Jump to content

Ruloniniai presai


Kestas2006

Recommended Posts

Oho :icon-eek: Net ant 700 rpm sakai... Įdomu ar yra toks presas, ant kurio max rpm būtų parašyta daugiau nei 540, kažkaip neteko matyt :) Na jei negaila technikos, tai darykit ką norit :)

Bet gal gi reikia suprast, kad gamintojas ne šiaip sau ten rašynėja max 540 rpm ;) Tad mano pasiūlymas žalią mas presuoti 480-520 rpm tarpe. Kam ten traktorių pilnai burzgint, bei presą maksimaliai drožt. O, kad šieną ant 300 rpm tai ir kažkokia nesamonė :D Įdomu tada kokios varilio apsukos būna, kai darbinio 300 ? :D

na, tavo patarimai lygus nuliui. tingiu rasyt daug, bet esu presa paleides, kur traktorius turejo 1000 rpm darbini.... sukasi tas presas be problemu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš buvau? ir kas iš to? :)

na, tavo patarimai lygus nuliui. tingiu rasyt daug, bet esu presa paleides, kur traktorius turejo 1000 rpm darbini.... sukasi tas presas be problemu.

tai presas aišku kad suksis, ko jam nesisukti kai paleidi ant tokių apsukų. tik paskui kitas klausimas, kiek ilgai tau tas presas suksis, sezoną, du, tris? ir pradeda grandinės trūkinėti, būgnų guoliai birti, žvaigždės sudyla ir panašiai, kur naujam presui to nebūna naudojant pagal gamintojo rekomendacijas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš buvau? ir kas iš to? :)

na, tavo patarimai lygus nuliui. tingiu rasyt daug, bet esu presa paleides, kur traktorius turejo 1000 rpm darbini.... sukasi tas presas be problemu.

tai presas aišku kad suksis, ko jam nesisukti kai paleidi ant tokių apsukų. tik paskui kitas klausimas, kiek ilgai tau tas presas suksis, sezoną, du, tris? ir pradeda grandinės trūkinėti, būgnų guoliai birti, žvaigždės sudyla ir panašiai, kur naujam presui to nebūna naudojant pagal gamintojo rekomendacijas.

tas presas, per 2 sezonus, susuko 5000 ruliu, bendrovej. 3 sezone, kompo smegenai nuo vandens sudege..... suko su 180ag jd, pas kuri tik 1000 darbinis. tai presas sukosi 600-650 rpm intervale.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Oho :icon-eek: Net ant 700 rpm sakai... Įdomu ar yra toks presas, ant kurio max rpm būtų parašyta daugiau nei 540, kažkaip neteko matyt :) Na jei negaila technikos, tai darykit ką norit :)

Bet gal gi reikia suprast, kad gamintojas ne šiaip sau ten rašynėja max 540 rpm ;) Tad mano pasiūlymas žalią mas presuoti 480-520 rpm tarpe. Kam ten traktorių pilnai burzgint, bei presą maksimaliai drožt. O, kad šieną ant 300 rpm tai ir kažkokia nesamonė :D Įdomu tada kokios varilio apsukos būna, kai darbinio 300 ? :D

taip suku taupydamas plevele taciau netaupydamas preso :eusa-think: zalios mases zymei daugiau prisirenka ir ji buna zymei labiau susmulkinta :icon-wink: apsukos buna vienodos 1500 variklio perjungema tik traktoriaus darbinei sukei 1000/1500=700 darbinis 700/1500=540 500/1500=300 vidurinis variantas yra ekonomiskiauses visais atzvilgeis :icon-wink: ant 300 sienas puikiauses gaunasi jei 540 jau viskas perspaustas pora vyru gulsta ruli stacio nepastatys :eusa-doh: o pas mus tai vyrai is stomens ir is liemens po 100kg ir 190cm :lol: o ir ispesti ta siena buna keblu nera ne kur pirsto uzkisti :icon-rolleyes: todel sukam siena mazesneis sukeis.. dirbu su sitokiu presu

ex_renfrew_3_max.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nemanau kad apskritai dirzai gali trukti.... :eusa-whistle: truksta tik per sujungimus ir tai tik kai sumeto dirzus ir ir jie susivarto. bet as ir sujungimus pirkau silpnus plastenoj, ten ir dirzai jai ka vienas pigumelis :eusa-dance: o grebiu su dobilu3. visaip buna del rulonu tolygumu, sunkiausia kai labai kalnuota buna, bet cia jau manau kaip sugebi :D o kodel klausi? :eusa-think:

