Jump to content

2007-2013m pusiau natūrinis ūkininkavimas


EKOTomass

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
  • Atsakymai 777
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Sveiki, kokia maksimali paramos suma, turiu apie 14 ha ir siemet prima kart deklaruosiu ,kaip supratau parama skiriama 1-3.99 EDV, ir reik per ateinancius metus pakelti 20 %.

Klasimas paraiskas rinks nuo rugpjucio o ismokos tik 2013 pradzioj jei viskas gerai ?

Lauksiu patarimu, ir ar tik viena kart sitoj programoj galima dalyvaut ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kokia maksimali paramos suma, turiu apie 14 ha ir siemet prima kart deklaruosiu ,kaip supratau parama skiriama 1-3.99 EDV, ir reik per ateinancius metus pakelti 20 %.

Klasimas paraiskas rinks nuo rugpjucio o ismokos tik 2013 pradzioj jei viskas gerai ?

Lauksiu patarimu, ir ar tik viena kart sitoj programoj galima dalyvaut ?

1. penkis metus po 1500 eurų per metus

2. taip

3, taip, tik vieną kartą

o kada tu ūkį įregistravęs, nes man kažkodėl vaidenas atminty, kad turi būti ne mažiau kaip prieš metus įregistruotas ūkis, bet gal ir ne...

http://www.zum.lt/documents/kaimo_pletr ... 20p_LT.pdf čia viskas parašyta(nuo 29 psl prasideda apie šią programą)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei šiemet deklaruosi, tai liepos 1 dienai perskaičiuos ir rugpjūtį galėsi teikt paraišką.

rugpjūtį pateikęs, pirmus pinigus gausi apie spalį (aš panašiai po tiek laiko gavau).

Kitose investicinėse priemonėse negalėsi dalyvaut, kol nepateiksi paskutinio mokėjimo prašymo po 5 metų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

noreciau pasidometi ar tikrai reikia buti ukininku ar pakanka tureti ukio valdos numeri ir deklaruoti zeme nes tevai nera ukininkai o zeme ir gyvuliai yra deklaruojami ir yra virs 1 EVD tai teoriskai jau galimetu pretenduoti i parama.gal kas galetu patarti nes kiek ieskojau informacijos tai taip tiksliai ir neradau ar reikia buti ukininku (ta prasme tureti pazymejima)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sveiki,

Noreciau teikti paraiska siais metais pagal sia priemone ir pirkti naujas statybines medziagas (skarda, blokelius ir pan. slaitinio angaro statybai).

Gal kas galetu pakonsultuot:

medziagas noriu pirkti is karto visas. (Aisku metalo konstrukcijos ir kitos statybines medziagos iseis apie 70000lt) ar reikia rasyti tik medziagas uz ta suma kuria kompensuoja ar itraukti ir tas, kurias planuoju uz savo pinigeliu pirkt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš kai rašiau projektą ir norėjau rekonstruoti sandėlį,buvau įtraukęs skardos sienoms pirkimą.Bet NMA sis mano projektas nelabai patiko. Nes rekonstruojant gamybinį pastatą turi padidėti,jo gamybinis našumas- mano atveju turėjo padidėti sandėlio plotas.Dabar jau nepamenu kiek procentų.Rašant projektą turi turėti pažymą iš nekiln. turto registro, kurioje matyti koks dabar yra pastato plotas.Ir tada labai nesunku patikrinti kiek jis padidėjo po rekonstrukcijos.Aš pastato dydžio keisti nenorėjau, tai teko atsisakyti šios projekto dalies.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
nuo kada reikia teikti paraiškas šiais metaiis šiai programai? :icon-confused:

Pusiau natūrinis ūkininkavimas 2012-08-01 2012-09-28

Dėl Paraiškų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 metų programos priemones priėmimo 2012 metais grafiko patvirtinimo

Šaltinis: (http://www.infolex.lt/ta/151720) [2012-05-28]

dėkavoju :)

reikės teikti, jaunojo neduoda, tai bent kas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...