Jump to content

koki traktoriu pirkti?


Recommended Posts

turbut manai kad as su juo salto darau :D

kapsukas, saunuolis, man tai keistciausia kai zmogus nusiperka ta uzburta branda ir tipo neduok dieve ka nors blogo parasysiu, na jei genda ir jei tokios shutkos lenda tai nera tos karunos, Drapox, matai, nera jos, kas, kad iki skausmo isimylejai, bet karunos jis neturi ;)

beja maniskis fendukas vis dar kaip naujas, jei kam idomu kaip as su juo dirbu, per daugiau nei metus viso labo 824 valandos isuktos, tai dirbk tu su uo kaip nori per tiek nieks neturi islysti, o buna taip kaip buna ;)

oi smagu, kazkam sirdele krauju sruva, ar tik nereiks paciam Drapokui rekordo registruoti :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turbut manai kad as su juo salto darau :D

kapsukas, saunuolis, man tai keistciausia kai zmogus nusiperka ta uzburta branda ir tipo neduok dieve ka nors blogo parasysiu, na jei genda ir jei tokios shutkos lenda tai nera tos karunos, Drapox, matai, nera jos, kas, kad iki skausmo isimylejai, bet karunos jis neturi ;)

beja maniskis fendukas vis dar kaip naujas, jei kam idomu kaip as su juo dirbu, per daugiau nei metus viso labo 824 valandos isuktos, tai dirbk tu su uo kaip nori per tiek nieks neturi islysti, o buna taip kaip buna ;)

oi smagu, kazkam sirdele krauju sruva, ar tik nereiks paciam Drapokui rekordo registruoti :eusa-clap:

apie rekordus prasnekot ce pries 2metus mazdaug skaiciau yra tokie rekordai pwz wariklio 33tukst motowalandu atlaike ir kas vorui bus pikta ta rekorda pasieke fendt 926....o anti rekordas yra kad wariklis uzlinko po 2.6 moto walandu neiwardisiu markes...ilgiausiai atlaikiusi transmisija taipat yra is fendo (vario) 23tukst moto walandu tik nepamenu kokios serijos.bet pasitaiko wisaip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turbut manai kad as su juo salto darau :D

kapsukas, saunuolis, man tai keistciausia kai zmogus nusiperka ta uzburta branda ir tipo neduok dieve ka nors blogo parasysiu, na jei genda ir jei tokios shutkos lenda tai nera tos karunos, Drapox, matai, nera jos, kas, kad iki skausmo isimylejai, bet karunos jis neturi ;)

beja maniskis fendukas vis dar kaip naujas, jei kam idomu kaip as su juo dirbu, per daugiau nei metus viso labo 824 valandos isuktos, tai dirbk tu su uo kaip nori per tiek nieks neturi islysti, o buna taip kaip buna ;)

oi smagu, kazkam sirdele krauju sruva, ar tik nereiks paciam Drapokui rekordo registruoti :eusa-clap:

apie rekordus prasnekot ce pries 2metus mazdaug skaiciau yra tokie rekordai pwz wariklio 33tukst motowalandu atlaike ir kas vorui bus pikta ta rekorda pasieke fendt 926....o anti rekordas yra kad wariklis uzlinko po 2.6 moto walandu neiwardisiu markes...ilgiausiai atlaikiusi transmisija taipat yra is fendo (vario) 23tukst moto walandu tik nepamenu kokios serijos.bet pasitaiko wisaip.

i tema pasakei tik 3 zodzius "bet pasitaiko visaip" :lol::lol::lol:

o visa kita tik sssssssss malimas. variklis gali linkt po 3.6 valandos, vario po 20 valandu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turbut manai kad as su juo salto darau :D

kapsukas, saunuolis, man tai keistciausia kai zmogus nusiperka ta uzburta branda ir tipo neduok dieve ka nors blogo parasysiu, na jei genda ir jei tokios shutkos lenda tai nera tos karunos, Drapox, matai, nera jos, kas, kad iki skausmo isimylejai, bet karunos jis neturi ;)

