Jump to content

koki traktoriu pirkti?


Recommended Posts

sugryztant prie temos valtrose rankinis stabdis isijungia automatiskai tik užgesinus varikli (su reversu elektrohidrauliniu) ar kituose irgi panasiai yra tokiu nonsensu? Man vaziuojant keliu buvo motoriuks uzgeses tai kai uzsistabdė tai griovi vos neatsiduriau... Kiek suprantu lyg ir fenduose taip, o kituose?

geras.... net neisivaizduoju, kas butu užgesus motorui transporte, ir kaip jis gali užgesti....? Tiesa rankinis, pas maniškius tai tikraja prasme yra RANKINIS mechaninis ryčiagas....

na maza kas gali atsitikti kaip man nutiko tai kad uzgeso gal geriau patylėsiu.. :D BET vaizdelis geras kai ratai atgal pradeda suktis priekiniai :icon-eek:

1.idomu kaip tas variklis ugeso vaziuojant... :) 2. koks valtros modelis, nes pas maniski tai reverso rankenele zemyn nupaudus nukrenta apsukos, ir uzsiblokuoja ratai-rankinis, pakelus ja pradeda greiciau burgzti... 3. pas fendta rankinis salia sedynės rankena tipo kaip pas fura, normalus mechaninis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sugryztant prie temos valtrose rankinis stabdis isijungia automatiskai tik užgesinus varikli (su reversu elektrohidrauliniu) ar kituose irgi panasiai yra tokiu nonsensu? Man vaziuojant keliu buvo motoriuks uzgeses tai kai uzsistabdė tai griovi vos neatsiduriau... Kiek suprantu lyg ir fenduose taip, o kituose?

O ne rakteliu degima isjungus stabdo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na kad ir kuras uzsikistu ar vamzdelis nuluztu , elektroninis kuro sistemos gedimas sakau maza kas bet faktas tas jei uzgestu vaziuojant pilnu greiciu ... nieko gero mirtinai uzsistabdo. Man uzsistabde buvo 8350 del elektros gedimo.

na cia tiksliai negaliu pasakyti del raktelio bet atsistabdo kazkodel ne degima ijungus o uzkurus varikli ir išjungus "p". pabandyti kad variklis uzgestu o degimas lygtu ijungtas neteko.. man dingo elektra uzgesino mot ir uzstabde..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na kad ir kuras uzsikistu ar vamzdelis nuluztu , elektroninis kuro sistemos gedimas sakau maza kas bet faktas tas jei uzgestu vaziuojant pilnu greiciu ... nieko gero mirtinai uzsistabdo. Man uzsistabde buvo 8350 del elektros gedimo.

pas n 121H jei vaziuojant keliu uzgesta tik negalima sankabos minti kol nesustojo, nes tada tepala kazkur ten pro sona paleidzia ir dingsta vairas, stabdziai (jei ne pneumo) ir t.t., o siaip su reverso rankenele gali uzgesinti ant rankinio arba ne... senuose modeliuose kiek kitaip matyt buvo, bet dbr zmoniskai padare :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mieli bendrazygiai :) siandien kazkaip tai tilu , o vakar rekordus musem su komentarais :icon-wink: Nejaugi issisemt :D

kai tamsta nusipirksi 300ag Plienini zirga tada galesim toliau diskutuoti :lol::icon-wink: jei rimtai jau nebera ka ir besneket, tas pats per ta pati daros... :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Fendto, ceiso, kiosko ir dar keleta atstovu turim, vienus greiciau issaiskinom kitus veliau dar kitu kolkas ne. Bet esme tame jog tai ne siaip koks forumas o taip sakant auksto lygio su polekiu forumas. Manau nesvarbu kas jame jau susirges sedi ar tai vadibininkas , ukininkas, mokslo atstovas , bankininkas ar paprastas zmogus , svsarbu vyksta DISKUSIJA. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...