Jump to content

PUSKACIUS


Recommended Posts

Sveiki  atsirado beda nesikuria normaliai puskacius.Is daug tampymo koks vienas kitas kartas.Bandysiu keisti nauja cilindra,galvute ir stumokli su naujais ziedais.Blemba tiksiuosiu tas salnykas nebus trukes kur maunasi alkuninis salia to dantracio kur virvute vyniojasi.O kaip butu galima patikrint ar cia gal salnykas ir kaltas kad jis man taip sunkiai kuriasi o ir uzkurus neturi jiegos varikliui pasukt.Pradejus sukti dusta ir gesta.Dar uzkurus puskaciaus reguliatorius visai nedyrba.Stovi vietoj ta puskaciaus gazo traukute kur automatiskai ora pridarineja vidines karbiratoriaus sklendes.Kas taip gali butui.?Jei salnykas bus plyses tai pats nepakeisiu.O kazin nieko kad as ji buvau sutepes sita puskaciu.nes ji is kaimyno buvau pirkes.Jis stovejo ilgai nenaudojamas.Taigi as ji sutepiau su paprastu dyzeliniu tepalu pripyles i vidu.Ar tai turejo dabar itakos sitas tepalas kad jis sunkiai vedasi?bet ir nuo pradziu nekazka vesdavosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki  atsirado beda nesikuria normaliai puskacius.Is daug tampymo koks vienas kitas kartas.Bandysiu keisti nauja cilindra,galvute ir stumokli su naujais ziedais.Blemba tiksiuosiu tas salnykas nebus trukes kur maunasi alkuninis salia to dantracio kur virvute vyniojasi.O kaip butu galima patikrint ar cia gal salnykas ir kaltas kad jis man taip sunkiai kuriasi o ir uzkurus neturi jiegos varikliui pasukt.Pradejus sukti dusta ir gesta.Dar uzkurus puskaciaus reguliatorius visai nedyrba.Stovi vietoj ta puskaciaus gazo traukute kur automatiskai ora pridarineja vidines karbiratoriaus sklendes.Kas taip gali butui.?Jei salnykas bus plyses tai pats nepakeisiu.O kazin nieko kad as ji buvau sutepes sita puskaciu.nes ji is kaimyno buvau pirkes.Jis stovejo ilgai nenaudojamas.Taigi as ji sutepiau su paprastu dyzeliniu tepalu pripyles i vidu.Ar tai turejo dabar itakos sitas tepalas kad jis sunkiai vedasi?bet ir nuo pradziu nekazka vesdavosi.

Paleidžiamasis variklis.  Tai jau geriau dėk korpusą ir starterį gal pigiau būs.

 

http://www.avtoall.ru/catalog/mtz-25/selhoztehnika-21/mtz_80-168/puskovoiy_dvigatel-69/

 

http://zemesukis.com/classifieds/item/1449-traktoriaus-užvedimas-su-starteriu/

post-363-0-98454200-1468496310_thumb.gif

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenuvertink savęs. Pakeisti salnika nėra sunku, išpeši su atsuktuvu seną ir gražiai įkali naują. Darbas paprastas, kam samdyti žmogų ir mokėti pinigus jei pats gali, juk salniko pririšti prie kompo nereikia...........

Bet gi skelt reikia pusiau puskaciu.Ir dar alkunini turbut iskalt.O kodel nejuda p[uskaciaus reguliatorius visai kai uzkurtas?Nu nedarineja automatiskai antros vidines karbiratoriaus sklendes.Traukute uzdeta ant abieju galu.Ar kad maza kompresija ar kas?Ta vadinama sankabele ar kaip ten.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jau puskacius isardyt tikrai nebesunku,viskas ten isiardo,isikala,sunkiau kai reikia skirt traktoriu,sankaba remontuot,cia gali vienas viska pasidaryt,nebent tu kiesa2 tingi krapstytis tada nusipirk nauja ar deveta liks tik usidet.

Nu gal bandysiu pats keisti salnykus skeliant pusiau.O kaip normaliai nepazeidziant alkuninio galo ji iskalt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tie nauji diafragminiai,nesuprasi ko jiem ten reikia usikuria,uzgesta vel dirba,nebent dar sena koki gavus gal ten laikytu tos diafragmos.

Pludinis karburatorius K-16A nauju nebuna,reikia ieskot kur superka,ardo senus traktorius.

Man atrodo mėtosi pas mane du tavo paminėti karbiuratoriai, jei kokį starteri mainams pasiūlutum galėčiau perleisti juos :icon-biggrin:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu gal bandysiu pats keisti salnykus skeliant pusiau.O kaip normaliai nepazeidziant alkuninio galo ji iskalt?

