Jump to content

guolis ruskai technikai


Recommended Posts

  • Atsakymai 50
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

  • po 1 metų...

Siandien atsisakiau pasiulytu craf guoliu , ir pasakiau pardavejui ,kad tai yra kiniskas guolis ,pasakiau, kad visi zemdirbiai juos keikia ,tai jis man atsake grubiai :( Byby tie zemdirbiai zino) :icon-eek: kaip atsakymas ? tai susirinkau dalis kurias man reikejo ir isejau ,matomai ant craf guoliu geri procentai uzdarbio lieka, ir kisama zmonems jie kaip koks pigus suplekes sienas . O kad taip pasake pardavejas, tai yra cia apsurdas ,juk kas tada geriau zino kas kaip ir kokiom slygom laiko geriau negu zemdirbys :animals-chickencatch: juk jis yra naudotojas ,jis mato kaip koks daiktas eksplotuojasi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Saugokis"craft"u

apie craft nzn, bet sunkiomis salygomis t.y. suktis purve ir vandeny praktiskai, timken per sezona teko 2kart keisti, tuo tarpu nsk atlaike sezona be problemu, aisku cia kalba ne apie 1 guoli, t.y. vienus metus dirbo agregatas su timken, kitus su nsk :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane timkenas nepasisiko, o siaip jei greitaeiges pavaros, tarkim iscentriniai siurbliai, tai tik skf guolius dedu, mat keleta sykiu patingejau i siaulius nuvaziuoti tai sudejau krafto guolius i centrobiezke tai atlaike tik viena darbo diena, subyrejo ir priedo dantracius suede, remontas per 300 kainavo, po to sudejau skf guolius, sezona atidirbau ir pardaviau su nesubyrejusiais, net vibracija neatsirado

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pernai žiema, bielkio dėže perrinkinėjau ir prisipirkau rusku ir craft guoliu.tada sumaščiau jusu pasiklausti ir sukuriau šita tėma,tai sumečiau tus craftus i kibira(gal kur pravers ) susipirkau skf .kainavo nemenkai bet sezona traktoras atidyrbo be jokiu bėdu ,manau laikys :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pernai žiema, bielkio dėže perrinkinėjau ir prisipirkau rusku ir craft guoliu.tada sumaščiau jusu pasiklausti ir sukuriau šita tėma,tai sumečiau tus craftus i kibira(gal kur pravers ) susipirkau skf .kainavo nemenkai bet sezona traktoras atidyrbo be jokiu bėdu ,manau laikys :eusa-whistle:

SKF tikrai laikys :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dirbu per 40 suvirš ha iš ju 37 aremos.manau bielkis pakankamai apkrautas jug ekologas esu :D

perinkau visa liemeni ir dėžės pirmini velena .

mano mtz 50 ir sumasčiau palėtinta papyldoma imesti ,kap pas 80ta .dabar tikslei nepasakysiu bet rėmontas virš 2kl kainavo :eusa-doh: mat ir krumplius dar pirkau na o velenus turėjau.

jamau guolius nepačius brangiausius bet ir neekspermentavau su firmom .bėja skf tai pasaulinis gamyntojas .japonišku guoliu buvo prancuzišku .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...