beja maniskis fendukas vis dar kaip naujas, jei kam idomu kaip as su juo dirbu, per daugiau nei metus viso labo 824 valandos isuktos, tai dirbk tu su uo kaip nori per tiek nieks neturi islysti, o buna taip kaip buna ;)

oi smagu, kazkam sirdele krauju sruva, ar tik nereiks paciam Drapokui rekordo registruoti :eusa-clap:

apie rekordus prasnekot ce pries 2metus mazdaug skaiciau yra tokie rekordai pwz wariklio 33tukst motowalandu atlaike ir kas vorui bus pikta ta rekorda pasieke fendt 926....o anti rekordas yra kad wariklis uzlinko po 2.6 moto walandu neiwardisiu markes...ilgiausiai atlaikiusi transmisija taipat yra is fendo (vario) 23tukst moto walandu tik nepamenu kokios serijos.bet pasitaiko wisaip.

i tema pasakei tik 3 zodzius "bet pasitaiko visaip" :lol::lol::lol:

o visa kita tik sssssssss malimas. variklis gali linkt po 3.6 valandos, vario po 20 valandu.

taip gali uzlinkt ir po tiek bet kodel jusu isgirtieji jd claas ir t.t nepasiekio tokiu rezultatu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

apskritai nesuprantu is kur jus istrauket, kad fendt geriausias traktorius . Kas cia taip nustate ?

Ziurinejant atskirus modelius , gal yra pirmaujanciu savo segmente , bet mano galva tikrai apie visa brand'a taip negalima teigti.

Cia tas pats kas teigti , kad mersedesas geriausia masina.

cia kieno koks poziuris.wieni nori kokybes kiti wardo treti bandos jausma gaudo ketwirti but iskirtiniai o penkti mazos kainos...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

apskritai nesuprantu is kur jus istrauket, kad fendt geriausias traktorius . Kas cia taip nustate ?

Ziurinejant atskirus modelius , gal yra pirmaujanciu savo segmente , bet mano galva tikrai apie visa brand'a taip negalima teigti.

Cia tas pats kas teigti , kad mersedesas geriausia masina.

Dėkui, jau galvojau "kokį velnia aš veikiu šitam forume, iš vien kliedesiai"

Likusiem kokį briedą čia varot, apie gelažą juk kalbam, karūnuot nekarunuot, tikslūs inžineriniai terminai "truputi didesnė duobė..." ir tt ir pan

Iš kitos pusės. Ką aš čia vargstu vistiek nieks nepasikei

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turbut manai kad as su juo salto darau :D

kapsukas, saunuolis, man tai keistciausia kai zmogus nusiperka ta uzburta branda ir tipo neduok dieve ka nors blogo parasysiu, na jei genda ir jei tokios shutkos lenda tai nera tos karunos, Drapox, matai, nera jos, kas, kad iki skausmo isimylejai, bet karunos jis neturi ;)

beja maniskis fendukas vis dar kaip naujas, jei kam idomu kaip as su juo dirbu, per daugiau nei metus viso labo 824 valandos isuktos, tai dirbk tu su uo kaip nori per tiek nieks neturi islysti, o buna taip kaip buna ;)

oi smagu, kazkam sirdele krauju sruva, ar tik nereiks paciam Drapokui rekordo registruoti :eusa-clap:

jo nepasiseke Tau - naujas modelis... nors pas musu irgi bedu buvo senesniam, o kas sake kad jie neluzta... :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Po "žiauriai gendančio" žaliai-geltono taip. Bet laiku išlindo truputį neafišuojamos info. Plius kaimynystoj yra labai geras demonstracinis. Nesakau, kad tai blogi aparatai bet kai vadybininkų paklausi kokios bėdos išlenda, o jų atsakymas - jokių :icon-exclaim: Nors realybėje, tie kas turite, žinote visą tiesą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Po "žiauriai gendančio" žaliai-geltono taip. Bet laiku išlindo truputį neafišuojamos info. Plius kaimynystoj yra labai geras demonstracinis. Nesakau, kad tai blogi aparatai bet kai vadybininkų paklausi kokios bėdos išlenda, o jų atsakymas - jokių :icon-exclaim: Nors realybėje, tie kas turite, žinote visą tiesą.