Neradau siandien traktoriu dalyse nei salnyku nei tarpiniu.Gal kas numestu linka kur butu galima internetu nusipirkt visa tarpiniu komplekta su salnykais?Nu kur skeliant pusiau puskaciu yra tarpine paskui kitoj pusej kur reguliatorius.Nu vienu zodziu visu tarpiniu reikia.Nes jei pradesiu ardyt tai jau reikia turet viska po ranka.Visa tarpiniu komplekta bei salnykus.Dar spylku gal kas turite i virsu cilindro isukt?Nuo seno nusukt nelabai sekasi su verzlem.Jeigu nusuku tai viena verzle lieka ant spilkos.Gal det naujas spilkas bet kur rasti pirkti?Ten vienoj pusej smulkus sriegis kitoj pusej stambesnis sriegis.Beje hermetikas vietoj tarpiniu gal nelabai tinka kur puskacius skeliasi pusiau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir reklamavimasis tavo užknisa ir už korpusą brangiai lupi - Specagroj būčiau galėjęs už 65 eurus paimt 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi kolkas as jo neardziau skeliant pusiau.Pas zmogu nunesiu abu cilindrus.Perdejo ant spaustuvo spilkas is vieno i kita nauja.Taigi jau surinkau atgal puskaciaus virsu cilindra su galvute prisukes.Uzdejau vandens islangu antgalius uztepes hermetiko.Belieka laukti rytojaus.Tada bus aisku ar idejus kursis pagaliau ar ne su nauju cilindru bei stumokliu ir ziedais.Nu jei ne tada teks lupti vel laukan ir pirmiausia nusipirkti salnykus ir mazu rasiu tarpiniu komplekta.O is kokiod ukrainos neina internetu uzsakyt?Maciau ten visokiu puskaciaus daliu buna.Kito puskaciaus tikrai nezadu imt.Nes sitas jau is kaimyno pirktas gal uz 85eur.Pradzioj dar lyg kazkiek vedesi o va stai db nieko beveik.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau dakniso tas puskacius siandien visa diena pratampiau ir neuzvedziau vistiek.Degima gerai atrodo atreguliavau.Staciau virsuj stumokli ir dantratuka su ispjovom daugmaz lygiai virsus ir apacia.Ir plaktukeliai dedu kai jau beveik skeciasi ant tos padeties.Megneto sparnuote skyle i virsu.Ir dar galvute brokas.Kur sukasi zvake.Ten yra virsuj kazkokios dvi splintos ikaltos.Ant senos tarybines galvutes tokiu splyntu nemaciau.Per tu splintu krastus varo vanduo kazkiek.Galvute pirkta nauja is traktoriu daliu parduotuves uz 13eur.O dar atrodo leidzia vandeni i vidu cilindro kur galvute spaudziasi prie cilindro su tarpine.Tai ko gero felto as jo dar neuzkuriu.Tarpine dejau didesne metaline puse i apacia o mazesne apvali metaline puse i virsu.Gal reikia atvirksciai?Bet man viens zmogus taip reikia deti.Tai ka belieka ryt perdeti atgal senaja galvute su gazikiniu sriegiu.Vienu zodziu puskaciaus tik daugiausua bismi pabirbia ir gesta arba saudo dazniausiai.Kiek keiciau degima vistiek tas pats.Turbut man nelemta uzkurt ta jumza.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va siandien tas zmogus atveze puskaciu sutvarkyta.Pakeite salnykus,guolius visus tame trape ir reguliatoriaus. Paliko tik mano alukini.Pagaliau uzkurem jumzeli.Taciau kita beda bekasant zemes plyso viena is atgyvenusiu islangu.Tai gal i kita tema reikes rasyt gal kas netycia turi parduot.Uzdejo ta aliumine galvute ziuresiu kiek laikys.Jei kas turiu sena tarybine su perdarytu sriegiu gazikiniu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va siandien tas zmogus atveze puskaciu sutvarkyta.Pakeite salnykus,guolius visus tame trape ir reguliatoriaus. Paliko tik mano alukini.Pagaliau uzkurem jumzeli.Taciau kita beda bekasant zemes plyso viena is atgyvenusiu islangu.Tai gal i kita tema reikes rasyt gal kas netycia turi parduot.Uzdejo ta aliumine galvute ziuresiu kiek laikys.Jei kas turiu sena tarybine su perdarytu sriegiu gazikiniu.

Hidraulinių žarnu yra visur , tik nepirk kiniška.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...