Jump to content

Kokį traktorių rinktis Jaunajam ūkininkui?


Recommended Posts

Apie "patį pigiausią, bele užsieninį" paskaityk temoj "Zetor,ar Case".

apie situs 2 nieks nekalba... :icon-wink:

Nebūtinai apie tuos,ar kitus du.Ne tai svarbu.Tiesiog anoj rašiau,kas būna,kai žmonės ima "belekokį,bene užsieninį",net neišsiaiškinę jo savybių ir galimybių,o pardavėjas išsišiepęs parduoda vargšui galvos skausmą.Va tada tai būna bėda. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 128
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

renkantis yra svarbu apvaziuoti visus pagrindinius technikos pardavejus ir prasyti komercinio pasiulymo analogiskos komplektacijos traktoriu ir iskart pasimato kas yra priimtiniausiq, bet as is savo asmenines patirties tai perkant analogiskos komplektacios traktorius tai valtra case JD palaiko panasiai vienodas kainas, o fend tai tik nuo 180tuks pasiulo, as asmeniskai tai JD imu.

O i MTZ tai nelabai siulyciau, ziureti, na tai mano asmenine nuomone.

o del Jaunojo +modernizacija, tai cia yra netiesa, i modernizacija galima tik po 2m kai esi paemes jaunojo ukininko lesas.

as rinkausi irgi kaip sakai, bet man valtra su hidro kabliu, kondi, 50 km/h, pneumo, ir amotizuojamu tiltu bei kabina pasiule pigiau nei JD su tuo paciu iskyrus amortizacija...kalba eina apie 130ag traktoriu... :icon-wink: aisku kiekvieno teise rinktis :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na sitoj vietoj tu mazumele klysti. Gali taip buti kol neislenda problemos (na kad ir su tuo krautuvu ir sankaba pavyzdziui) tai gali buti del paprasciausio nezinojimo, bet kiek gi kartu galima lipti ant to pacio greblio? Jei matai, kad tai kvepia potencialiom problemom tai ir atkalbineji kaip moki o toliau jau pirkejo pasirinkimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na sitoj vietoj tu mazumele klysti. Gali taip buti kol neislenda problemos (na kad ir su tuo krautuvu ir sankaba pavyzdziui) tai gali buti del paprasciausio nezinojimo, bet kiek gi kartu galima lipti ant to pacio greblio? Jei matai, kad tai kvepia potencialiom problemom tai ir atkalbineji kaip moki o toliau jau pirkejo pasirinkimas

Tikrai taip.Šitoj problemoj pats traktorius yra ketvirtas.Pirmas tris vietas dalijasi pirkėjas,pardavėjas ir pinigų kiekis.

Bet kokiu atveju patarčiau pirkti su bent kažkokiu rezervu.Velniop tuos kelis % kuro sąnaudų,bet dirbasi žymiai maloniau ir paprasčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siuliciau nepagailet del savo sveikatos nes ji svarbiausia, pakol jaunas nekreipi demesio i nugaros paskaudejimus ir t.t. Tad siulau imti absoliuciai visa amortizacija,. pneumo sedine, amortizuojancia kabina, amortizuojanti pr. tilta, kondisa, arba net klimatronika.

Pritariu :icon-exclaim: Deja pats renkuosi be amortizuojančios kabinos be amortizuojančio tilto ir pneumo sėdynės...litus taupau :(

Nebeda, paskui sveikatai isleisi desimteriopai, stuburo ar kokios vibracines remontui :icon-wink: .O kur dar seimos kurimas... :icon-wink::)

Na tenka pigesnį variantą rinktis,o patogų ir gerą traktorių tikiuosi kad būsimasis uošvis kaip pasogą padovanos. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as rinkausi irgi kaip sakai, bet man valtra su hidro kabliu, kondi, 50 km/h, pneumo, ir amotizuojamu tiltu bei kabina pasiule pigiau nei JD su tuo paciu iskyrus amortizacija...kalba eina apie 130ag traktoriu... :icon-wink: aisku kiekvieno teise rinktis :icon-wink:

Na joa, reikia ziureti konkrecius variantuas, nes kaikas valtroj yra pigiau o kaikas JD, mano atveju JD pasiule priimtinesni varianta nei valtra ar case, todel ji ir pasiinkau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:D:D:D bet su sudroztu stuburu zentas jau nieko vertas :):icon-wink:

Gal ir taip,bet tokiu atveju vertėtų uošviui su pasoga paskubėti kol dar žentas sveikas. :lol::icon-wink:

O jei rimčiau,tai nesakau kad tai taisyklė bet žinau ne vieną žmogų,atidirbusį kolūkyje sovietiniais vikšriniais traktoriais ir neturinčiais jokių bėdų dėl vibracinės ligos...net Švedijoje miško kirtėjai,dirbdami Husqvarnomis negauna vibracinės ligos,o va Lietuvoje kai kurie suserga...taip kad visokių atvejų būna...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Suserga tie kuriem nebedaug iki pensijos :) . Simuliantu visais laikais buvo bet nevisi. Griztant prie temos tai nevien amortizacija lemia tuos pakratimus, paimkim ,kad ir ratu baze. Fende, claase jos bent 20cm yra ilgesnes tarkim uz ta pati JD panasaus galingumo. Na dabartiniu traktoriu varykliai , pav. dezes ar tiltai retai genda kas liecia mechanika. Pagrindiniai gedimai tai elektros davikliai, sensoriai ir visa kita. Nepaskutinej vietoj ir "tarpine" :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi panasia dilema sprendziau koki traktriu imti broliui jaunajam ukininkui

Galiausiai likau prie jd 6930 tikrai kaip traktorius pagal pinigus ir situacija man pasirode idealiausias. Padargai buvo geri sokompelktuoti 150 arkliu tarktoriui. Kiek ziurejau i case ar Nh ar valtras arba iki 135 arba nuo 165 tie iki 135 toki nepatikimi o nuo 165 jau virs 230 Lt kopia. Tas JD man buvo aukso vidurys. jis yra sestos klases rimciausias traktorius is visu gamintoju del arkliu ir kainos. 5 korpusu po 40 vartoma pluga gerai velka kitu padargu dar neisbades...

as ir zemkej ka tu studijuoji kelintas kursas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš žemės ūkio ekonomiką studijuoju, deja, jau antrus metus pirmam kurse :icon-redface: O ką tu?

