Jump to content

naujo MTZ traktoriaus pirkimas


Recommended Posts

  • Atsakymai 223
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

man asmeniskai tik kajovika

kaina geresne nei dzeiranoj traktoriai is to paties sandelio gali rinktis kai perki

bet kajovika tirkrai pasiulys geresne kaina garai pasiderejus ju servisas yra iki 1000 val arba metu daug dirbant tikrai pasitesisina iki to 1000 val o ne iki 500 kaip kitur, O servisas tai uz JD man labiau patinka del operatyvumo ir susikalbejimo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man asmeniskai tik kajovika

kaina geresne nei dzeiranoj traktoriai is to paties sandelio gali rinktis kai perki

bet kajovika tirkrai pasiulys geresne kaina garai pasiderejus ju servisas yra iki 1000 val arba metu daug dirbant tikrai pasitesisina iki to 1000 val o ne iki 500 kaip kitur, O servisas tai uz JD man labiau patinka del operatyvumo ir susikalbejimo :D

pritariu kad kajovikos vyrai sukalbami, dirba ir gerai.. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o siaip lietuvoje dar neprekiauja belarusais su uzsenietiskais varikliais (berods perkinso)?

na ir taip jau belkio kainos astronominės tai perki imetus dar 10-20t kaina pakils kas ji bepirks tada? :icon-eek:

130 ir 150 arlių MTZ su rusku arba deutz varikliu kaina skiriasi 2-4 tūkst. litų pagal džeiranos kainininką . Bet už 150 MTZ arklių mokėti 198000 lt su pvm ką aš žinau :icon-rolleyes: .Manau tuos pinigus galima protingiau investuot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o siaip lietuvoje dar neprekiauja belarusais su uzsenietiskais varikliais (berods perkinso)?

na ir taip jau belkio kainos astronominės tai perki imetus dar 10-20t kaina pakils kas ji bepirks tada? :icon-eek:

tai nemanau kad eis belarusas su perkins varikliu.. manau yra kitu skyliu belaruse kurios rusas galetu lopyti.. :D :d

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Teko pirmadienį Lenkijoje būti tai MTZ 952.3 kaina yra 77000 zlotų, kursas 1,33 t.y. 57894 litų gaunasi. Išrašo sąskaita faktūrą per sieną jokių problemų.

man atrodo kaina del to mazesne lenkijoj nes ten garantijos neduoda.. nebent jau pasikeite per metus.. mes kai pirkom mtz siule 10000lt nuolaida, jei atsisakom paramos..

o kam tau ta garantija kad tepalus pakeistu ir dar sumuketum?? negi pats nemoki vostuvu reguliuot ir galvute paverst?? o kiek lenkijoje mtz820 mazdauk kainuotu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Teko pirmadienį Lenkijoje būti tai MTZ 952.3 kaina yra 77000 zlotų, kursas 1,33 t.y. 57894 litų gaunasi. Išrašo sąskaita faktūrą per sieną jokių problemų.

man atrodo kaina del to mazesne lenkijoj nes ten garantijos neduoda.. nebent jau pasikeite per metus.. mes kai pirkom mtz siule 10000lt nuolaida, jei atsisakom paramos..

o kam tau ta garantija kad tepalus pakeistu ir dar sumuketum?? negi pats nemoki vostuvu reguliuot ir galvute paverst?? o kiek lenkijoje mtz820 mazdauk kainuotu

tavo nuomone garantija duodama vien tam kad tepalus pakeistu ir papildomus pinigus moketum?? mano nuomone nezinosi kaip pasiseks su traktorium, visad yra galimybe kad islys per tuos garantijos metus koks nors gamyklinis brokas... vat tam duodama ir garantija, kad uz dyka butu tas brokas pasalintas.. aisku, jei tu znai kad issirinkai idealu trakt tai atsisakyk tos garantijos..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mtz duodama garantija kiek zinau 1 metam tik

o kam duodama daugiau isskyrus valtra? :)

siais laikais imanoma net ir kumeliai :D Tik kumelės kaina ne 2000 o 32000 pasidarys.....

na tiek ne bet 3500lt bus :icon-wink: nors rimtos technikos gamintojai uz savo technika turetu garantuoti ir be uzmokescio...kas yra naujam uzsienietiskam traktoriui 2 metai garantija? jei normali prieziura, tai galima beveik ir 5 metam duoti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na galiu apsviest ta tema iskur garantija gaunama siais laikais. Nauja technika yra draudimuose draudziama del garantijos (panasiai kaip civiline atsakomybė) nori 3metus prasau tik kaina traktoriuko pasidaro 20-30t. didesnė, kas mano manymu atsitiko valtrai, kitaip as ju pabrangimo pernai kitaip negaliu paaiskinti....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dar apie prekybininku garantine prieziura, jau minejau mano pirktas Galuote. vakar ryte paskambinau, kad jau reiktu pirma garantini aptarnavima daryti, siandien ryte mechanikas jau kieme, po pietu isvaziavo viska padares. kolkas aptarnavimu esu patenkintas. tiesa, dar perkant Galuote, mokejimo atidejimas buvo 3 menesiai, bent jau liviloj del to susitart nepavyko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na galiu apsviest ta tema iskur garantija gaunama siais laikais. Nauja technika yra draudimuose draudziama del garantijos (panasiai kaip civiline atsakomybė) nori 3metus prasau tik kaina traktoriuko pasidaro 20-30t. didesnė, kas mano manymu atsitiko valtrai, kitaip as ju pabrangimo pernai kitaip negaliu paaiskinti....

O Jus zinot kad skandinavijoj valtrai penki metai garantija? :icon-rolleyes:

As palaikau, kainai tai turi didele itaka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na galiu apsviest ta tema iskur garantija gaunama siais laikais. Nauja technika yra draudimuose draudziama del garantijos (panasiai kaip civiline atsakomybė) nori 3metus prasau tik kaina traktoriuko pasidaro 20-30t. didesnė, kas mano manymu atsitiko valtrai, kitaip as ju pabrangimo pernai kitaip negaliu paaiskinti....

O Jus zinot kad skandinavijoj valtrai penki metai garantija? :icon-rolleyes:

As palaikau, kainai tai turi didele itaka.

na kai lietuvoj buvo 1 metai ten buvo 3 tuometu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...