taip pripazystu genda....bet idomu ar visu giriamas zaliai geltonas negenda....jaj norim kad negestu pasistatom kaip paminklus ir grozimes....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Po "žiauriai gendančio" žaliai-geltono taip. Bet laiku išlindo truputį neafišuojamos info. Plius kaimynystoj yra labai geras demonstracinis. Nesakau, kad tai blogi aparatai bet kai vadybininkų paklausi kokios bėdos išlenda, o jų atsakymas - jokių :icon-exclaim: Nors realybėje, tie kas turite, žinote visą tiesą.

tai va is dvieju blogybiu reik kazka rinktis, nzn kaip pas Tave, bet pas mus, zaliai raudono problemos sprendziasi greiciau nei pas zaliai geltono, o siaip sekantis pirkinys ir raudonas ko gero bus... :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kas sakė, kad žaliai- geltonas negenda. Buvo sugedęs :eusa-think: Tik vat klausimas kodėl :eusa-think: Bet vienas rimtesnis gedimas per 3500mt/val. Tiesa, kadangi kabina neamortizuojanti tai dugnas buvo trūkęs ir radijatoriaus vienas vamzdelis pradėjo leisti skystį ir kapoto spyna nukrito :( Teko remontuoti :eusa-shifty: .

P.S O tas žaliai-raudonas tai cxxxx?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kas sakė, kad žaliai- geltonas negenda. Buvo sugedęs :eusa-think: Tik vat klausimas kodėl :eusa-think: Bet vienas rimtesnis gedimas per 3500mt/val. Tiesa, kadangi kabina neamortizuojanti tai dugnas buvo trūkęs ir radijatoriaus vienas vamzdelis pradėjo leisti skystį ir kapoto spyna nukrito :( Teko remontuoti :eusa-shifty: .

P.S O tas žaliai-raudonas tai cxxxx?

Turbūt stačias važinėjai, kad grindys neatlaikė? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su maniskiu viskas liuks, nekreipiu as demesio i tuos girgzdesius, raktus skiriu ir moku naudoti, man tik juokas ima is to, kad kai kurie kryzium gulasi po juo, nesvarbu, kad plentvole vaziuoja :lol: siaip jei imciau tokios galios traktoriu tai jis butu tikrai tik fendt, bet manau power komplektacijos, jei silpnesni tai siai dienai mane jau tenkina mano mf, puikia begantis zirgas, kas svarbiausiai jokio techninio gedimo per sezona, zodziu agco nera blogai, blogai yra apakti del vardo, o kalbeti teisybe yra pagirtina, jei tik vadyba moketu priimti kritika, butu visai kitoks disputas, o dabar rasom apie labai tikslu inzinerini vieneta - siek tiek didesne duobe :lol:

malacius shaulini, kazi kokiais vienetais, be to pasak taves inzineriniais, matuojamas duobes dydis

davai tiksliai, taip kaip tau patinka ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su maniskiu viskas liuks, nekreipiu as demesio i tuos girgzdesius, raktus skiriu ir moku naudoti, man tik juokas ima is to, kad kai kurie kryzium gulasi po juo, nesvarbu, kad plentvole vaziuoja :lol: siaip jei imciau tokios galios traktoriu tai jis butu tikrai tik fendt, bet manau power komplektacijos, jei silpnesni tai siai dienai mane jau tenkina mano mf, puikia begantis zirgas, kas svarbiausiai jokio techninio gedimo per sezona, zodziu agco nera blogai, blogai yra apakti del vardo, o kalbeti teisybe yra pagirtina, jei tik vadyba moketu priimti kritika, butu visai kitoks disputas, o dabar rasom apie labai tikslu inzinerini vieneta - siek tiek didesne duobe :lol:

malacius shaulini, kazi kokiais vienetais, be to pasak taves inzineriniais, matuojamas duobes dydis

davai tiksliai, taip kaip tau patinka ;)

