiau.... Žinau , kad prikonstruoja mažąjį belarusinį starterį ant pūskačiaus reduktoriaus paliekant sankabėlę ir bendeksą . Kuriasi būktai su lengvos akumuliatorium . Žmogelis taip jumzą perdirbęs , tik niekaip neprisiruošiu nulėkt apžiūrėt ..... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolchoze nebuvo atskirai tepalo pūskačiaus benzinui , tai pylėm kas papuolė - toks įsitikinimas ir išlikęs ..... Tepalo padaugydavom  kompresijei pakelt , kai grasu buvo ardyt ir nors žiedus pasikeist ....

Garažas ir taip kanistrom užverstas .... Pagal visas instrukcijas reikėtų atskirų mišinių puskačiui , pjūklui , trimeriui ..... Nežinau , kiek jūs sunaudojat pūskačiui , bet jeigu 5 litrus susimaišyčiau , tai ko gero metam užtektų , paskutinis jau gali būt nusigaravęs ir nebedegt..... Ir taip , pūskačiaus bakeliui geros sąlygos turinio garinimui . Yra tekę pakeist benziną bakelyje , kad užkurt eitų , nes lieka kažkoks neaiškus naftos produktas , kuris grupės tepimui ir betinka . Kas savaitę po šlakelį dapylinėju pjūklo benzino , ir tai dūmina ir išmetimas šlapias .....

Beveik norėčiau , kad pūskačius užsilenktų , tai gal ant starterinio varianto tada pereičiau.... Žinau , kad prikonstruoja mažąjį belarusinį starterį ant pūskačiaus reduktoriaus paliekant sankabėlę ir bendeksą . Kuriasi būktai su lengvos akumuliatorium . Žmogelis taip jumzą perdirbęs , tik niekaip neprisiruošiu nulėkt apžiūrėt ..... 

Pagal visas instrukcijas reikėtų atskirų mišinių puskačiui , pjūklui , trimeriui ......o tai ka skalbimo mašina elektrine turi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jus man paiskinkit kaip puskaciu uzkurt su tais naujais karbiratoriais kur buna pastoviai 2 dangtelis atidarytas?.Tas kur ora reguliuoja.As perdariau,kad pats galeciau ora pridaryt.Nuo seno karbiratoriaus nuemiau ta rankele ir prisukau dangteli su tais mazais varzciukais bei spyruoklyte maza.Nu blemba su 3 karbiratoriais taip bandziau ir su ne vienu puskacius nenori kurtis.Kuriasi tik su vieninteliu originaliu tarybiniu.Buvau dar uzmetes ta karbiratoriui plastmasini oro filtra.Ir grazinau ta dangteli su rankenele kur pastoviai oras atidarytas.Nu bet vistiek nesiskuria puskacius ir tu ka.Zinau kad tie karbiratoriai nauji padaryti starteriui bet gi turi kurtis ir su virvute.Ar ten kai starteris suka labai dideles puskaciui apsukos?Ir gal daugiau benzo reikia nei kuriant rankom su virvute?Tai ka man reikes daryt kai pareis senas tarybinis?Tai liksiu tada puskaciaus neuzkures.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ar kas atsakysite I mano klausima?

Kiek suprantu apie karbiuratorių ..... Ten jis ant tiek primityvus , kad nėra kam neveikt ....Gedimai - trūkusi membrana , išdilusi adata .  Įtariu tavo tarybinis jau pilte pila benzina ir su mažesne kompresija pūskačius valioja įsiurbt . Man iki grupės keitimo irgi visokių fintų buvo . Perrinkęs pūskačių uždėjau naują karbiuratoriu ir jokio skirtumo virvute ar starteriuku , reiklus tik magnetui ir žvakei ....Net jokio skirtumo karteruko varžtelis įsuktas ar ne . Tą sklendę adarą naujam , net nebandęs nuardžiau , tiksliau - spyruoklę nulupau . Ji turėtų valdytis troseliu iš kabinos , kadangi tokių privalumų pas mane jau nėra , tai ji geriau palaida ir užsidariusi . Pats motoriukas atsidaro ir pasisiurbia tiek kiek jam reikia  . Pabandyk tuos karbiuratorius pas kokį kaimyną nusinešt , pakeist pabandymui ilgai netrunka .....