O kaip tau atrodo iš kur atsiranda tie sujungimai, orginaliai diržai būna sulipyti ir supresuoti. o ne sujungimai įdėti. Plyšta diržai kai vedamas volas padegina viena vietą. Taip pat ir per sujungimus įdėtus tankiai plyšta. Kelintu metu tavo presas?

net nezinau kelintu, bet jau senas.juk reik ziuret kas ten gale vyksta, jai viskas nesisuka tai ir nesvilint tu dirzu. ir beje jai viskas tvarkoje ir ten niekur neprilinde stagaru kur nereik tai jie ir nesvyla :eusa-naughty: as tikiu jog jei dirza svilini tai jis ir truksta, bet tikrai ne nuo rulono.... :eusa-think: tai jai as zalei masiai darbini laikydavau prie 280 apsuku tai jau mazoka?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai tas 100 rpm viršaus nėra gi toks ženklus skirtumas :) Negi ant 1000.... :) Bet, kad naudos neduoda tai faktas. Jei jau sakot, kad virš 540 dirbant visiškai nieko, tai eikit į visas gamyklas ir aiškinkit inžinieriam, kurie taip nusprendė :) Man kažkodėl atrodo, kad jie daugiau žino nei jūs.... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

280 darbinio apsukų mažai, net kitkinius presus reikia laikyti 540. Aišku yra tokiu kur reikia 1000. Aš ruloniniam žaliai laikau 540-570, sienui 430-500. Dėl sugedimo nuo 1000 darbino apsuku: prieš šešis metus turėjom kitkinį presą nh ir 2 metus suko ant 1000, o jam reikejo 540, tai trečią sezona trūkinėjo šakių grandinė kurios kaina buvo nenormali, pardavinėjo tik po kelias kabes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

280 darbinio apsukų mažai, net kitkinius presus reikia laikyti 540. Aišku yra tokiu kur reikia 1000. Aš ruloniniam žaliai laikau 540-570, sienui 430-500. Dėl sugedimo nuo 1000 darbino apsuku: prieš šešis metus turėjom kitkinį presą nh ir 2 metus suko ant 1000, o jam reikejo 540, tai trečią sezona trūkinėjo šakių grandinė kurios kaina buvo nenormali, pardavinėjo tik po kelias kabes.

nu juk nera jokio skirtumo nei kokybei rulonu ar dar kam darbinio greitis. man atrodo reikia dirbti ant vidutinio gazo nes ir kuro maziau reikia ir grandines maziau tabaluoja.ypac ta iloji tabaluoja kuri suka dirzu susukimo velena.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

280 darbinio apsukų mažai, net kitkinius presus reikia laikyti 540. Aišku yra tokiu kur reikia 1000. Aš ruloniniam žaliai laikau 540-570, sienui 430-500. Dėl sugedimo nuo 1000 darbino apsuku: prieš šešis metus turėjom kitkinį presą nh ir 2 metus suko ant 1000, o jam reikejo 540, tai trečią sezona trūkinėjo šakių grandinė kurios kaina buvo nenormali, pardavinėjo tik po kelias kabes.

nu juk nera jokio skirtumo nei kokybei rulonu ar dar kam darbinio greitis. man atrodo reikia dirbti ant vidutinio gazo nes ir kuro maziau reikia ir grandines maziau tabaluoja.ypac ta iloji tabaluoja kuri suka dirzu susukimo velena.

cia jau topa susakei... ta vidutini gaza zinai kur pasidek??? :lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš laikausi minties, kad presuojant variklis turi dirbti netoli savo vardinių sūkių, nes bent pagal kaikurių variklių charakteristikas ir kuro suvartojimas tada būna mažiausias (aišku dirbant varikliui gerai apkrautam). O jei nesiekia net ir 1500 rpm. tai ten ir kuro švaistymas ir variklio gadinimas, ir suprastėjusi rulonų kokybė :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš laikausi minties, kad presuojant variklis turi dirbti netoli savo vardinių sūkių, nes bent pagal kaikurių variklių charakteristikas ir kuro suvartojimas tada būna mažiausias (aišku dirbant varikliui gerai apkrautam). O jei nesiekia net ir 1500 rpm. tai ten ir kuro švaistymas ir variklio gadinimas, ir suprastėjusi rulonų kokybė :)

tik nereik pasakot pasaku. tokias snekas gali pasakot tiem, kas su presais nesusidure.

1 pavyzdys. fendt 415 + welger dublis. dirbdamas 1500 rpm (darbinis 540E), su 35l saliaros 70 ruliu.

2 pavyzdys jd (modelio nepamenu) 135ag lygtais, dirbdamas vardiniais sukiais (darbinis 540), su tokiu paciu dubliu - 2l saliaros ruliui.