Tai kiek tas JD jums kainavo? Aš tai rytoj dvylikai firmų susiruošęs skambinti, kad sužinočiau jų traktorių kainas, o tada jau ir rinksiuos kažką :)

EDIT: Beje, beskaitinėdamas forumą buvau aptikęs tokį įdomų teiginį, kad nuo Fendt.com konfiguratoriuje pateiktos traktoriaus kainos, jei esi PVM mokėtojas ir jį susigražinsi, gali numesti 30% ir gausi apytikslę Ivabaltės kainą? Įdomu čia tiesa ar ne? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš žemės ūkio ekonomiką studijuoju, deja, jau antrus metus pirmam kurse :icon-redface: O ką tu?

Tai kiek tas JD jums kainavo? Aš tai rytoj dvylikai firmų susiruošęs skambinti, kad sužinočiau jų traktorių kainas, o tada jau ir rinksiuos kažką :)

EDIT: Beje, beskaitinėdamas forumą buvau aptikęs tokį įdomų teiginį, kad nuo Fendt.com konfiguratoriuje pateiktos traktoriaus kainos, jei esi PVM mokėtojas ir jį susigražinsi, gali numesti 30% ir gausi apytikslę Ivabaltės kainą? Įdomu čia tiesa ar ne? :)

Na jei mane laikai melagiu... :lol: Pažiūrėk konfiguratoriuj bazinę kainą kurio nors modelio, o ryt paskambink į Ivabaltė ir paklausk tokio pat kainos be PVM ir viskas bus aišku. Tiesiog Vokiečių vienoki mokesčiai, mūsų kitokie. Firma aišku dar savo nuolaidas gauna. Konfiguratoriuj galima susirinkti norimą komplektaciją ir sužinot kainą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As ketvirtam kurse ekonomika irgi mokausi jei viskas gerai siemet baigsiu, skambinedamas nieko nesuzinosi. Dabar gali issirinkti modeli kokio nori ir kas tau patinka ir tikrai kad ne telefonu. O apie pinigus ir nuolaidas galesi kalbetis kai patvirtins jaunojo ukinko projekta ar noresi pirkti ir busi pasiruoses sumoketi pinigus pries pasirsant sutarty ,kitaip del kainos nieko rimtai su jai nunusideresi. Juk niekas dar nezino kad tu is ju tikrai pirksi juk tu komerciniu jie kokius 5 ant vieno traktoriaus paraso kol jis buna nupirktas tai raso normala kaina o paskui jau kai buna pinigai koki vbina kita pries mokant pinigus galima nusidereti tukstanteli

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O apie pinigus ir nuolaidas galesi kalbetis kai patvirtins jaunojo ukinko projekta ar noresi pirkti ir busi pasiruoses sumoketi pinigus pries pasirsant sutarty ,kitaip del kainos nieko rimtai su jai nunusideresi. Juk niekas dar nezino kad tu is ju tikrai pirksi juk tu komerciniu jie kokius 5 ant vieno traktoriaus paraso kol jis buna nupirktas tai raso normala kaina o paskui jau kai buna pinigai koki vbina kita pries mokant pinigus galima nusidereti tukstanteli

Manau esi teisus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na bet vistiek gal bent orientacines kainas pasakys, nes kaip gali rinktis traktorių nė nenutuokdamas apie jo kainą, bent 10 tūkstančių tikslumu sužinot reikia :)

Jei įdomu: JD 6930 Premium kaina +/- 290-300 t. Lt (čia su PVM). Kainas rašau apytiksles, nes nesigilinau į galimus komplektacijų skirtumus ar gebėjimą derėtis.

Prašom, nėr už ką.:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na bet vistiek gal bent orientacines kainas pasakys, nes kaip gali rinktis traktorių nė nenutuokdamas apie jo kainą, bent 10 tūkstančių tikslumu sužinot reikia :)

Case toje svorio kategorijoje yra bent 3 modeliai kiekvieno po kokius 6 variantus :icon-confused: taip kad atlaisk gausi pats su Raimundėliu šnekėtis ir išsiaiškint

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš daugmaž visur apskambinęs nutariau John Deere imti. Iš Dojaus. Labai jau viliojanti kaina, palyginus su kitais gamintojais ir pardavėjais, na gal ir ne visur mažesnė, už kai kuriuos didesnė, bet JD vistiek už juos aukščiau stovi ir tik Fendt'ui nusileidžia, o jis jau man gerokai per brangus. Tik apmąstėm vis tik mažesnį imt, turbūt 120AG 6530, nes jo kol kas tikrai užteks, o jei ir truktų galios, tai pachipavus, manau, nesunkiai būtų galima pasiekt 140 ar net daugiau arkliukų, nes tai pirmas iš šešiacilindrių šios serijos traktorių ir turėtų būt nemažas galios rezervas.

Jaunam ūkiui tikrai pakaks, o ir didesnės paskolos imti nesinori. Be to, jei ūkiui nelabai seksis, tai jis tikrai nesiplės ir pilnai užteks tokio traktoriuko, o jei gerai seksis, tai prasiplėtus bus galima įsigyti ir didesnį :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...