Jump to content

pupu auginimas


varstelis

Recommended Posts

:eusa-think::eusa-think::eusa-think: Kaip nupurksti pupas reglonu ??? . Galbut ir neatroditu taip sudetinga jei matytusi technologines vezes (horcho uzdarytos 3 eilutes po15cm.,- 60cm). Visa esme , kad jos jau 2 metru aukscio ir purkstuvo stangos gal kokius 2,6m issikelia . Va jums ir Fuego , kiekviena turi maziausiai 15-20 anksciu po 4 pupas. Kitamet tikrai nebesesiu po 45 vnt. :eusa-doh: , uzteks nedaugiau po 30 vnt. Idomu kaip pas gineikiai ? Tamsta buvai uz tankesni paseli , gal jau pakeitei nuomone ?

uztad ir tokios aukstos,kad retos ir tokie tarpueiliai, pas mus fuego apie 1,6m seta apie 50vnt. ;):eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bus kiti metai drėgmės bus mažiau ir kita nuomone turėsi dėl aukščio juju.pas mane merkur du metrus trisdešimt siekia o ir pasėta netoli keturiasdešimt i kvadrata.Traktorius su dviem tiltais čiut patempia purkštuva per pupas.Schiroko irgi apie du metrus tik vienam lauke esu panaudojes netyčia moduso apie dvidešimt gr.į hektara tai ten jos apie pusantro metro tik.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

.Per daug buvau užsitaises miežiams liko penki šimtai litru tirpalo.Pagalvojau nieko tokio neatsitiks nes purškiau bora ir molibdena pupoms plius sitonams ikupra kad nerušitu pupu.Panašiai savaite iki pasirodant pirmiems žiedams buvo purkšta kažkur apie trisdešimt- keturiasdešimt cm. aukščio buvo.Puse litro moduso kliuvo 12,5ha.Laiptas gavosi per du gerus sprindžius.ten kur gavo man iki pažastu pupės o kur negavo truputėli virš galvos ugis mano pusantro gesintuvo tai yra apie1,78cm. :icon-wink:

beje vakar pas kaimyna buvau rodė savasias ant stiebu tik viena - dvi ankštis lapai jau tik ant triju viršutiniu šakeliu visi kiti jau nukrite.Tik šakelės plikos liko ir tokiu apie trisdešimt ha.Klausė ką daryti pasiuliau šiandien silosuoti arba už poros ar triju savaičiu bandyti kulti.Ligos suvalgė viska derlio faktiškai jokio.

pas mane ant stiebo septyniolika -dvidešimt ankščiu.Aišku ne visas jas išmaitins jeigu taip karšta ir drėgna bus bet bent jau dabar yra vidutiniškai dešimt dvylika ankščiu kurios jau yra didelės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Geras klausimas sąskaita rodo kad dvidešimtukas buvo.Ilgai kankindavosi bet vistiek paimdavo tas pupas.Šiaip kiek pamenu logran ir kitus nereikalingus augalus ilgai kankina bet pavasari buna viskas tvarkoje. :eusa-think:

Šiaip ieškojo vakar pupu dar ir gera kaina žadėjo tik krauk.Svarbu buvo tik du dalykai drėgmė ir švarumas.Per gerai pečiu pupėmis kurenti.Angliu tona kainuoja šiuom momentu pigiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ko reikia, norint seti pupas su vederiu rapid? Vadibininkas sake, kad geltonus noragelius reikia sudeti ,ar tiesa?

jei tukstancio grudu mase virs 700 g tai gali kistis kartais bet jei smulkesnes seklos, viskas gerai, nereik skubet investuot del pupu, o jei nepatiks :)

Dekui o kaip su ritineliais,kokia norma sejama?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Geltonu norageliu nereikia - jie tokie pat kaip trasiniai, ir dar brangesni. Jei pas tave paprasti seklos norageliai su trumpa ispjova ir jie jau "padirbe" normaliai, yra kiek palinke i vidu - pupu nepasesi. Mes siemet su tokia problema susidurem - per diena 8 ha pasejom, ir kas antra vaziavima reikedavo krapstyti. nuvariau vakare nupirkau visus norageliu trasu, sudejom ir baigesi bedos :) cia ne vienam man tokia beda su rapidu, ir beje, buna sita beda ir su zirniais, tik gal ne tiek baisiai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...