Jump to content

pupu auginimas


varstelis

Recommended Posts

Sveiki. Gal netycia pas kazka dar yra uzsilike pupu seklos? Bet domina tik FUEGO veisle. Reiketu dar apie kokias 3 tonas. Miestas nelabai svarbu, bet geriau butu kuo arciau Pasvalio.

e pons direktoriau, tai gal DARBA pavartyk... :icon-mrgreen: .visa ziema ir pavasari skelbims stovejo, pumpenu kraste pardavinejo zmogus. da i daba muset y tas skelbims (Pasvalietiska pavario :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen: )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Po sejos iki 3 dienu feniksu ir bus ramu nors brangu , pigiau tai ir problemu bus daugiau  :icon-wink:

Praziopsojau ,daigeliai is pupos islindes apie 1cm. iki kol iskils i i pavirsiu dar kokia 10dienu,bet konsultantai pataria nebepurkst nes gali stipriai paveikt pupas.Ka dabar daryt, nezinau, gal ka patarsit?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nagrinejom ir si varijanta bet kazkokia nesamone-purksti kai piktzoles sudyge (kitaip neims)ir 3 dienos iki paseliu sudygimo.Tai kad pas mane dar juodas laukas ir jauciu kad pirmos sudygs pupos o paskui piktzoles.O gal as cia ko nors nesuprantu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man pačiam naudoti neteko, bet pažįstamas anksčiau purkšdavo kmynus, tai tikrai nelaukdavo, kol kas nors sudygs, pasėdavo ir purkšdavo (jei sausiau būdavo, tai po lietaus, kaip ir kiekvienam dirviniam). Tiesa, ten buvo ne Nuflon, o Afalon, bet veikli tas pats linuronas 450 g/l. Bet vietoj jo, mano manymu, geriau Lingo pupose, nes tas ir lipiką garantuotai suvalgys. 

O dėl Fenix pavėlavimo, tai buvo man pora metų purškiant iš sėklų sėti svogūnai jau pradėję lįst iš žemės, bet nei nudvėsė, nei sustresavo. Aišku, neteigiu, kad su pupom būtų tas pats, bet, kaip čia visi mėgsta eksperimentus, tai aš pats bandyčiau kokią lauko dalį prapurkšt eksperimento dėlei  :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Parasyk kai sudigs virs zemes - idomu ar nepraretejo, ar ne per anksti pasisejo, gera patirtis cia :) kokia sejos data buvo ?

Seta kovo 25d,isdrysau todel kad zeme prie smelio ir buvo isdziuvus,bet kai atsale ir prasidejo lietus galvojau kad bus blogai.Dabar jau bedos nebera daigeliai 1-2cm.tuoj islys i pavirsiu.Supuvusiu neradau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...