Jump to content

PUSKACIUS


Recommended Posts

Tai vadinas jau keitęs guolius.

Bet stebuklų nebūna, per 5 metus pūskačiaus guoliai nebyra.

Na tas kartas buvo pries kelias savaites.Ne nieko nekeites is guoliu.Draugas tik puskaciu buvo paemes.Tai sake kazkokios chemijos purske ar panasiai ir pramuse tada.O dabar vel uzdejus ir pradyrbus puskaciui strigt pradejo.Tai sakykit kokiu ten guoliu reikia.Iskart nupirkciau.O tada isardes ideciau.Ar pats ideciau nesunkiai.Ar reikia jau rimto meistro prasyt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kuom skirias 1 kontakto ir 3 kontaktų žvakė ( be kontaktų kiekio skirtumos)? 3 kontakt žvakė muš@ vieną kibirkštį ar per visus kontaktus?

Pats klausi pats ir atsakai. Jai nesigilinsim y smulkmenas ir tech. parametrus tai tik kontaktų skaičium. 2-3 ar keturi kibirkštis viena. Ankščiau naudota tik aviacijoj ir sportiniuose dabar visur. Jeigu tu lenki kad dėt y puskačių patikėk manim efekto jokio. Geriau pasiieškok buku izoliatorium ir 22 raktu arba jei kur gausi 18-likiniu storesniu sriegiu 24 raktu ir netingi persriegt tai ydedi ir pamiršti. Čia žinoma puskačiui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesupratau ką bendro turi puskačius ir motoraika jei pagal temą. O trumpai atsakant y tavo klausimą tai blogiau tikrai nebus. Iš parametrų izoliatorius atsparesnis karščiui negu puskačinės, skiriasi varža ir nudegus kontaktui ar "užmetus" su vienu kontaktu variklis gesta jei vieno cilindro jei kelių tas cilindras nedirba; esant žvakei kelių kontaktų skele kibirkštį y kitą kontaktą. P.S. Nors jei gerai užmeta pramuša y korpusą ir kelių kontaktų ypač puskačiui netinka suspaudimas ytampa ar dar kasnors. trumpai glaustai tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Pirkau siandien toki puskaciu is nauju daliu perinkta.Taciau sunkiai sukasi tas dantratis kur virvute vyniojasi.Su ranka reikia jiegos,kad pasuktai.Ar tikrai jis turi sunkiai suktis perinktas naujom dalim?Man tas zmogus sako kur pirkau,kad tipo turi.Va pavz senas jumzo su ranka sukasi be problemu labai lengvai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai stūmoklis pasiekia viršų turi sunkiai suktis, bet visą kitą laiką ne.

Nu sena jumzo tai gali sukti su viena ranka.O va sita kur pirkau reikia stipriai sukti su dviem rankom.Ir jis be zvakes taip sunkiai sukasi.Tai jeigu su ranka vos pasuki kai kaip as ji idomu uzkursiu su virvute.?Itariu cia mane isdure.Reiks vezti atgal.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Taigi grazinau ta puskaciu kur sunkiai sukasi tas dantratis virvutei vyniot.Nusipirkau naudota ir su juo pagaliau uzkuriau jumza.Taigi man kur tas pardave puskaciu sako kad blogai darau jog pilu stihl tepalu atskiesta benzina.Sako pylt dyzlini tepla.Ka dyzelinis tepalas tinka maisyt benzinui?Ka tipo stihlinis tepalas blogai tepa man dideli stumokli?Skiestas 50ml ant 5l kaip priklauso pjuklui.Tipo jis man mazai teps ar kas yra?Ar dar kas be manes taip naudoajes?Stihl atskiestu  tepalu benzina naudojate puskaciui kurt.?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi grazinau ta puskaciu kur sunkiai sukasi tas dantratis virvutei vyniot.Nusipirkau naudota ir su juo pagaliau uzkuriau jumza.Taigi man kur tas pardave puskaciu sako kad blogai darau jog pilu stihl tepalu atskiesta benzina.Sako pylt dyzlini tepla.Ka dyzelinis tepalas tinka maisyt benzinui?Ka tipo stihlinis tepalas blogai tepa man dideli stumokli?Skiestas 50ml ant 5l kaip priklauso pjuklui.Tipo jis man mazai teps ar kas yra?Ar dar kas be manes taip naudoajes?Stihl atskiestu  tepalu benzina naudojate puskaciui kurt.?

viskas teisingai pasakyta ,štiliniu tepalu jau ne vienas puskačius nuejo šaibom-,tik dyz tep ir daug 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi grazinau ta puskaciu kur sunkiai sukasi tas dantratis virvutei vyniot.Nusipirkau naudota ir su juo pagaliau uzkuriau jumza.Taigi man kur tas pardave puskaciu sako kad blogai darau jog pilu stihl tepalu atskiesta benzina.Sako pylt dyzlini tepla.Ka dyzelinis tepalas tinka maisyt benzinui?Ka tipo stihlinis tepalas blogai tepa man dideli stumokli?Skiestas 50ml ant 5l kaip priklauso pjuklui.Tipo jis man mazai teps ar kas yra?Ar dar kas be manes taip naudoajes?Stihl atskiestu  tepalu benzina naudojate puskaciui kurt.?

Didesnės nesamonės nei mates, nei girdėjas. Mano varna sukas 14000 ir tepa, puskačius 5000. Naudoju nuo tų laikų kai tik atsirado ir nematau jokių problemų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi grazinau ta puskaciu kur sunkiai sukasi tas dantratis virvutei vyniot.Nusipirkau naudota ir su juo pagaliau uzkuriau jumza.Taigi man kur tas pardave puskaciu sako kad blogai darau jog pilu stihl tepalu atskiesta benzina.Sako pylt dyzlini tepla.Ka dyzelinis tepalas tinka maisyt benzinui?Ka tipo stihlinis tepalas blogai tepa man dideli stumokli?Skiestas 50ml ant 5l kaip priklauso pjuklui.Tipo jis man mazai teps ar kas yra?Ar dar kas be manes taip naudoajes?Stihl atskiestu  tepalu benzina naudojate puskaciui kurt.?

 

Pjūklui 5ltr. benzino priklauso ne 50ml. tepalo, o 100ml.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...