Jump to content

PUSKACIUS


Recommended Posts

Nu jo, su puskačiu daugiau pašokinėsi.................

Nieko su puskačium nešokinėsi , jei tvarkingas užsikuri ir tiek . Kaip ir su normaliu starteriu , geru akumuliatorium bei tepalu irgi didelio vargo nėr  :eusa-think:. O vat su tom Paties siūlomom "kibernetikom" , tai hemorojus labai netgi tikėtinas , kažkaip negirdėt tų susižavėjusiujų rekomendacijų dėtis tą 'kolxoza' ir ypačiai ant žiemos  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko su puskačium nešokinėsi , jei tvarkingas užsikuri ir tiek . Kaip ir su normaliu starteriu , geru akumuliatorium bei tepalu irgi didelio vargo nėr  :eusa-think:. O vat su tom Paties siūlomom "kibernetikom" , tai hemorojus labai netgi tikėtinas , kažkaip negirdėt tų susižavėjusiujų rekomendacijų dėtis tą 'kolxoza' ir ypačiai ant žiemos  :icon-mrgreen:

Puskačiui tai benzino 66 nėra , dar 76 benzis tikdavo, o dabar tik 95 kuris netinka, nebent dvi tabletes asperino į 5 litrus benzio įmeti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Puskačiui tai benzino 66 nėra , dar 76 benzis tikdavo, o dabar tik 95 kuris netinka, nebent dvi tabletes asperino į 5 litrus benzio įmeti.

A kuom 95 netinka ?? , kad į šiuolaikinį auto netinka koks 76 tai suprantu , dėl detonacijos , dėl ekologijos .... a kodėl puskačius tūrėtų brokyt kokybiškesnį benziną  ??

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

A kuom 95 netinka ?? , kad į šiuolaikinį auto netinka koks 76 tai suprantu , dėl detonacijos , dėl ekologijos .... a kodėl puskačius tūrėtų brokyt kokybiškesnį benziną  ??

Per didelis oktaninis skaičius.   Puskačiui reikia 66.  Ir diafragmos karbiuratoriaus prie 95 nelaiko. Gelbsti tik aspirino tabletės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Per didelis oktaninis skaičius.   Puskačiui reikia 66.  Ir diafragmos karbiuratoriaus prie 95 nelaiko. Gelbsti tik aspirino tabletės.

Vo blyn , per didelis skaičius  :icon-rolleyes:. Nu nežinau , asmeniškai skirtumo nepajutau jokio .... tiesa kai buvau dar bambizas ir su visokiais parpalietais trankydavaus tai irgi buvau nesyk kaimyno perspėtas , kad jo žigulio benzas mano parpliui tikras smertis , bet kai jis pasistatė garažą tai ir jam paliko dzin , kokių benzu važinėju  :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vo blyn , per didelis skaičius  :icon-rolleyes:. Nu nežinau , asmeniškai skirtumo nepajutau jokio .... tiesa kai buvau dar bambizas ir su visokiais parpalietais trankydavaus tai irgi buvau nesyk kaimyno perspėtas , kad jo žigulio benzas mano parpliui tikras smertis , bet kai jis pasistatė garažą tai ir jam paliko dzin , kokių benzu važinėju  :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:

Taip IŽ Jupiter 3 , važiuoja su 95 , bet žvakes keičiame labai dažnai. Būtų geriau 66 benzas. O puskačius dar nė vienas nėra pagamintas 95 benzinui.

 

Žiguliui dėdavo 2 tarpines ir važiuodavo su 76 benzu. O puskačiui reikia forsuoti galvutę, didinti suspaudimo laipsni, mažinti degimo kamera, tada tiks ir 95 benzinas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vo ce visiems pasimokyt (ir man ) https://www.youtube.com/watch?v=LomAQR75yxQ

Jei tvarkingas tai geras daiktas tas puskacius. Ir tinka tas bendzinas 95- geriau dega geriau eina. O kas dar ten su juo gali buti negerai? Defragma prakiurdo? - tai kad dabar is snargliu gamina tas diafragmas tai ir prakiura.... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vo ce visiems pasimokyt (ir man ) 

Jei tvarkingas tai geras daiktas tas puskacius. Ir tinka tas bendzinas 95- geriau dega geriau eina. O kas dar ten su juo gali buti negerai? Defragma prakiurdo? - tai kad dabar is snargliu gamina tas diafragmas tai ir prakiura....

Jei dar isidedi pludini karburatoriu,gali sakyt amzinas,nei diafragmu nieko ten nera,kiek pilu 95 benzina niekas neatsitiko,kurias gerai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei dar isidedi pludini karburatoriu,gali sakyt amzinas,nei diafragmu nieko ten nera,kiek pilu 95 benzina niekas neatsitiko,kurias gerai.

Nu man ir kurias. Pilu ta 95 bedza. Kompresijos nekeles. Saltas tai labai net gerai kurias. Siltas tai nenori kurtis iskart. Bet pirmiausia tai karba reik keist. Pas mane tas su diafragama, uzdejau nauja, po keliu pakurimu ir pradejo bekt bendzas per visus galus. Nu bet ce jau seiminko apsileidimo pozymiai :icon-rolleyes:  Beje koks karburatorius pludinis tinka? Kokios markes tiksliai? Aciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Per didelis oktaninis skaičius.   Puskačiui reikia 66.  Ir diafragmos karbiuratoriaus prie 95 nelaiko. Gelbsti tik aspirino tabletės.

Kokia diafragmos nelaikymo priežastis ? Pagal tave gaunasi , kad nuo benzino laiko , o nuo benzino nelaiko .....Manau , kad tam primityviam rykliui pūskačėliui pofig tas oktaninis  , tik norint pratęst jo tarnavimo laiką dėl tepimo - kurą reikėtų naudot sumaišytą benzopjūklui . Esu pastebėjęs , kad sumaišius 95 su  MG 10 po kiek laiko tepalas nusėda dugnan ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu gal ir netinka , tik nesugalvoju kas galėtų netikt . Buvo , devyniasdešimtais , toks veikėjas iš miškų ūkio 'nufotkinęs' :icon-mrgreen: bačką to vadinamo paruošto "varninio" benzo , tik vėliau suprato , kad skiestas su tepalu , tad žiguliui nebetiko . Nu aš jį praktiškai į darbą ir išvažinėjau visą ,su tėvo dar paliktu vą tokiu aparatu . Tai kaip tik atvirkščiai gavos , nenorėjo to autolo  ir dūmijimas ir sanaudos ir trauka pablogėjo ,o karbą net teko perreguliuot iš naujo .                                                              5ef1fc9e3010dfd71efc7da356a2941b.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...