Jump to content

kaip sekesi vairuot siandien?


phonetix

Kaip vertinat kelininku darba?  

49 nariai balsavo

  1. 1. Kaip vertinat kelininku darba?

    • Gerai
      13
    • Patenkinamai
      21
    • Blogai
      10
    • Kas tie kelininkai?
      6


Recommended Posts

  • Atsakymai 109
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Žmonės!Nebūna blogo kelio.Tiesiog važiuoti reikia pagal sąlygas ir neieškoti "ant alksnio grūšių".Jei reikia,ir 30km/h važiuoji,bet nesiskundi,nes už lango žiema ir visko gali pasitaikyti.Tiesiog nereikia ieškoti kaltų,o paprasčiausiai prisitaikyti prie to,kas tuo metu yra.

Beje,Nokian (NRV) padangos geros ant ledo,suplūkto sniego ir pan.,bet niekam nelinkiu su jom stipriau paspausti stabdį ant šlapio asfalto,kai prieš save pamatai užsidegusius "stop" žibintus... O jei rimtai,tai, ne padangų firmoj ir netgi ne jų kainoj esmė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na taip, tarkim ne padangose didžiausia esmė, bet padangos turi didelę įtaka saugiam vairavimui :icon-wink:

Patikėk,jau 8 metus naudoju vokietijoj retauruotas iš Aleksoto turgaus po 70-80 lt/vnt.Jokių problemų tame nematau pravažiuodamas po 15-30 kkm per žiemą.

Tiesa,keičiu jas kas antrą sezoną ir žiūriu,kad atnaujintos būtų šiemet.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš nusiperkau naujas ir 4m jau riedu, nors protektoriaus jau nekas bet reikalavimus atitinka. Aš nieko nesakau apie devėtas, yra visokių. Bet kas liečia saugumą, niekada negalima galėti pinigų (aišku pagal išgales). Aišku jei gyveni kaune , ir dauguma gatvių būna pabarstytos tai tos padangos nedaug ir dirba, bet va išlėkus į rajoninius kelius :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš nusiperkau naujas ir 4m jau riedu, nors protektoriaus jau nekas bet reikalavimus atitinka. Aš nieko nesakau apie devėtas, yra visokių. Bet kas liečia saugumą, niekada negalima galėti pinigų (aišku pagal išgales). Aišku jei gyveni kaune , ir dauguma gatvių būna pabarstytos tai tos padangos nedaug ir dirba, bet va išlėkus į rajoninius kelius :icon-confused:

Kaune gyvenau porą žiemų.Visą kitą laiką glūdžiame Kėdainių rajono pakraštį.Gal nesupratai,aš naudoju šviežias atnaujintas ir tik 2 sezonus.Apie dėvėtas mano nuomonė tik neigiama ir niekas jų man nebeįsiūlytų.

Esmė yra visumoje.Tai padangos,važiuoklės,stabdžių būklė,patirtis.Vienas kuris nors kriterijus niekad neduos pageidaujamo efekto.

Beje,ketvirtą sezoną naudojamos,kad ir naujos buvo pirktos žieminės padangos,jau yra rizikos faktorius vien dėl gumos sukietėjimo.

P.S. pabandyk nusipirkti restauruotas už apie 70 lt.Jei nesi profesionalus ralistas,tai 90%,kad nepajusi skirtumo tarp šių ir naujų.O jei žiemines padangas pažįsti iš "M+S" raidžių,ar snaigės ženklo,tai tada kita kalba.

Nieko asmeniško :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nieko rimtai ir nepriemu,žinau tuos suketėjimus. Įdomu kokia ta žiema bus, jei tokia tai kažkaip gaila šitas išmest ir pirkt naujas, bet jei prasidės rimtos žiemos požymiai teks užsukt pas padangų platintojus. Šiaip žiema kurnors nulėkt į kokia aikštelę dyzelino pakūrent ir padrožt važiuoklę ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas padangų naujumas jaučiasi pirmą sezoną. Tai ką daryt, jei jos laiko 4-5, o va R-13 mishelin pirktos gūdžiais 1993 vis dar tarnauja :lol:

Beje, pakietėjusios (pasenusios) padangos - dar ir ūžia ūūūūūūūūūūūū...

Smagu klausyt, privalumas.

Visiškai su Jumis sutinku,jei vairavimo stilius ramus ir kalbama apie vasarines padangas.Jei kalba eina apie žiemines,tai tada labai jau atsiprašau,bet...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

idomi diskusija :lol: na vakar i namu kalniuka nepakilau, status rupuze o isibeget irgi nera kur iki puses ivarai sustoji ir tada buksuodamas bemyn nusileidi... :lol: kas del padangu tai cia galiu pasakyt kaip ir su technika skonio reikalas...as uz naujas ir jau ne vieni metai naudoju nokian... nesuprantu kam moketi 80 lt uz kazkokias kazkur garaze atrestauruotas jei uz 190lt nusiperki nokian rsi r15 tikrai suomiskas padangas :) beje nokian megejam turiu pasakyti kad nokian jau ir rusijoj kepamos, todel perkant reikia atkreipti demesi ant uzraso made in ... :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...