P.S. Na neklausiu , ar tarpinės tvarkingos ir benzinas ne iš pusės su saliara .....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek suprantu apie karbiuratorių ..... Ten jis ant tiek primityvus , kad nėra kam neveikt ....Gedimai - trūkusi membrana , išdilusi adata .  Įtariu tavo tarybinis jau pilte pila benzina ir su mažesne kompresija pūskačius valioja įsiurbt . Man iki grupės keitimo irgi visokių fintų buvo . Perrinkęs pūskačių uždėjau naują karbiuratoriu ir jokio skirtumo virvute ar starteriuku , reiklus tik magnetui ir žvakei ....Net jokio skirtumo karteruko varžtelis įsuktas ar ne . Tą sklendę adarą naujam , net nebandęs nuardžiau , tiksliau - spyruoklę nulupau . Ji turėtų valdytis troseliu iš kabinos , kadangi tokių privalumų pas mane jau nėra , tai ji geriau palaida ir užsidariusi . Pats motoriukas atsidaro ir pasisiurbia tiek kiek jam reikia  . Pabandyk tuos karbiuratorius pas kokį kaimyną nusinešt , pakeist pabandymui ilgai netrunka .....

P.S. Na neklausiu , ar tarpinės tvarkingos ir benzinas ne iš pusės su saliara .....

Tarybini pirkes esu is zmogaus kuris ardo traktorius ir pardavineja dalis.Tai sakau man tik vienintelis sitas tarybinis gerai paduoda benzina.Niekur neleidzia ir panasiai.Uzpumpuoji viena karta ir viskas.Paskui pats automatiskai paduoda puskaciui benzina.Ir tada puskacius dyrba pakol neuzkuriu variklio ir neuzgesinu su magneto mygtuku esanciu sone.O su tais naujoviskais neikertu.Biski pabirbia puskacius ir uzgesta.Kiek as ten ta ora reguliavau perdaryta rankenele,bet be sansu vistiek uzkurti.Ar ten gal su jais reikia pastoviai pumpuot benzina apacioj spaudant ta mygtuka net nezinau.Vienas kazkoks naujas labai lengvas itariu kinieciu gamybos su varinem saibom visai leido benzina.Gava dar viena sena gera tarybini.Desiu i jumza.Kad nereiketu nuo belaruso nuiminet.Gal mano puskacius priprato prie to tarybinio net nezinau :icon-mrgreen: Beje ziedai puskaciaus geri.Nes kompresija su zvake labai gera.To troselio aisku ir pas mane nera.Ju gal buna pirkt?Ar reikia paciam pasidaryt?bet kad kazin ar apsimoka jeigu as kuriu su virvute tik.Starterio neturiu ir nesiruosiu deti.Ir dar norejau suzinoti kam deda tuos filtrus plastmasinius prie karbiratoriaus?Kad siuksliu nepatektu ar delko?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

O kiek rodo kompresijos?Tiksliau, kiek jos turetu buti? Pas mane kazkaip jau jegos mazokai turi sitas aparatas. As naudoju tuos naujoviskus karburatorius. Su virvute traukent reikia kad kas palaikytu ta pirma sklende is isores nes ji savaime atsidaro kai cilindras ora lupa. Vasara tai uzkurdavau ir su virvute vienas- budavo trukt- varikliukas griebe, staigei sklende beveik uzdarai ir prasidirba. Ir nepagailek papumpuot bendzo. As mazdauk pumpujuo kol pasirodo bendzas karbe ir dar pora kartu taip riebei nuspaudziu kad bendzas ir per prieki pradeda bekt. Dazniausia is antro kart uzvesdavau visad. Aisko kol normaliai veikdavo karbas, kol nepradedavo savaimen bendzas per visus galus bekti.

Del bendzino. Jau apie 10 metu naudojama nuo pjuklo bendzinas. Neskiedziu atskirai. Nebuvo jokiu skraidanviu svastikliu per blokus ar dar ko. Gal ir per geras bendzas bet jei tiek atlaike tai nemanau kad baisi nuodeme toki bendzina naudoti. Tik galvoju, kad tepalo mazokai i ji pilas. Reiketu turbut pagal senus rusiskus standartus pilti santykiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

Nusipirkau nauja karburatoriu mtz 80 puskaciui mokejau 7,5 eu matomai kinu gamybos,negali atreguliuot tuscios eigos varsto susuki iskart siurbias net pro apacia bega,atleidi benzo nepaduoda,lusikurt usikuriu variklis greit griebia,ar gali tiek benzo sudegint 0,5 litro ipilu tai 5-7 kartus usikuriu,sveikatos puskacius turi,kaip anksciau kures nezinau nes nesenai pirkau traktoriu,magneta pirkau rusu gamybos kaina 60 eu labai geras.Gal esat kas susiduret su panasiom begom,kur ieskot gero karburatoriaus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ten nesuprasi tu adatu. As ir nauja pirkau pernai karba. Pora kart gerai buvo. Po to pradejo bekt bendzas daznai per ziklioriu. Isardziau, membrana sveika, adata lengvai juda, siuksliu nera. Sutveriau viena kart gerai. O paskui kartais sustija bekt kai atleidi pumpike kartasi ne. Dazniausiai tai nesustoja. Su tokiais daiktais tai beprasmis bendzino laistymas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...