Jump to content

Ruloniniai presai


Kestas2006

Recommended Posts

gerai. pridedi siurbli.O po to kur vesti tepala, ar i ta pati skirstyvuva, ar deti salia kita.Aisku jei desi kita skirstyvuva tai tikrai jokiu problemu. Bet manau nieko neasitiks jei nuvesciau i ta pati traktoriaus skirstytuva.

Gal ir gera mintis, bet ar negeriau daryti atskirai viska vyniotuvui supilsi svaru tepala.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas zino kiek traktoriaus t-16 hidraulinio siurblio nasumas. Ar su tokiu traktoriu butu imanoma pasukti vyniotuva.

Priekije darbinis yra? Yra! Dek Ns-50 siurbli ar koki kita kad litru uztektu ir pasuks, tik reiks papildomo tepalo bako.

uztektu manau ir ns-32,be problemu turetu pakakt litrazo per minute

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

KAZIN kiek reikalinga apsuku jungti prie Nš-32 . Kad per minute jis jam skirtus 32ltr. prasiurbtu. Tai turetu zinoti inzinieriai.Ar yra tokiu?

ne tik inzinieriai konstruktoriai,bet ir ant siurblio turi buti parasyta koks jo teorinis nasumas esant nominaliom apsukom...kaip bebutu taip,patartina,kad siurblys dirbtu nominaliom apsukom...ns-32 prie 1500 aps/min duoda apie 45 l/min srauta,o ns-50 prie tokiu paciu apsuku 75 l/min...sprest patiems kas geriau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas nors turit patirties ir galit palygint/ka nors gero-blogo pasakyt apie welger RP 220 profi ir claas 255 rotocut? Pagal rinkos kaina tai apylygiai konkuretai. Kaip supratau, welgerio + yra mehaniniai kabliai laikantys kamera, gal kas nors galit ka nors placiau pakomentuot ir issakyt savo nuomone, koks butu jusu pasirinkimas is siu dvieju?Gal pravers ne tik man :) dekui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas nors turit patirties ir galit palygint/ka nors gero-blogo pasakyt apie welger RP 220 profi ir claas 255 rotocut? Pagal rinkos kaina tai apylygiai konkuretai. Kaip supratau, welgerio + yra mehaniniai kabliai laikantys kamera, gal kas nors galit ka nors placiau pakomentuot ir issakyt savo nuomone, koks butu jusu pasirinkimas is siu dvieju?Gal pravers ne tik man :) dekui

man kazkaip Welgeris atrodo rimtesnis daiktas,jei tektu rinktis is siu dvieju tai tik ji...vokieciai juos labiau vertina,kiek forumuose ju skaitinejau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas nors turit patirties ir galit palygint/ka nors gero-blogo pasakyt apie welger RP 220 profi ir claas 255 rotocut? Pagal rinkos kaina tai apylygiai konkuretai. Kaip supratau, welgerio + yra mehaniniai kabliai laikantys kamera, gal kas nors galit ka nors placiau pakomentuot ir issakyt savo nuomone, koks butu jusu pasirinkimas is siu dvieju?Gal pravers ne tik man :) dekui

tai aišku kad kabliai užfiksuoti tai gali daugiau suspaust ruloną ,o CLAASo stovi vožtuvas kuris užrakina hidro cilindrus.Bet reikia nepamiršit kad koks bebūtų variantas viskas yra apskaičiuota o kas perdaug nesveika nuo to volai kenčia. Viskam yra savo ribos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas nors turit patirties ir galit palygint/ka nors gero-blogo pasakyt apie welger RP 220 profi ir claas 255 rotocut? Pagal rinkos kaina tai apylygiai konkuretai. Kaip supratau, welgerio + yra mehaniniai kabliai laikantys kamera, gal kas nors galit ka nors placiau pakomentuot ir issakyt savo nuomone, koks butu jusu pasirinkimas is siu dvieju?Gal pravers ne tik man :) dekui

man kazkaip Welgeris atrodo rimtesnis daiktas,jei tektu rinktis is siu dvieju tai tik ji...vokieciai juos labiau vertina,kiek forumuose ju skaitinejau

aš turiu CLAASą ir nesiskundžiu , patenkintas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

patikėk kai subyra volas tai linksma ir kišenėj

kodel? guolius pasikeiti ir vaziuoji. nereik drozt iki to kol presas sudega guoliams subyrejus :)

Pas mus yra presuojanciu taip (su welger), kad volu asys neislaiko. O asis 700lt

o kam dabar lengva :lol::lol:

siaip yra tema apie tarpines.... kaip bebutu liudna, bet technikos patikimuma bent 60 proc lemia butent ji....jei nedaugiau....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...