3 pavyzdys. mano minetas jd, su 1000rpm darbiniu. 2 metus suko, su sukiais darbinio 540, traktoriaus variklio sukiai 1050-1100 buvo. net nejausdavo to preso, nes arkliu beveik 200 pas ta jd. kuro sanaudom nesidomejau. rulonai buvo idealus.

tai vat ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš laikausi minties, kad presuojant variklis turi dirbti netoli savo vardinių sūkių, nes bent pagal kaikurių variklių charakteristikas ir kuro suvartojimas tada būna mažiausias (aišku dirbant varikliui gerai apkrautam). O jei nesiekia net ir 1500 rpm. tai ten ir kuro švaistymas ir variklio gadinimas, ir suprastėjusi rulonų kokybė :)

tik nereik pasakot pasaku. tokias snekas gali pasakot tiem, kas su presais nesusidure.

1 pavyzdys. fendt 415 + welger dublis. dirbdamas 1500 rpm (darbinis 540E), su 35l saliaros 70 ruliu.

2 pavyzdys jd (modelio nepamenu) 135ag lygtais, dirbdamas vardiniais sukiais (darbinis 540), su tokiu paciu dubliu - 2l saliaros ruliui.

3 pavyzdys. mano minetas jd, su 1000rpm darbiniu. 2 metus suko, su sukiais darbinio 540, traktoriaus variklio sukiai 1050-1100 buvo. net nejausdavo to preso, nes arkliu beveik 200 pas ta jd. kuro sanaudom nesidomejau. rulonai buvo idealus.

tai vat ;)

patiko net nejausdavo to preso traktorius beveik 200ag kuro sanaudom nesidomejau.

isvis kas turi tokia prabanga leist vazinet su dubliu 200 ag :eusa-shifty: . ir dar rekia krize :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Aš laikausi minties, kad presuojant variklis turi dirbti netoli savo vardinių sūkių, nes bent pagal kaikurių variklių charakteristikas ir kuro suvartojimas tada būna mažiausias (aišku dirbant varikliui gerai apkrautam). O jei nesiekia net ir 1500 rpm. tai ten ir kuro švaistymas ir variklio gadinimas, ir suprastėjusi rulonų kokybė :)

tik nereik pasakot pasaku. tokias snekas gali pasakot tiem, kas su presais nesusidure.

1 pavyzdys. fendt 415 + welger dublis. dirbdamas 1500 rpm (darbinis 540E), su 35l saliaros 70 ruliu.

2 pavyzdys jd (modelio nepamenu) 135ag lygtais, dirbdamas vardiniais sukiais (darbinis 540), su tokiu paciu dubliu - 2l saliaros ruliui.

3 pavyzdys. mano minetas jd, su 1000rpm darbiniu. 2 metus suko, su sukiais darbinio 540, traktoriaus variklio sukiai 1050-1100 buvo. net nejausdavo to preso, nes arkliu beveik 200 pas ta jd. kuro sanaudom nesidomejau. rulonai buvo idealus.

tai vat ;)

ta 2 pavyzdi pasidek i lentyna kur nors aukstai, kad protingi zmones jo nematytu...vaikiska

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal, tamstai dumoju, 2 pavyzdzio zmogaus kordinates duot??? :D:D

papasakos pats. Kelmes raj, Kaunatava. :lol::lol:

ne nu ar tu supranti ka tu kalbi? tokiu ukininku pateiktu pavyzdziu net rimtais nelaikau, o tuo labiau i viesuma net nera prasmes kelt. Tokios galios traktorius pilnai apkrautas suvalgo max 25l/h kuro, per valanda 25 ruliai minimum, presas pilnai neapkrauna, kaip reikia sudeginti 2l ruliui tu man paaiskink?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal, tamstai dumoju, 2 pavyzdzio zmogaus kordinates duot??? :D:D

papasakos pats. Kelmes raj, Kaunatava. :lol::lol:

ne nu ar tu supranti ka tu kalbi? tokiu ukininku pateiktu pavyzdziu net rimtais nelaikau, o tuo labiau i viesuma net nera prasmes kelt. Tokios galios traktorius pilnai apkrautas suvalgo max 25l/h kuro, per valanda 25 ruliai minimum, presas pilnai neapkrauna, kaip reikia sudeginti 2l ruliui tu man paaiskink?

na, jis daugiau paslaugas teikia. net norejom prie kito jd silpnesnio, bet su 540E perkabint....

2l - cia jo zodziai.... bet kai traktoras eina gazas dugnas....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...