Jump to content

mobiliosios grudu dziovyklos


Biesas

Recommended Posts

  • po 1 metų...

Kaimynas šiems metams pasistatė anti, nežinau ar su juo kažkas ne taip, ar su džiovykla, bet žirnius veža šlapius parduot, o kas blogiausia - parsivežė atgal. Atrodo žmogus ne durnas, ar ten rašomas tas jų našumas yra tikras, ar prideda gamintojas? Koks modelis šiai akimirkai nepasakysiu, bet apie fūra supilt tikrai telpa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, arturkad pranešimas:

na mepu katilo galingumas didesnis, minimalus uzkrovimas mazesnis (manau pliusas jei lieka ar pradeda lyti o mazai prikules) degikliai abieju oilon.

tie katilo galingumai tai mistika kazkokia , kaip ir su traktoriu galia , gal reiktu labiau ziureti i dziovinimo sekciju turi kuris turetu buti kaip tik didesnis o ne mazesnis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , Minduksx pranešimas:

Sunku pasakyt nes pirmi procentai sunkiai krenta, kai lieka koki 16 tai tada greiciau nudziuna, tarkim kvieciai 20 dregme uzpylus 36 kub dziovykla isdziuna per 5 val, lieka 25,5t sausu kvieciu, ytakos turi temperatura lauko dregme, diena naktis, su tokia dziovykla per para 4 dziovyklas izdziovindavau, bet pas mane ispylimas uzpylimas letokas, butu galima ir daugiau. Jei kvieciai virs 20 pvz 23 dregmes taivos ne 10val reikia sukti

Pas mane irgi panasiai, tik dziovykla mazesne, klausiu nes idomu ar tik pas mane ilgai dziuna :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...