Jump to content

2007-2013m pusiau natūrinis ūkininkavimas


EKOTomass

Recommended Posts

  • Atsakymai 777
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

As tai spesiu net ir su kaupu padidint edv bet vistiek tai labai kvailai atrodo...kur gaut parama pavasary o kur rudeny.Jai as dar pirksiu pluga tai kada as su juo arsiu? :lol:

Tai prieš priduodant paraišką reikia galvoti. Aš pridaviau paraišką gal gruodžio pradžioje, o prieš pat kalėdas pervedė pinigus už pirmus metus. Paskui vasarį jau už antrus . Iškart nupirkau lėkštes ir kultivatorių. Pavasarį tie daiktai jau dirbo pilnu pajėgumu. Mano manymu, koks skirtumas kada duoda, svarbu kad iš viso duoda. Vistik iš oro pinigai, galima sakyti.

o ar pvp padengia ar paviam reikia pvm moket?

PVM moki pats. Tau duodami litai pirkti daiktui, kurio kaina be pvm. Pats pasidengi tą 21 %.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai spesiu net ir su kaupu padidint edv bet vistiek tai labai kvailai atrodo...kur gaut parama pavasary o kur rudeny.Jai as dar pirksiu pluga tai kada as su juo arsiu? :lol:

Tai prieš priduodant paraišką reikia galvoti. Aš pridaviau paraišką gal gruodžio pradžioje, o prieš pat kalėdas pervedė pinigus už pirmus metus. Paskui vasarį jau už antrus . Iškart nupirkau lėkštes ir kultivatorių. Pavasarį tie daiktai jau dirbo pilnu pajėgumu. Mano manymu, koks skirtumas kada duoda, svarbu kad iš viso duoda. Vistik iš oro pinigai, galima sakyti.

nu tai man irgi svarbu kad būtų pinigai pavasari, nes pirksiu puspriekabę, tai kad rugpjuciui būtų su kuo grūdus vežt...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

grumas tavo ūkis 80ha ir gauni šitą paramą negali būti

80 ha, kartu su tevais, kadangi nepavyko pramusti jaunojo, tai ant saves uzsirasiau 4 ha žemės, kad eitų gauti šią paramą :)

bet dabar galvoju ar nepadariau klaidos... nes jaunųjų programa bus ir po 2013m. o ūkio valda jau bus įregistruota daugiau nei 2 metai :( tad vienas svarbus kriterijus ir nebeatitiks...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

grumas tavo ūkis 80ha ir gauni šitą paramą negali būti

80 ha, kartu su tevais, kadangi nepavyko pramusti jaunojo, tai ant saves uzsirasiau 4 ha žemės, kad eitų gauti šią paramą :)

bet dabar galvoju ar nepadariau klaidos... nes jaunųjų programa bus ir po 2013m. o ūkio valda jau bus įregistruota daugiau nei 2 metai :( tad vienas svarbus kriterijus ir nebeatitiks...

Na žiūrint kokie tavo lūkesčiai. Jeigu pasiimsi Pusiau natūrinio paramą, tai 5 metus jokios paramos negalėsi imti, nes nebus baigtas projektas, kadangi tau 5 metus pervedinės pinigus. Tad jeigu galvoji apie rimtesnę paramą, kaip Modernizavimas, tai neiimk šios paramos. Jaunojo parama tau jau bus praėjusi galimybė, nes ūkis bus įregistruotas daugiau kaip 2 metus. Viena galimybė, pats pasiimk šią paramą, o tėvukas tegul pasinaudoja Modernizavimo parama, bet jam bus mažesnis intensyvumas, tai yra mažiau proc. parems.

Tad belieka pačiam spręsti. Svarbu tik nesikarščiuoti, tie 2014 metai kaip mat ateis, tad gali jau pradėti taupyti Litus, kad bankams mažiau reiktų atiduoti. Aš manau, pagal 2014 m. paramą, anksčiausiai paraišką paramai galėsi pateikti 2014 m. vidurį, o patvirtins 2014 m. pabaigoje - 2015 m. pradžioje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na žiūrint kaip sunkiai eina tiesioginių išmokų klausimas ir žinant bendrą nuostatą - mažinti paramą ž.ū. tos paramos gali ir nebūti, arba jeigu bus dar visiškai neaiškūs paramos prioritetai. Buvo kalbėta jog daugiau rems mažus ūkius, taigi nieko aiškaus. o jei parama bus ir ji tenkins spėsi dar ir ją gauti. Geriau žvirblis saujoje nei dramblys višuje, beje net naišku ar atskris tas dramblys :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

grumas tavo ūkis 80ha ir gauni šitą paramą negali būti

80 ha, kartu su tevais, kadangi nepavyko pramusti jaunojo, tai ant saves uzsirasiau 4 ha žemės, kad eitų gauti šią paramą :)

bet dabar galvoju ar nepadariau klaidos... nes jaunųjų programa bus ir po 2013m. o ūkio valda jau bus įregistruota daugiau nei 2 metai :( tad vienas svarbus kriterijus ir nebeatitiks...