dekui Vorai, jau maniau, o ka gi as ten DotPro veikiau? 'jonis daug kuro valgo, fendo deze kaista, fendo baze pertrumpa, fendo valdymas sudetingiausias, fendas nepatraukia..' ir t.t. Kitaip tariant skaiciavom varstus. Aciu, traktoriu issirinkau. Praejusiu postu tenorejau pasakyt, jog gerbkim kiekvieno pasirinkima, jei as turiu fenda, nesisaipau is tu kurie turi Claas. Dar karta atsiprasau uz neinzinerinius issireiskimus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

fakts, saunuolis, man tavo minciu seka patinka, nes kiekvieno traktorius yra individualus reikalas ir kai man siulo registruoti rekorda del to, kad esama technika turi promachu, visas tas disputas pradeda kvepetti ne kuom kitu o meslu, beto tendensingu.

megstu buti garbingu, stengiuosi laikytis zodzio, bet nesiruosiu tyleti del to, kad drapox mano kitaip ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dėkui Algi

Dar prisėsiu ateičiai patarimas toks; jei aptarinėjat gedimus ar kitas problemas tai geriausia aptarinėti/spręsti po vieną atvejį atskirai.

Antras patarimas pabandykit kada įdomumo dėlei krišnaidą ar ką nors iš tikėjimo žodžio grąžinti į "doros kelią".... jei reikia toli važiuoti jau vėlu ir turit tokį pakeleivį, tada apsimoka veltis į tokią diskusiją tikrai neužmigsi už vairo. Visais kitais atvejais neverta laiko gaišt.

Dauguma iš jūsų jau kaip zonoj po kelis metus forume atsėdėję vieni kitus pažįstat kaip nuluptus, visi žinot kas tas Raimisx ir jo graudžią gyvenimo istoriją, na nuskriaudė jį, dabar jis bando nuskriausti skriaudikus. Visi žino Drapoko "religinius" įsitikinimus, tai kokiam velniui eilinį kartą rašyti lapų lapus........

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dėkui Algi

Dar prisėsiu ateičiai patarimas toks; jei aptarinėjat gedimus ar kitas problemas tai geriausia aptarinėti/spręsti po vieną atvejį atskirai.

Antras patarimas pabandykit kada įdomumo dėlei krišnaidą ar ką nors iš tikėjimo žodžio grąžinti į "doros kelią".... jei reikia toli važiuoti jau vėlu ir turit tokį pakeleivį, tada apsimoka veltis į tokią diskusiją tikrai neužmigsi už vairo. Visais kitais atvejais neverta laiko gaišt.

Dauguma iš jūsų jau kaip zonoj po kelis metus forume atsėdėję vieni kitus pažįstat kaip nuluptus, visi žinot kas tas Raimisx ir jo graudžią gyvenimo istoriją, na nuskriaudė jį, dabar jis bando nuskriausti skriaudikus. Visi žino Drapoko "religinius" įsitikinimus, tai kokiam velniui eilinį kartą rašyti lapų lapus........

Sauliau, gal nuskriaude, o gal parode tikraji kai kuriu ukininku veida, kurie, budami absoliuciais runkeliais, visus laikydami debilais, patys, net uz pinigus nebaige zemkes, arba per pacia javapjute, isvaro i Madonos koncerta Estijoje, ir dingsta savaitei.....

galiu ir apie raudona DP texnika pasneket, no problem. galiu gatawo asmenines zinutes paviesint, kai pernai kazkas del celendzeriu gedimu uzklause. beje, vienas is Ivabaltes vadybos, dziaugesi, kai salia atsirado raudona texnika, tipo visa info apie gedimus, gaus is pirmu lupu.....

o pabaigai, galiu pasakyt viena - tai ka sakau, tik virsuneles.... sakneles giliau uzkastos.

pamirstam pagrindini dalyka - kai zmogui zmogus - zmogus, tai ir zmogui zmogus zmogus. kai nuomojamam traktorui, ispute antifriza, viduri nakties, nuo stalo kiles, nuveziau su savo masina, kad jei kas, firmai nekiltu bedu. (ka reiskia, nuo stalo kiles, manau suprasi)....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...