Jump to content

koki traktoriu pirkti?


Recommended Posts

nesinervuok, 900 prasideda su 215ag, kaip kad ir axionas 800 i tuos remus issipaiso, is 900serijos, i vienus vartus parduodamdu fendtai tiek ziniu

kad ir is pacio nesulaukiu atsakymo?

Taigi rasei 98% fendt. Vat ir prasideda VBS (viena boba sake). Kuris claas 800 turi > 300 ag?

Kitas klausimas ar visi 900 fendt daugiau kaip 300 ag? O jeigu skaiciuojam tuos 4 claas kur parasei, 2 JD 8000 zinau viena ukininka kuris pernai nupirko ir isitikines kad per Lietuva dar bent 2 nupirko, tai fent 900 turetu but parduota 398. Ar taip gali buti :icon-question:

Nesinervuoju :icon-wink: , tik nereik nesamoniu arba ko tiksliai nezinai rasinet, nes paskaicius gali labai klaidinga nuomone susidaryt arba apie rasytoja arba apie esama situacija rinkoje

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nesinervuok, 900 prasideda su 215ag, kaip kad ir axionas 800 i tuos remus issipaiso, is 900serijos, i vienus vartus parduodamdu fendtai tiek ziniu

kokia firma atstovauji? bukim biedni bet teisingi, bet pasisakymai tikari ne ukininko...

as irgi pagalvojau jei paraso skaicius is karto viskas aisku, bet is pradziu i pranesima net neregavo, po to bando issisukti, bet rasymas man irgi kaip ne ukininko...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

beje taip nieks nieko ir nepasakė apie GTV veikima belapsnei..

tai nežinau, tikrai idomu, kaip su GVT gaunasi tom belaipsnėm? Bet gal jokio skirtumo?

gaunas labai puikiai... 120ag, traukia dubli tokiose kalvose, kad net nesedau prie vairo. ir labai normaliai traukia. nenoriu but apkaltintas vel, bet traktoras, ant kurio kapoto buvo skaiciai 117, su paprastu bugnu be peiliu,kalvose duso...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasigendu ir aš pasisakymu iš asmeninės praktikos ir su skaičiais... Nesvarbu, kad gal tai butu subjektyvu, bet norėtus kažkokiu praktiniu pasisakymu, juk internėtą ir buklėtus visi mokame vatyti....

Manau yra kolegu turinčiu kieme ir skirtingu spalvų arklius, tad jų praktiniai palyginimas butu idomiausi....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasigendu ir aš pasisakymu iš asmeninės praktikos ir su skaičiais... Nesvarbu, kad gal tai butu subjektyvu, bet norėtus kažkokiu praktiniu pasisakymu, juk internėtą ir buklėtus visi mokame vatyti....

cia sunkus variantas isvis, nes nei vienas ko gero is cia diskutuojanciu nera susidures su visais, ar bent padirbejas... uztai ir sunku rasti kazkokia tai bendra kalba... pvz. jei butu kokia lauko diena ir visi gautu padirbti su visais traktoriais po kelias valandas, tada galetume gincytis...o dbr kiekvienas is musu ciupinejęs po vieną ar du traktorius, o daugiau nuogirdos, kaimynu patirtis ir .t.t. (bet niekas negali pasakyti kad visa tai gali buti 100% tiesa), o vat dar performance tai isvis bando kazka irodyti bet dar nesupratau ka... :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasigendu ir aš pasisakymu iš asmeninės praktikos ir su skaičiais... Nesvarbu, kad gal tai butu subjektyvu, bet norėtus kažkokiu praktiniu pasisakymu, juk internėtą ir buklėtus visi mokame vatyti....

Manau yra kolegu turinčiu kieme ir skirtingu spalvų arklius, tad jų praktiniai palyginimas butu idomiausi....

Kad du skirtingu spalvu,bet to pacio galingumo retai kas perka....Kiekviena sekanti,kad ir tam paciam darbui atlikti taigi perkam galingesni,nes jau bunam pajaute,kad arkliu siek tiek tai truksta...O kaip tada lyginti??

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As suprantu :) Kiekvienas dirbam savo darba :)

Na matai mano situacija labai jau delikati. Taip as turiu darba kuri dirbdamas maitinu savo seima. Na ir dar dekui donatui uzdejo man ta draugovininko raisti :D taigi reikia kaip tai tvarka ir ramybe bei forumo reputacija priziuret, nes tik geros reputacijos forumas gali buti naudingas tiek man tiek tau tiek kitiem lankytojam

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...