Jump to content

Ruloniniai presai


Kestas2006

Recommended Posts

o yra kokia nauda naudoti plėvelę vietoj tinkliuko? :icon-rolleyes:

piniginė išraiška pirmiau o antra daug patogiau naudoti ruloną ardymo metu. Ir kaip paravėjai teigia, reikia mažiau kartų apsūkinėti išorine, taip ją pavadinkim, plėvele. Bet ar techniškai be jokių perdirbimų gamyklinių galima tai daryti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai kaip skaičiuojat tą dalyką, kad pigiau su plėvele apvynioti, o ne su tinkliuku? Kiek kartų Jūs įsivaizduojat apsuksit ta plėvele? Man tai pigumu čia nelabai kvepia, kai tinkliuku apsukti ruloną savikaina būna apie 1 eu. Ruloną vis  vien reikės apvynioti 24 sykius plėvele, tai kur čia piniginės storėjimo momentas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

piniginė išraiška pirmiau o antra daug patogiau naudoti ruloną ardymo metu. Ir kaip paravėjai teigia, reikia mažiau kartų apsūkinėti išorine, taip ją pavadinkim, plėvele. Bet ar techniškai be jokių perdirbimų gamyklinių galima tai daryti?

klausimas dar kas bandė, kaip dėl rulonų tvirtumo? nes plėvelė turi savybę temptis, o tinkliukas kaip ir suriša jį tvirtai. Pastebėjau, kad kuo daugiau sluoksnių tinkliuko, tuo rulonas dailesnis bei ilgainiui nepakeičia formos. Tas labai aktualu, kai sukama jauna žolė

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai kaip skaičiuojat tą dalyką, kad pigiau su plėvele apvynioti, o ne su tinkliuku? Kiek kartų Jūs įsivaizduojat apsuksit ta plėvele? Man tai pigumu čia nelabai kvepia, kai tinkliuku apsukti ruloną savikaina būna apie 1 eu. Ruloną vis  vien reikės apvynioti 24 sykius plėvele, tai kur čia piniginės storėjimo momentas?

Plėvelė pirmą kartą apvynioji tris kartus. O antą plėvelę suki nebe šešis ar septynis kartus o keturis ar penkis. Pirma plėvele ( galiu čia klysti ) suvyniojama 250 ritinių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

klausimas dar kas bandė, kaip dėl rulonų tvirtumo? nes plėvelė turi savybę temptis, o tinkliukas kaip ir suriša jį tvirtai. Pastebėjau, kad kuo daugiau sluoksnių tinkliuko, tuo rulonas dailesnis bei ilgainiui nepakeičia formos. Tas labai aktualu, kai sukama jauna žolė

Esu bandęs ir tinkliuku ir plėvele. Tad dabar ir norisi rišti tik plėvele. Plėvelėje jis net tvirtesnis atrodo, tinkliukas neturi tokio gero tarpsluoksninio susirišimo. Teigiama, kad plėvele į ritinį patenka mažiau oro nei su tinkliuku. Man pagrindinis tokio ritinio privalumas yra - ritiniai išsilaikę daug geriau nei su tinkliuku. O gerai pašalus, labai lengvai plėvelė nusiima nuo ritinio. Lyg ir girdėti viena ausies dalimi, kad bus tam tikra plėvelės utilizavimo programa. Tiesiog į savartynus iš ūkio priims nemokamai plėvelę. Bet tinkliukui tai negalioja. Bet čia tik ateičiai. Pirmieji du aspektai išbandyti praktiškai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu bandęs ir tinkliuku ir plėvele. Tad dabar ir norisi rišti tik plėvele. Plėvelėje jis net tvirtesnis atrodo, tinkliukas neturi tokio gero tarpsluoksninio susirišimo. Teigiama, kad plėvele į ritinį patenka mažiau oro nei su tinkliuku. Man pagrindinis tokio ritinio privalumas yra - ritiniai išsilaikę daug geriau nei su tinkliuku. O gerai pašalus, labai lengvai plėvelė nusiima nuo ritinio. Lyg ir girdėti viena ausies dalimi, kad bus tam tikra plėvelės utilizavimo programa. Tiesiog į savartynus iš ūkio priims nemokamai plėvelę. Bet tinkliukui tai negalioja. Bet čia tik ateičiai. Pirmieji du aspektai išbandyti praktiškai.

reiks kokį ruloniuką plėvelės šiemet pabandyt. Įdomu kiek kartų ruloną reiktų apsukt? Iš esmės, tokiu atveju, užtektų ir 12 kartų apsukt plėvele, nes ant galų ir taip nusėda didžiausi kiekiai plėvelės

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

reiks kokį ruloniuką plėvelės šiemet pabandyt. Įdomu kiek kartų ruloną reiktų apsukt? Iš esmės, tokiu atveju, užtektų ir 12 kartų apsukt plėvele, nes ant galų ir taip nusėda didžiausi kiekiai plėvelės

rašiau jau. tris arba keturis sluoksnius apsuki plėvele pirmą kartą. Ir po to keturis arba penkis sluoksnius antrą kartą. mane tik domina techninis klausimas. Ar tą plėvelę galima į bet kurį presą įdėti? Nes tai kaip ir "naujiena" Orkel juk reklamuoja, kad kažkokia spec. technologija leidžianti vynioti plėvelę vietoje tinkliuko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o jus zinot kokia kaina tos pleveles? man atsoko noras,   pries pora metu nemokamai kazkas siule pabandyti cia forume ar tinka presui

Na, bent jau šią vasarą kaip ir nieko labai siaubingo su ta kaina nebuvo.

Ir norėčiau atsakyti į savo klausimą. Deja lyg ir nėra galimybės tą plėvelę naudoti jei presas neturi tam skirtos funkcijos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na lyg tai pamenu pardavejas sake kad claas naujasniems tinka,  bet kad kaina vienam rulonui virs triju kartu brangiau gaunas nei sukant tinkleliu

manau, kad dauguma naujasnių presų tą galimybę turi. Daug video yra kaip dirba Krone, Vicon, Class, McHale, Orkel. Bet niekur nerandu patvirtinimų ar Welgler 235 gali tai daryti ar ne.

O dėl kainos. Niekur kompe nerandu pernai sąskaitų už plėvelę. Bus jau segtuvuose. Bet kažkaip galvoje sukasi, kad 900 Lt - ritinys. ir susuka jis iki 150 - 170 ritinių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...