Na žiūrint kokie tavo lūkesčiai. Jeigu pasiimsi Pusiau natūrinio paramą, tai 5 metus jokios paramos negalėsi imti, nes nebus baigtas projektas, kadangi tau 5 metus pervedinės pinigus. Tad jeigu galvoji apie rimtesnę paramą, kaip Modernizavimas, tai neiimk šios paramos. Jaunojo parama tau jau bus praėjusi galimybė, nes ūkis bus įregistruotas daugiau kaip 2 metus. Viena galimybė, pats pasiimk šią paramą, o tėvukas tegul pasinaudoja Modernizavimo parama, bet jam bus mažesnis intensyvumas, tai yra mažiau proc. parems.

Tad belieka pačiam spręsti. Svarbu tik nesikarščiuoti, tie 2014 metai kaip mat ateis, tad gali jau pradėti taupyti Litus, kad bankams mažiau reiktų atiduoti. Aš manau, pagal 2014 m. paramą, anksčiausiai paraišką paramai galėsi pateikti 2014 m. vidurį, o patvirtins 2014 m. pabaigoje - 2015 m. pradžioje.

nu kiek domėjaus NMA pas moteriskes marijampolej, tai jeigu bus nupirktas daiktas ir panaudota visa sauma, tai yra tie 25k. bus galima dalyvauti ir kitoje paramoje,,,.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu kiek domėjaus NMA pas moteriskes marijampolej, tai jeigu bus nupirktas daiktas ir panaudota visa sauma, tai yra tie 25k. bus galima dalyvauti ir kitoje paramoje,,,.

Siūlyčiau šį klausimą užduoti el. paštu, nes žodinė konsultacija kartais prasilenkia su realybe (pats esu savo kailiu įsitikinęs). Sėkmės !

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu kiek domėjaus NMA pas moteriskes marijampolej, tai jeigu bus nupirktas daiktas ir panaudota visa sauma, tai yra tie 25k. bus galima dalyvauti ir kitoje paramoje,,,.

Siūlyčiau šį klausimą užduoti el. paštu, nes žodinė konsultacija kartais prasilenkia su realybe (pats esu savo kailiu įsitikinęs). Sėkmės !

nu žiūrėsiu,kaip čia bus viskas, blin būt gerai kad pavyktų, Žemkė baigta, viskas stengtasi daryti taip kad paavyktų tęsti tėvų pradėtą veikla,, tam tik reiktų siek tiek finansines pagalbos... kad atsinaujinti techniką :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
nu kiek domėjaus NMA pas moteriskes marijampolej, tai jeigu bus nupirktas daiktas ir panaudota visa sauma, tai yra tie 25k. bus galima dalyvauti ir kitoje paramoje,,,.

Siūlyčiau šį klausimą užduoti el. paštu, nes žodinė konsultacija kartais prasilenkia su realybe (pats esu savo kailiu įsitikinęs). Sėkmės !

Kitam investiciniam paramos projekte gali dalyvaut tik pabaigęs pusiau natūrinį ūkininkavimą, o tai yra pateikęs paskutinį mokėjimo prašymą. Tokį atsakymą gavau raštu. Pats esu supirkęs už visus, o mokėjimo prašymą dar tik pirmąjį po naujųjų teiksiu. Po rašinėjimų aukščiausiu lygiu išėjo pakeitimai, kad nuo 1 EDV suteikia paramą ir projektą gali nutraukt negrąžindamas paramos po bet kurių metų (anksčiau buvo tik po 3). Tiesa senokai taisykles žiūrėjau, gal dar kas pasikeitė...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Štai ir prabėgo 3 šios paramos metai... Tuoj ateis laikas teikti mokėjimo prašymą. NMA sakė, kad reikia laukti, kol bus paskelbtas prašymų rinkimas. Kadangi niekada nesu jo teikęs, klausiu tai dariusių kolegų - kaip ten viskas vyksta ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Štai ir prabėgo 3 šios paramos metai... Tuoj ateis laikas teikti mokėjimo prašymą. NMA sakė, kad reikia laukti, kol bus paskelbtas prašymų rinkimas. Kadangi niekada nesu jo teikęs, klausiu tai dariusių kolegų - kaip ten viskas vyksta ?

niekas ko tais nesidalina info,,, įdomu ir man nors dar tik pirmą išmoką gavęs, bet planuoju viską įvykdyti šiais metais tai reiktų info :)

tai kaip suprantu kai nupirksiu daikta reikia pristatyti pirkimo sutarti ir irodyma kad tai nauja technika taip?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...