Jump to content

2007-2013m pusiau natūrinis ūkininkavimas


EKOTomass

Recommended Posts

tas dalykas vadinasi ilgalaikio turto deklaracija FR0457. Bet tikrai niekas neliapia ten registruoti viko ką turi. Registruoji tik tai nuo ko darysi atskaitymus, ar nusidėvėjimą (savaime suprantama kas atitinka veiklos pobūdį). O dėl statinių deklaravimo, tai man atrod tada dar papildomai atsirastų NT mokestis? gal kas pataisys kas su tuo susidūręs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 777
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Mariush, o ką tikrina, kaip vedama buhalterija, ar kaip įgyvendinamas verslo planas? Ar labai ieško prie ko prisikabint?

Ir kaip įgyvendinamas planas (pas mane vienintelis pakeitimas buvo suderintas raštu iš anksto), ir kaip vedama buhalterija (IT kortelės, įvedimo į eksploataciją aktai, IT buhalterinių sąskaitų išrašai (vedu dvejybiję)), nusirašė sąskaitų faktūrų Nr ir datas, pažiūrėjo banko sąskaitų išrašuose apmokėjimus, dar pasidomėjo pirkimų organizavimu (pas mane pirkta arba pagal nustatytus didžiausius įkainius, arba mažesnės negu 10000 Lt vertės, kai apklausa daroma žodžiu iš vieno tiekėjo, tai pažymų nereikėjo), ar pirkiniai atitinka ES reikalavimus (CE ženkliukas arba sertifikatas) ir pafotografavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
db mano EDV pakilo iki 4.18 tai taip suprantu jau paramos galiu nesitiket?

Nu taigi jo. Paramą duoda nuo 1 iki 3,99 EDV. Kai aš ėmiau, tai davė nuo 2 EDV ir smarkiai apsišoviau, nes pakelt ir išlaikyt pakeltą 20 % EDV pasirodo nėra taip paprasta. Bet nieko, kaip nors.

P.S. sukurpiau ilgą prašymą dėl padargų įsigijimo pakeitimų, bet kokios 5 pozicijos, kurias noriu keisti. Nusiunčiau registruotu ir dabar laukiu laiškų iš fronto... Kaip su pakeitimais , kiek žinau darėt ne vienas, kaip pavyko ? Lengvai duoda NMA keist ar spyriojasi ? ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

db mano EDV pakilo iki 4.18 tai taip suprantu jau paramos galiu nesitiket?

jei pernai tiek deklaravai ir sausio 1 d. tiek suskaičiavo, tai šiuo momentu paraiškos nepriims, bet jei šiemet pasimažinsi kiek (pvz vietoj kokio gabaliuko bulvių, kviečius užsėsi), tai po kito perskaičiavimo galėsi teikt paraišką. Įsipareigosi ūkio dydį pakelt 20 proc nuo pradinio (paraiškos teikimo metu) ir išlaikyt. Tas 20 proc didesnis gali būti ir virš 4 EDV.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei pernai tiek deklaraai ir sausio 1 d. tiek suskaičiavo, tai šiuo momentu paraiškos nepriims, bet jei šiemet pasimažinsi kiek (pvz vietoj kokio gabaliuko bulvių, kviečius užsėsi), tai po kito perskaičiavimo galėsi teikt paraišką. Įsipareigosi ūkio dydį pakelt 20 proc nuo pradinio (paraiškos teikimo metu) ir išlaikyt. Tas 20 proc didesnis gali būti ir virš 4 EDV.

Ar tikrai šiemet jam nepriims?? Esu užklausą davę NMA dėl EDV skaičiavimo (pas mane jis per mažas), gavau tokį atsakymą:

...Taip pat norėtume pažymėti, jog, vadovaujantis LR žemės ūkio ministro įsakymu 3D-1106 (Žin., 2010, Nr. 155-7882; 2011, Nr. 160-7608) patvirtintu Žemės ūkio valdos ar ūkio Bendrojo standartinio gamybinio pelno ir ekonominio dydžio, išreiškiamo ekonominio dydžio vienetais, apskaičiavimo tvarkos aprašo 2 nuostata, ● žemės ūkio valdos ar ūkio bendrasis standartinis gamybinis pelnas ir ekonominis dydis už praėjusių metų laikotarpį, prasidedantį sausio 1 d. ir pasibaigiantį gruodžio 31 d., apskaičiuojamas ir skelbiamas einamųjų metų sausio 30 d.; ● siekiant įgyvendinti Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 m. programos priemones, žemės ūkio valdos ar ūkio bendrasis standartinis gamybinis pelnas ir ekonominis dydis apskaičiuojamas už laikotarpį, prasidedantį praėjusių metų liepos 1 d. ir pasibaigiantį einamųjų metų birželio 30 d. (rodiklio reikšmė skelbiama einamųjų metų rugpjūčio 31 d.). Skaičiuojant žemės ūkio valdos ar ūkio bendrąjį standartinį gamybinį pelną ir ekonominį dydį už šį laikotarpį, naudojami einamųjų metų pasėlių deklaravimo duomenys.

Tai šaip ir išeitų jei šiemet deklaravęs laukus surinks mažesnį EDV tai programoje dalyvauti galės

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Pakoreguotas 2012 metų KPP priemonių paraiškų surinkimo grafikas

Atkreipiame dėmesį, kad 2012 m. vasario 2 d. žemės ūkio ministro įsakymu pakeistos šių Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programos priemonių paraiškų surinkimo datos:

„Pusiau natūrinis ūkininkavimas“ – 2012 m. rugpjūčio 1 d. – 2012 m. rugsėjo 28 d.

„Perėjimas prie ne žemės ūkio veiklos“ – 2012 m. balandžio 2 d. – 2012 m. gegužės 31 d.

„Kaimo turizmo veiklos skatinimas“ – 2012 m. balandžio 2 d. – 2012 m. gegužės 31 d.

„Kaimo atnaujinimas ir plėtra“ planavimo būdu (projektiniai pasiūlymai) – 2012 m. kovo 1 d. – 2012 m. balandžio 30 d.

Visas 2012 metų paraiškų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programos priemones rinkimo grafikas pateikiamas čia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...