Jump to content

PAŽINTYS (ieškau draugės su rinktuvine priekaba)


dyras

Recommended Posts

ech, kad dabar milijonierių rasti yra ypač sunku, tokio amžiaus kaip man ir dzūkijai. mes jau per senos :( jaunesnės visus išgraibstė :) teks pasitenkinti standartiniu gyvenimu (dirbti pačiom) :D

Nu jau nu, Deimantėli. Gerai čia vienas rašė, kad moterys jau nuo 16 m pradeda dejuoti, kad senatvė. Mes jaunos, gražios ir svarbiausia protingos :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tai taip, jaunos, gražios, protingos, bet milijonieriam per senos. jiems gi reikia 18 metų panelių, neišlendančių iš grožio salonų :D

Ne, jiems reikia moterų, su kuriomis gyvenant problemų būtų mažiau, nei buvo gyvenant be jų. A jei problemų padaugėja, vadinasi pliuralizmas nugalėjo, daro kas ką nori ir suvaldyt neįmanoma :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Būtum tu milijonierius kokių 80 metelių ir šone jauna mergina, tai įdomu kuria galva galvotum?

Nei viena nes vienoj smegenis sklerozė okupavus o kita žemyn tuo laiku žiūri ir jai viskas dzin.

skleroze buna dvieju rusiu:

1. virsutines dalies skleroze visiem aiski

2. apatines dalies skleroze tai kai virsutine dalis zino, kad reikia moters, o apatine neatsimena kam :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad aš paraiškų nepildau. Čia jau kaip ir praeitas etapas. Tik karts nuo karto padedu, kad ir žmogui būtų gerai, ir kvalifikacijos neprarasčiau. Man buhalterijoj nesąmonių pakanka.

P.S. Gera idėja. Į paraišką (jei tokia bus) neįrašysiu, aš vietinės NMA vyrukams žodžiu pasakysiu. Bo yra kam ir už ką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Būtum tu milijonierius kokių 80 metelių ir šone jauna mergina, tai įdomu kuria galva galvotum?

Nei viena nes vienoj smegenis sklerozė okupavus o kita žemyn tuo laiku žiūri ir jai viskas dzin.

skleroze buna dvieju rusiu:

1. virsutines dalies skleroze visiem aiski

2. apatines dalies skleroze tai kai virsutine dalis zino, kad reikia moters, o apatine neatsimena kam :D

Ot čia tai geras :D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ech, kad dabar milijonierių rasti yra ypač sunku, tokio amžiaus kaip man ir dzūkijai. mes jau per senos :( jaunesnės visus išgraibstė :) teks pasitenkinti standartiniu gyvenimu (dirbti pačiom) :D

o as pagalvojau kad is nusivylimo griebsi statistini lietuvi :lol::lol::lol:

Vienas neužilgo bus laisvas taip kad nesnausk .Tik gyventi teks persikelti į Vilnių .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...